خانه > موضوع آزاد, انسان > پایان دنیا! سال 2012! پیشگویی مایا! (دروغی کذب)

پایان دنیا! سال 2012! پیشگویی مایا! (دروغی کذب)

پیش  نوشت : اخطار … این مطلب پس از انجام تحقیقات و بررسی های فراوان و همچنین نامه نگاری های مختلف با منابع، نا معتبر و  دروغین قلمداد می شود. علت عدم حذف آن اولا حفظ برخی اطلاعات علمی و ثانیا حفظ احترام تمام پاسخ ها و نظراتی است که دوستان قرار داده اند. لطفا مطلب را بخوانید ولی جدی نگیرید… با تشکر

کافیه تو گوگل یه سرچ از «Maya Prediction» انجام بدید! یعنی پیشگویی مایا! مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید:

قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم. مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در بالا مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی  سنگ ثبت کردن! (این رو خودم به چشم دیدم!). مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که گمونم 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. تو ویدئویی که از یوتیوب تو ادامه مطلب هم گذاشتم اطلاعات بیشتری از مایا و تقویمشون براتون نشون می ده. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست). حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. استاد کلاس #C هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه! مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ویدئو اشاره شده به زمین لرزه های بزرگ) . البته نگاههای خیلی مثبتی هم به قضیه شده و بعضی هم اصلا این گفته رو کاملا رد می کنند. و منم با این پست منظورم این نیست که شما رو از زندگی ناامید کنم یا صحت این بحث رو اثبات کرده باشم. من دارم نتیجه تحقیقم رو تو اینترنت و از حرفهایی که شنیدم و چیزهایی که دیدم بیان می کنم و خیلی امکان داره که چون مثلا روی یک نظریه نادرست پی ریزی شده کلا نادرست باشه ولی به هر حال شواهد و مدارک موجود انسان رو از ساده از کنار این قضیه گذشتن منع می کنه.

علم سرشار مایا بخصوص از نجوم اونها رو قومی آگاه و متمدن ساخته بود. البته قضیه ترک مایا از محل زندگیشون هم یک قضیه خیلی معروف هست که دلایل بسیاری براش بیان شده که من نهایتا امیدوارم با خوندن پی نوشت شما هم با من هم عقیده شید.

الان تقریبا تمام حرفهای من تموم شد و یه چند تا پاتک به این سایت ها می زنم و مطالبی رو براتون ترجمه می کنم.

گفته می شه پایان دوره دوم توسط هوا بوده (گمونم منظورش نارسایی های  جوی) دوره سوم با آتش و دوره چهارم با سیل تموم شدند، لذا نظریه های زیادی مبنی بر اینکه دوره پنجم با زلزله از بین بره جاری هست. دوتا چیز جالب هم دیدم: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند. البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد. خوب، اگه از یه منظر دیگه هم نگاه کنیم برای اینکه اثبات بشه این دوره نمی تونه واقعا اتمام باشه، بلکه فقط تعویض دوره هست، بحث دین و اعتقادات هست. دیگه زیاد لزومی نداره عمیقا وارد این بحث بشم.

این بحث رو تا اینجا داشته باشید، حتما مطالب تازه رو در ادامه ارسال می کنم.

پی نوشت 1: طبق شواهد و مدارکی که تو کتاب «ارابه خدایان توسط اریک فون دانیکن» ارائه شده، مایاها ناگهان از محل زندگی خودشون بصورت دسته جمعی کوچ کردند، همون تصویر فضانودری که بالا اشاره کردم، بعلاوه علم سرشار مایا + خیلی از مدارک که پیشنهاد می کنم از تو کتاب بخونید تقریبا می شه ادعا کرد که مایاها خدایانی داشتند. خدایانی که از آسمون اومده بودند، یا بهتر بگم، یکسری موجودات متفکر که اون زمون که انسان نیمه وحشی بوده برروی زمین فرود اومدند و علم خودشون رو در اختیار مایا قرار دادند، وگرنه اون پیشرفت های مایا رو که بهتون گفتم تصور کنید برای یک سری انسان های نیمه وحشی دسترسی براشون چقدر می تونه دور از ذهن باشه. در ضمن علت کوچ دسته جمعی مایا رو هم می شه یک فشار روحی قلمداد کرد، فشاری که مایاها برای برگشت خدایان تحمل کردند ولی وقتی دیدن که از خدایان خبری نشد همشون به نوعی روحیه خودشون رو از دست دادن و اونجا رو که به خاطر خدایان آباد کرده بودند و همه جا نشانه هایی از اونها براشون بود ترک می کنند. البته این رو کتاب خیلی بهتر از من تونسته بیان کنه.

پی نوشت 2: کلید واژه هایی که می تونید ازشون برای تحقیق استفاده کنید : Maya Prediction, Maya 2012, Mayan prediction و … متاسفانه منابع فارسی زیادی در دسترس نیست.

پی نوشت سه : ظاهرا مایا اون زمون به علم پر کردن دندون های پوسیده هم رسیده بودند، جالب اینه موادی که برای پر کردن دندون استفاده کردند از اون زمون تا حالا سالم داخل دندون باقی موندن، گفته می شه نوعی سیمان یا چسب ناشناخته می تونه باشه!

نظر شما چیه؟

وحشت روز آخر…… حتما بخوانيد. ناسا مي گويد!‌

Advertisements
 1. اکتبر 15, 2008 در 1:06 ب.ظ.

  امیدوارم اشتباه کرده باشند! همین 😀

 2. معین
  اکتبر 29, 2008 در 6:10 ب.ظ.

  باید منتظر بود و دید!

 3. سهیل
  اکتبر 29, 2008 در 8:00 ب.ظ.

  من هم کتاب ارابه خدایان رو خوندم. گمان نمی کنم خیلی دور از ذهن باشه.

 4. امین
  اکتبر 29, 2008 در 11:01 ب.ظ.

  حاجی دمت گرم 20 دسامبر به آلارمی چیزی بده که واسه فرداش یه سفر به کویر لوت برنامه ریزی کنیم!

 5. اکتبر 30, 2008 در 5:16 ق.ظ.

  کویر خطرناک ترین جا برای زمان زلزله است چون اگه توش زلزله اتفاق بیفته ؛ quick sand یا شن روان ممکنه تشکیل بشه و جرم حجمی شن از آب هم کمتر می شه و هر چیزی که روش باشه رو به راحتی تا چند متر می بره زیر شن!ولی اگه زیرش شن نباشه امنه!

 6. اکتبر 30, 2008 در 5:22 ق.ظ.

  اصولا، گمونم نکنم اگر قرار هستت که اتفاقی بیفته همون 21 دسامبر ییهو بیفته. چون زیاد منطقی به نظر نمی رسه که سر یک روز همه چی از بین بره. بیشتر بنظر می رسه یه اتفاق مدت دار قرار بیفته که تو 21 دسامبر یا به حداکثر خودش می رسه یا تموم می شه. یعنی زمانی که دیگه دوره مایا تموم می شه. پس اگه قراره جایی فرار کنید یا نقشه ای دارید بهتره از همین الان روش فکر کنید!!!

 7. سعید
  اکتبر 30, 2008 در 7:12 ب.ظ.

  اینجا می تونید اطلاعات بیشتری پیدا کنید
  البته به زبان انگلیسی
  http://www.adishakti.org/mayan_end_times_prophecy_12-21-2012.htm
  فکر کنم قبلا مطلبی در این مورد در وبلاگم هم گذاشتم
  http://msshamraz.wordpress.com

 8. byesale
  اکتبر 30, 2008 در 8:34 ب.ظ.

  چندي پيش من مطلبي ديدم كه آقائي به نام جيمي استانلوس يوناني، پيشگوئي كرده كه مردي از ايران متولد به سال هزار و نهصد و هشتاد و اندي متولد ميشه كه تاريخ دنيا رو تغيير ميده و اين اتفاق در سال 2015 رخ خواهد داد. هر چند كه هيچ رفرنسي از اين مطلب نبود و كلن نقض ميشه، ولي با اين اوصاف اين اقاي يوناني احتمالن يه معلوماتي از قوم مايا رو دزديده بوده و با كمي تغيير به اسم خودش ثبت كرده بود.
  اما بدون شك رخدادهائي كه در كتاب ارابه خدايان مطرح ميشه، از نظر منطقي قابل قبول هستند و انكارناپذيزند، ولي اينكه يك نفر پيش بيني اينده رو بكنه، منطقن غيرقابل قبوله.
  دور نيست تاريخ اين رخداد و ميتونيم در اين تاريخ زنده باشيم. اما بدون ترديد پيشگويي توسط انسان در حال حاضر غيرممكنه.

  پاسخ
  شاید به کار بردن لفظ پیشگویی کمی نادرست باشه، ببینید، مایا بر اساس یک سری محاسبات و اطلاعاتی که داشته (و امکان داره از خدایان گرفته باشه!) می گه سال 2012 یک تغییر در کره زمین رخ خواهد داد، البته دوره پنجم (به تعریف مایا) تمام خواهد شد. این یک پیشگویی توسط یک نفر نیست، قوم مایا این نظریه رو داده. {می تونه عین صحت پیشبینی خسوف ها و کسوف هاش این قضیه هم صحت داشته باشه!}

 9. may3am
  اکتبر 30, 2008 در 8:50 ب.ظ.

  منو انوشه ( انوشه انصاری ) برنامه ریختیم اون روزا یه سفر می ریم فضا بعد که برگردیم … خدا رحمتتون کنه !

  قول می دیم زمین رو پر از زیبایی کنیم ….

  پاسخ
  نگران نباش، خیلی ها قبلا ثبت نام کردند!!

 10. shahi
  اکتبر 31, 2008 در 12:20 ق.ظ.

  شوخی شوخی داریم منفرض میشیم ؟

  من رو بگو که برنامه ریزی کرده بودم سال 2012 برم خونه بخت 😦
  اگر که قراره زلزله بیاد باید بریم یه جای امن، فضا بهترین جاست ( البته باید قبلش یه بانک گنده رو بزنید )
  دوستان حواستون باشه در اون موقع اصلا نزدیک دریا نیاشید و همین طور نزدیک کوه ها. دشت جای خوبیه ( البته اگر زمین زیر پاتون دهن باز نکنه) چون نه چیزی رو سرتون خراب میشه و نه موج های چند ده متری رو سرتون میریزه

  خدا تک تکمون رو رحمت کنه
  آمین

 11. Ali
  اکتبر 31, 2008 در 9:46 ق.ظ.

  خداکنه پیش بینی شون درست باشه ! :پی

 12. فرزاد
  اکتبر 31, 2008 در 11:51 ق.ظ.

  سلام خواهش مي کنم جواب منو همين جا بده.يه پيره مرده به يکي از فاميلهاي ما گفته و قسم خورده باميلمون هم مي گفت که بهش مي خوره که راست بگه,به فاميلمون گفته من با حضرت موسي در ارتباط هستم و به من گفته که اين رژيم 4 ساله ديگه از بين ميره و اينا 8 نفر هستند که يکي يکي ميميرن.البته من اين حرف رو ارديبهشت امسال شنيدم مي خواستم ببينم ايا ربطي به هم ديگه داره؟حکمتي داره؟ لطفا کامل توضيح بدين.مرسي

 13. اکتبر 31, 2008 در 12:33 ب.ظ.

  راستي ببخشيد يه سوال ديگه ميشه اون روز همون روز قيامت باشه که تو قران چند بار تکرار شده؟ مثلا سوره زلزال؟

  تلاوت سوره فهرست قرآن صفحه اول

  سوره 99: الزلزلة
  به نام خداوند رحمتگر مهربان
  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

  آنگاه كه زمين به لرزش [شديد] خود لرزانيده شود (1)
  إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا ﴿1﴾

  و زمين بارهاى سنگين خود را برون افكند (2)
  وَأَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا ﴿2﴾

  و انسان گويد [زمين] را چه شده است (3)
  وَقَالَ الْإِنسَانُ مَا لَهَا ﴿3﴾

  آن روز است كه [زمين] خبرهاى خود را باز گويد (4)
  يَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ أَخْبَارَهَا ﴿4﴾

  [همان گونه] كه پروردگارت بدان وحى كرده است (5)
  بِأَنَّ رَبَّكَ أَوْحَى لَهَا ﴿5﴾

  آن روز مردم [به حال] پراكنده برآيند تا [نتيجه] كارهايشان به آنان نشان داده شود (6)
  يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا لِّيُرَوْا أَعْمَالَهُمْ ﴿6﴾

  پس هر كه هموزن ذره‏اى نيكى كند [نتيجه] آن را خواهد ديد (7)
  فَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَيْرًا يَرَهُ ﴿7﴾

  و هر كه هموزن ذره‏اى بدى كند [نتيجه] آن را خواهد ديد (8)
  وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿8﴾
  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  فرزاد جان راجع به موضوع اولتون بگم که گمون نکنم رابطه مستقیمی وجود داشته باشه. با اینکه خود ذات داشتن ارتباط با حضرت موسی و امثال این کمی بودار به نظر می رسه، ولی شاید اون استنباطی که می کنیم در نهایت به همین نتیجه برسه. من تو متن هم اشاره کردم که پایان بحران مالی آمریکا هم دگرگونی بسیاری تو زمین بوجود خواهد آورد و چند تا پیشگویی این جوری هم قبلا شنیدم که نهایتا 2012 رو می شه ازشون نتیجه گرفت. ولی در کل باز نمیشه قضیه رو ثابت دونست. راجع به سوره الزلزلة و کلا سوره هایی که اشاره به قیامت دارند و حتی نوشته های انجیل در مورد روز رستاخیز و کتیبه ها درشون هیچکودوم زمان دقیق رو مشخص نکرده اند. در واقع خود قرآن با صراحت اعلام کرده که قیامت ناگهانی رخ خواهد داد و هیچکس نمی تونه اون رو پیش بینی کنه. ولی مطمئن باشید اگر قرار باشه 2012 اتفاقی بیفته، اگر تا اون زمون قیامت اتفاق نیفته، یا خود اون روز قیامت نباشه، حتما عده ای شانس زنده ماندن خواهند داشت، تا دوباره به تولید نسل بشر ادامه بدن، چون اصولا باید شرایط برای روز رستاخیز یا همون قیامت آماده باشه. یکی از شرایط هم وجود انسان ها و اون هم انسان هایی که زنده اند هست. البته خیلی مسائل دیگه هست که می شه روشون تامل کرد.

 14. نوامبر 1, 2008 در 12:29 ب.ظ.

  سلام. میشه این تاریخ یعنی 21 دسامبر 2012 رو به تاریخ ایران حساب کنید و به من بگید؟مثلا 17 ابان 1391 .خلیی خیلی ممنون.

 15. نوامبر 1, 2008 در 12:30 ب.ظ.

  سلام. میشه این تاریخ یعنی 21 دسامبر 2012 رو به تاریخ ایران حساب کنید و به من بگيد؟مرسي

 16. نوامبر 2, 2008 در 12:29 ب.ظ.

  پس چرا جو.اب من رو نداديد؟تو همين جا بگيد .اين تاريخ رو به تاريخ خودمون بگيد

  پاسخ
  دوست عزیز این تاریخ در تاریخ شمسی می شه بعبارتی 1 دی 1391 ! چیزی حدود سه سال و خورده ای.

 17. مهدی
  دسامبر 10, 2008 در 9:10 ب.ظ.

  حالا این همه نظر دادید یکیتون نگفت تو قران چی نوشته حالا چسبیدین به مایا ها

  پاسخ
  دوست عزیز، اگر بخواهیم مطلب قرآن رو در مورد قیامت مورد بررسی قرار بدیم به یک اصل ثابت خواهیم رسید که زمان قیامت غیر قابل پیش بینی هست. از طرفی عقاید شیعه هم در مورد ظهور منجی مورد بررسی هست که باز عبارت معروف «کذب الوقاتون» این امر رو اثبات می کنه. پس متن من هیچ تضادی با قرآن یا عقیده شیعه نداره. من فقط خواستم این رو بگم که اتفاقی در سال 2012 بنا به پیشگویی مایا خواهد افتاد. این اتفاق صرفا می تونه یک چرخش زمانی یا … باشه و هیچ دلیل ثابت و محکمی بر اینکه نسل بشر کلا از بین می ره ارائه ندادم. از اونجایی که بنا به قرآن در روز قیامت تمام انسان ها از این دنیا به دنیای جاویدان منتقل خواهند شد.

 18. p-m
  دسامبر 21, 2008 در 8:11 ب.ظ.

  فکرمیکنم 21دسامبر روز جمعه هستش.که این روز رو روز ظهوردونستن.به نظر من اگه این پیشبینی درست باشه مربوط به همین روزه

  پاسخ
  پیشگویی روز ظهور طبق اعتقادات ما ممکن نیست. «کذب الوقاتون» .

 19. ژانویه 16, 2009 در 2:43 ق.ظ.

  همه اینا یه طرف؛ داداش من وقتی لینک از یوتیوب می زارین لطفا لینک اصلی هم بدین مثل نمونه زیر:

  چون یوتیوب برامون قالطر شده و برای دانلود خودمون رو می کشیم، ممنونتم واسه مطلبات

 20. ژانویه 16, 2009 در 2:48 ق.ظ.

  خواستم مطلبتون رو به ویکی پدیا اضافه کنم، گفتم خودتون زحمتش رو بکشین بهتره؛ هم مطلب رو بهتر می نویسین هم بالاخره صاحب این پست شما این و زحمتش رو کشیدین:

  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D9%88%D9%85_%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%A7

 21. شاهين الف
  ژانویه 25, 2009 در 10:24 ب.ظ.

  پايان دنيا يا اخر زمان به معناي اين نيست كه كره زمين و حيات از بين خواهد رفت. بلكه مي تواند يك واقعه ريست محيطي يا جنگ جهاني باعث ار بين رفتن تعدادي انسان و حكومت گردد. مگر در طول تاريخ اين اتفاقات تيافتاده است. پس چرا ابنقدر تعجب ميكنيد.مايا ها به دلايلي از زمان نعلي ما پيشرفته تر بوده اند.اگر بعضي يا اكثر گفته هاي انها اتفاق افتاده است .پس احتمال دارد كه اين مورد هم اتفاق بيفتد.در مورد مسائل مذهبي هم اينقدر موشكافي نكنيد . مسئله منجي اخر زمان حتما» نبايد مو به مو مثل كتب مذهبي كه بعضي از انها نيز چندان صحيح نمي باشند . اتفاق بيفتد. طبق روايات معتبر تر از اين كتب هر گونه پبشگوئي در مورد اخر زمان و امام اخر زمان. حرام است. چرا؟ چون ممكن است كه او در روز دوشنبه انقلابش را شروع كند. مردمي كه طوطي وار گفته اند روز جمعه . روز ظهور است . در مقابل ايشان مي ايستند. پي اينقدر به اينگونه مسائل با ديد افراطي نگاه نكنيد. تا هر مطلبي علمي مطرح ميگردد بلافاصله ما پاي امام زمان را به ميان مي اوريم.كه چ.م امام نيامده پس اين مطلب صحيح نيست. زمان اين واقعه را طبق دستور صريح بزرگان دين فقط خدا مي داند. ممكن است هزار سال ديگر و يا حتي بيشتر باشد.

 22. A m i R
  ژانویه 26, 2009 در 4:18 ب.ظ.

  عجب!!!

 23. Atila
  ژانویه 28, 2009 در 1:32 ب.ظ.

  با سلام

  با توجه به کتابهای الوهیم مرا به سیاره خویش بردند و کتاب ارابه خدایان ، چنین اتفاقی دور از ذهن نیست .

 24. مارس 17, 2009 در 7:23 ق.ظ.

  به نظر بنده نبايد به اين گونه مسايل توجه كرد اين گونه پيشگوييها فقط باعث ميشه كه انسانها از تلاش و كوشش و تحقيق و پيشرفت دست بردارند، چون نتيجه هر تلاشي را نابودي مي يابند. مگر انسان ميداند كه فردا زنده است؟ ولي باز هم با اميد به زندگي و تلاش و پيشرفت ادامه ميدهد.
  من اصلا در مورد صحت يا عدم صحت مين مطالب نظري ندارم فقط ميگويم كه توجه به اين گونه پيشگوييها كه تعدادشان هم كم نيست باعث القاي انرژي منفي شده و جلوي پيشرفت انسان را ميگيرد.
  انسان بايت سعي و كوشش خود را انجام دهد .
  من خيلي مذهبي نيستم ولي يادم م ياد كه در دانشگاه يك استاد درس رياضي داشتيم يه مطلبي را از اما م علي نقل كرد كه مضمونش اين بود برام جالب بود و توي ذهنم مونده:
  ميگفت: انسان بايد طوري اور دنياي خود را انجام دهد كه گويا تا هزاران سال زنده خواهد بود و مسايل اخرتيش را طوري انجام دهد گويي تا لحظه اي ديگر از دنيا خواهد رفت.

 25. محمد نبی
  آوریل 4, 2009 در 10:58 ب.ظ.

  سلام
  ضمن عرض تشکر از امیر عزیز ،
  می خواستم یکی از پیش بینی های نجومی دیگه ای که این قوم انجام داده و اون اتفاق هم دقیقا در همون تاریخ و به همون شکل رخ داده رو بدونم.اگر در این مورد اطلاعاتی دارید جواب بنده رو بدید.
  در ضمن لازم می دونم خدمتتون عرض کنم که اگر واقعا چنین سیارکی وجود داشته باشه و احتمال برخورد با زمین رو هم داشته باشه ، آیا امکان نداره قبل از برخورد با زمین توسط موشکهای اتمی خارج از جو زمین منهدم و یا حداقل به خورده سنگ تبدیل بشه؟
  با تشکر،منتظر جواب شما هستم.

  پاسخ
  دوست عزیز اطلاعات من در همین حد بود و اگر پیشگویی دیگه ای داشته باشه من در جریان نیستم.
  اگر تهدیدی از سمت شهاب سنگ ها زمین را متوجه خود کند بی شک تاسیسات و امکاناتی که آمریکا برای مقالبه با تهدیدات از سوی فضا برای حفظ جهان آماده کرده به کمک ما خواهند اومند. ضمن اینکه امروزه ماهواره و تلسکوپ ها می تونند از چندین سال پیش خطرات این گونه تهدیدات رو به ما گزارش کنند پس از این بابت خیالتون تخت باشه.

 26. آوریل 22, 2009 در 2:15 ب.ظ.

  salom-in dunya ke khud makhluq ast hamish ba khaliq khud jawidan ast zira az bain raftan va nist shudan makhluq sifat khaliq ra nist me kunad in mumkin nest zera khliq hamisha ba makhluq buda va khahad bud.tashakur

 27. علی
  آوریل 28, 2009 در 5:19 ب.ظ.

  اگه هم پایان جهان نباشد حتما یه اتفاق بزرگ می افتد . این طور که از روند دنیا معلومه دور از ذهن نیست.انشاء لله پایان این دنیا ی که ادم براش دست به همه کار میزنه باشه. به امید آن روز.

 28. مه 1, 2009 در 12:02 ب.ظ.

  سلام
  این مطلب رو بخون فکر کنم دیروز یا 2 روز پیش این مصاحبه انجام شده.

  پیش بینیهای جدید دانشمندان ناسا در مورد وضعیت زمین در سال 2012 :
  بعلت وجود حفره هایی در نوار مغناطیسی زمین و وجود بار مغناطیسی بسیار شدید خورشید و یا همون طوفانهای خورشیدی که در سال 2012 به اوج خودش میرسه قراره اختلالات شدیدی رو در سیستمهای برقی و الکترونیکی و کلاً هرچیزی که بعد از کشف برق توسط بشر ساخته شده است رو مشاهده کنیم و همچنین بلایای طبیعی و یا غیرطبیعی دیگه ایی رو هم پیش رو خواهیم داشت.
  پیش بینی که کردند خود آمریکا به تنهایی چیزی بین 1 تریلیون و یا 2 تریلیون دلار ضرر مالی رو مشاهده خواهد کرد و برای بازسازی کشورش چیزی نزدیک به 10 سال وقت نیاز داره.

  این هم خبرش
  http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/storms2012/

  پاسخ
  با در نظر گرفتن صحت قضیه می تونه عدله ای بسیار محکم باشه برای اثبات پیشگویی. البته همونطور که می دونید شاید اختلالات سیستم های برقی زیان های فراوانی داشته باشه ولی ممکنه از سوی دیگر صلح و دوستی و … رو هم به ارمغان بیاره. و خیلی از احتمالات دیگه.
  بهرحال از توجه شما بسیار سپاسگذارم.

 29. امیر
  مه 10, 2009 در 9:17 ق.ظ.

  چرا نمیشه پیام گذاشت؟

 30. امیر
  مه 10, 2009 در 9:19 ق.ظ.

  سلام!!!!!!!!!!!!! جالبه که یکی یکی داره پیشبینی های چندین هزار ساله دوباره سر زبونا میافته… اول نوسرداموس و بعد مایا و بعد حقیقت رو به چشم میبینید…
  قوم مایا تنها قومی نبودن که دارای آدم های روشن ضمیر باشن… اقوام دیگه هم این تاریخ رو بیان کردن. تاریخ شروع انقراض بشر به دست خودش. نـــــــــــــه به وسیله چیزی یا حوادث دیگه. این جریان واقعیه……… شروع مرگ زمین تا سه سال دیگه دقیقا داره اتفاق می افته
  دانشمندا پیش بینی کردن تا سال 2012 تموم این اتفاقا شروع میشه :

  1- یخ های قطب تا 3 سال دیگه کاملا ذوب میشه ( گرمایش زمین )
  2- نصف دنیا میره زیر آب
  2- دریا ها اسیدی میشه ( گاز گل خانه ای )
  3- لایه ازن داره نازک میشه ( آلودگی وحشت ناک هوا )
  4- آلودگی گوشتی به نهایت خودش میرسه ( آنفولانزای خوکی و مرغی، جنون گاوی و … )
  5- و از همه مهمتر آزاد شدن ویروس های وحشت ناک قوی ما قبل تاریخ از درون یخ های قطبی که باعث کشته شدن دو سوم مردم زمین خواهد شد
  6- بارانهای سیل آسا ناشی از گرم شدن هوا در مجاورت دریا و اقیانوس ( در همین لحظه 2 درجه زمین گرم شده و سال 2012 این میزان به نهایت خودش میرسه )
  7- قحطی فراوان در فواصل دور از دریاها ( به علت تبخیر شدن منابع آبی )

 31. امیر
  مه 10, 2009 در 9:20 ق.ظ.

  ادامه :
  و ده ها دلیل دیگه …… تمام این قضایا رو همه دانشمندا میدونن و دارن کاربرد علمی براش پیدا میکنن و طبق گفته استادان معنوی به هیچ نتیچه ای نمیرسن تا سال 2010 و از اون موقع به بعد این خبر اعلام میشه که زمین تا دوسال دیگه رو به نابودی میره …… پارلمان اروپا داره خودشو برای افشای این خبر به مردم اماده میکنه. الان هم کمکم سوبسید گوشت رو داره میبره بالا که تقاضا کم بشه. تنها راه نجات زمین ((((((((((((( گیاه خواری ))))))))))) و بس . بنا به گفته های استادان معنوی ( که تا الان بنا به دلایل سیاسی و مافیای گوشت ) سانسور شده، هیچ کاری برای جلوگیری از نابودی زمین نمیشه کرد الا

  1- بسته شدن دامپروری ها ( منشع اصلی تولید گاز متان و اثرات گل خانه ای )
  2- استفاده از انرژی پاک ( خورشیدی و … )
  3- استفاده نکردن از انرژی فسیلی ( تولید گار CO2 و … )
  4- و در نهایت گیاه خواری

  گیاه خواری باعث عدم نیاز به گوشت و به هدر ندادن انرژی های بسیار زیادی که حتی تصورش برامون مشکله میشه. تمام این معادلات در کلیپ ها و مطالب سایتی که پایین مطرح میکنم آمده. استادان معنوی به ما قول دادن فقط و فقط اگر 60 درصد مردم جهان گیاه خوار بشن دنیا نجات پیدا میکنه ولا غیر……… این مساله رو الان کمتر کسی میدونه، اما تا یک سال دیگه همه میفهمن و اون موقع مجبورن که گیاه خوار بشن … از مردم تن پرور و سود جوی کره زمین بعیده که این کارو تا لب مرز انجام بدن … همه محکوم به مرگیم اگر این کار رو نکنیم. سایت suprememastertv DOT com/per یک تاریخ دقیق از این ماجعه اعلام میکنه به روز. تمون کلیپ های معنوی و علمی هم داره. برید ببینید. اگه اطلاعات بیشتر خواستید با من تماس بگیرید.
  suprememasteriran AT gmail.com
  قضیه رو جدی بگیرید… الان هم اگه نگرفتید زیاد نگران نباشید!!! شما هم مثل 90 درصد دیگه مردم از واقعیت دور نگه داشته میشید ولی روزی میفهمید که خیلی دیر شده.

 32. sam fisher
  مه 18, 2009 در 2:34 ب.ظ.

  نه بابببببببببببببببببببببببببااااااااا

 33. علی مراد
  مه 29, 2009 در 3:24 ب.ظ.

  الیستر کرولی در کتاب شریعت خود بخش 3 رمزی را نوشته و پیشگویی در مورد پیامبر جدید من ان را رمز گشایی می کنم 4638ABK24ALGMOR3Y

  X24 89RPSVAL
  4638 موقعیت جغرافیایی در ایران میباشد اگر به جای G=I انگاه علی مرادی 3 و 24 سال تولد شخص و در پایین x=10 و 89 سال شمسی همان سال 2010 میادی

 34. زرینا
  ژوئن 5, 2009 در 2:31 ق.ظ.

  با سپاس
  من بی نهایت از دیدن این مطلب خوشحال شدم ؛ می دانید چرا؟
  به این دلیل که حدود یک سال است که شوهرم از طریق رویا پیام هایی در مورد ظهور امام زمان دریافت می کند و در خواب مرتب به او گوشزد می شود که آماده باشد و حتی کسانی را که باید در زمان ظهور با آنها همکاری کند را در زویا به او معرفی می کنند.
  به هر حال مطلب بسیار عمیق و در عین حال قابل تامل است.

 35. G_N
  ژوئن 21, 2009 در 6:57 ق.ظ.

  نمیدونم چی باید بگم؟
  خیلی شوکه شدم:( مطمئنم سال 2012 یه اتفاق نه چندان خوب می افته .
  از همین الآن شروع می کنم به همه این اطلاعات میدم (البته از امیر حمیدی عزیز خیلی خیلی تشکر می کنم،چون خیلی زحمت کشیده) تا همه به فکر بیفتن و دستبکار شن، بخاط اینکه اعتقاد دارم سرنوشت انسان بدست خودش رقم می خوره.

 36. سارا
  ژوئن 21, 2009 در 8:58 ب.ظ.

  طبق گفته های david Wilcock (یکی از اساتید معروف که در این زمینه سالها تحقیقات کرده) در سایت خودش، سال 2012 را یک سال طلایی برای بشر میدونه و اعتقاد داره یه موقعیت بسیار خوبی برای موجودات روی زمین پیش می یاد. اکثر گفته هاش رو هم از روی THE LAW OF ONE SERIES (کتاب راهنما برای نجات انسان رون کره زمین از طرف موجودات فضایی(UFO) نقل شده)بیان میکنه. به نظر من 2012 پایان نسل بشری نیست بلکه شروع یک زندگی تازه و کشف بسیاری از معماها است. به این سایت مراجعه کنید متوجه منظورم میشید.
  http://www.divinecosmos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=404&Itemid=70
  برای خلاصه کتاب THE LAW OF ONE SERIES به این سایت مراجعه کنید.
  http://www.divinecosmos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=129&Itemid=36

 37. ژوئیه 4, 2009 در 12:40 ب.ظ.

  سلام من امیرکوروش قبلا افتخار داشتم که نظراتم را درباره آینده با مدیر این وب :
  http://2012restart.persianblog.ir درمیوان میگذاشتم. چند وقتیست این وب دیگر به روز نمیشود. به هرحال خواستم بگم آینده خوبی برای ایران نمیبینم. احتمال تحریم های شدید سیاسی و حتی جنگ از جانب رژیم صهیونیستی به ایران را میبینم. مگر اینکه مردم ایران قبل از شروع آینده… خود آینده را تغییر دهند. ولی در مورد هوای 88 و 2010: ترسالی ایران و خاورمیانه را در بر خواهد گرفت و در پاییز سیل و رعود و برق و در زمستان سرمای بسیار شدید خواهد بود.

 38. ژوئیه 4, 2009 در 12:43 ب.ظ.

  در ضمن مریخ و مشتری به خورشید بسیار نزدیک شده و این امر نیز موجب تحریک سلسله اعصاب زمینیان و ایجاد حرکات زیکزاکی در مسیر حرکت زمین شده و موجب کثرت طوفان و زلزله

 39. ژوئیه 12, 2009 در 7:58 ق.ظ.

  badam nemi yad bebinam che elmii dashtan ke in harfo zadan valii be nazar man ona to sall 2012 dobareh to oddee badeshon bar migardan.badam nemi yad ye ehzar arvaeh bezanam bebinam che khabarehhh

 40. ژوئیه 12, 2009 در 8:01 ق.ظ.

  har kasii alagheh be olom gharibeh dashte metoneh behem pm bedeh.chon donball 4 ta shagrde megardam

 41. رضا
  ژوئیه 23, 2009 در 9:04 ق.ظ.

  طبق روایات متعدد و موثق قبل از اینکه زمین خاموش شود و دوره ششم آغاز شود منظور همان سال 2012 ، مردی سبزه چهره، چار شانه، کم ریش، کوتاه قد، چشم ریز و چهر ه ای غیر نرمال از شهر ری ظهور می کند و دنیا را مدیریت می کند. وی جهان را پر از عدل میکند و ستمکاران را نا کار می کند. بعضی ها معتقدند که او همان امام زمان است که فعلا ظهورش را به مردم اعلام نمی کند تا زمانش برسد و فعلا خودش را از خدمتگزاران جمهوری اسلامی معرفی می کند. می گویند از زمان ظهورش نشانه هایی رخ داده که فقط چشم بصیرت می تواند آن نشانه ها را ببیند. یکی از نشانه ها آنست که هر گاه در میان جمعی قرار می گیرد هاله نوری او را در بر می گیرد و حاضران برای مدتی پلک نمی زنند. وی در سال 2012 ظهورش را به به روایات موثق در هنگام نماز صبح به دنیا اعلام می دارد. در این وقت است که نایب امام زمان به پای او می افتد و پایش را می بوسد و امور را به او تحویل می دهد. (عج)

 42. ژوئیه 26, 2009 در 12:08 ب.ظ.

  من که میگم سال ظهور آقاست چون همه چیز صدق میکنه طبق احادیث قراربود غیبت هزار سال و یا کمی بیشتر طول بکشه که خدارو شکر داره تموم میشه . والسلام

 43. ژوئیه 26, 2009 در 3:52 ب.ظ.

  پاسخ

  دوست عزیز، زمان ظهور به هیچ وجه پیش بینی نشده و لین که افرادی ادعایی دارند مطمئن باشید نادرست هستند. ضمن اینکه بعید می دونم افرادی که خدایان خودشون رو از بین سنگها و چوب های دست ساز خودشون انتخاب می کردند دارای این شعور معنوی برای پیشگویی چنین اتفاق مهمی باشند.

 44. امین
  ژوئیه 30, 2009 در 11:01 ق.ظ.

  انشاالله با ظهور امام زمان لشگر شیعیان و سربازان گمنام امام زمان به امام زمان میپیوندند و به سوی فلسطین حرکت میکنند و فلسطین و قدس را از شر صهیونیست ها و تروریست های اسراییلی راحت میکند وجهان را از ظلم و ستم پاک میکند

 45. اوت 5, 2009 در 7:30 ق.ظ.

  نگران نباشید تا 100 میلیون سال دیگه اتفاقی نمیافته حالا حالاها خوش بگذرونید تا بعد هم علم پیشرفت کرده در آینده محل سکونتمان مریخ میشه دوستان . از این تفکرات رنسانسی بیاید بیرون کسی قرار نیست ظهور پیداکنه علم خط بطلان کشیده بر روی این افکار ها .از ناسا

 46. محمد
  اوت 8, 2009 در 6:06 ق.ظ.

  agar hamegi deghat konid ba shoore sale 2009 axare pishgooei haei k gofte mishod dare etefagh miofte, va taghirate abo havaei ham heliy ziad shode va nasa elamie rasmisho raje be toofan haye khorshidi ke sale 2012 be zamin mirese o elam karde va gofte kole donya khamoosh mishe va va va,….. ba tahghghati ke man kardam 90% be in mozoo residam ke payane doreye panjom hatmi hastesh..

 47. مصطفی
  اوت 9, 2009 در 10:40 ب.ظ.

  خیلی ممنون از اطلاعاتتون اما خداوند متعال گفته : هیچکس بجز من نمیتونه روز قیامت رو پیش بینی کنه

 48. وحید
  اوت 14, 2009 در 7:13 ق.ظ.

  مطابقتی میان تقویم مایا ها وهندوها

  بسیار جالبه که این پیشگویی با پیشگویی گاهشماری هندی هم مطابقت داره
  برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

  http://nowjin.blogfa.com/post-26.aspx

 49. saiNt meisaM
  اوت 17, 2009 در 9:26 ب.ظ.

  كل هستي و كائنات داراي شعوره و همواره درصدد به تعادل رسوندن خودش قدم برمي داره… طبيعت خشمي نداره، اون فقط تعادل خودشو نگه مي داره… در ارابه ي خدايان از خداياني بحث مي شه كه به زمين اومده بودند.. از يك شعور متعالي… فرضيه ي من اينه كه اون خدايان خود انسانها بودند، انسانهائي شعورمند و تكامل يافته كه به علم بالائي دسترسي داشتند و از زمين رفته اند… و اگر روزي برگردند براي بازگرداندن تعادل زمين و تكامل آگاهي دست به عمل مي زنند… و اگر زمين مهد زندگي انسانهاست، اين قداست شكستني و نابودشدني نيست…
  ما بسوي آگاهي و تكامل آگاهي حركت مي كنيم… وجود همه ي ما جدا از شعور هستي نيست… و هستي وجود خودش رو نفي نمي كنه… ولي چرخه و تعادل خودش رو حفظ مي كنه…

  ممنون از مطلبت، و يك سوال اينكه 5 دوره ي زمين كه تا به الان گذشته رو اگه مي شه بگو كه چياست؟؟؟ دوره هاي زمين شناسي منظورته، يا كمون هاي اوليه و نظريه هاي هگل، يا چي؟؟؟

 50. علیرضا
  اوت 19, 2009 در 5:59 ب.ظ.

  یکم دی ماه 1391

 51. milad
  اوت 21, 2009 در 7:55 ب.ظ.

  خطاب به دوست عزيز با نام p-m ‌:
  روز 21 دسامبر 2012 ، روز جمعه است!!!

 52. محسن
  سپتامبر 2, 2009 در 8:27 ق.ظ.

  سلام
  اولش باید در مورد این قوم عجیب وغریب بگم که من هنوز کیجم که باور کنم یا نه اونها تو پیش بینی خسوف وکسوف که گل کاشتن و اینکه ما میدونیم که توی نجوم اسرار بسیار زیادی وجود داره که پیش بینی هم از اون جمله است خوب راستش وقتی که شما داری به اسمون نگاه مکنین در واقع دارین به تاریخ نگاه می کنین چون حتما میدونین که به دلیل فاصله ستاره ها واینکه یه چند میلیون سالی طول میکشه نورش به ما برسه …..و وجود سیاه چاله ها که گذشته حال و اینده درون اون در حال چرخشه و وجود تونل های میا نبر میون کهکشان ها که دیکه نیازی نیست چند ملیون سال صبر کنی که به یه کهکشون دیکه برسی (البته هنوز در حد نظر یه است وکشف نشده … اسمش هم یادم رفته) خ.ب باید بگم اگه مایا ها به این علم دستری داشتن بعید نیست که پایان دوره پنجم یه اتفاق بزرگ بیفته البته این هم بکم من به غیر از پیش بینی اتفاقاتی که دمایا ها کفته باشن وتو تاریخ هم اتفاق افتاده باشه چیزی ندیدم به غیر از خسوف وکسوف…….خودمم قاتی کردم

 53. سپتامبر 12, 2009 در 7:53 ق.ظ.

  زندگی تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد ؟ بالاخره زندگی در این جهان یه روز همه چیز تموم میشه یا تا ابد زندگی ادامه پیدا میکنه ؟ تئوری پایان دنیا در دسامبر ۲۰۱۲ که یک پیشگویی عجبیب از قوم مایا میباشد , برای بعضیها باورکردنی و برای بعضیها باور نکردنیست . این قوم از عجیبترین اقوام دنیا بوده و پیشگوییهای صحیحی داشته اند که همگی به حقیقت پیوسته اند .
  همچنین شواهدی وجود دارد که گفته میشود در دسامبر ۲۰۱۲ شهاب سنگی به زمین برخورد خواهد کرد و بخش اعظمی از کره زمین نابود خواهد شد . ضمنا ناسا قبلا اعلام کرده بود که در سال ۲۰۱۲ یک طوفان خورشیدی به زمین خواهد رسید .
  در یک مورد دیگر مثلا در یک کتابی که به زبان روسی بود و یکی از دوستانم که روسی بلد بود برام ترجمه میکرد و میخوندش نوشته بود زمین از دوره های مختلفی تشکیل شده و پس از پایان هر دوره دوره جدیدی آغاز میشود و استدلالهای بسیار قوی در اینباره داشت . توی اون کتاب نوشته بود در دسامبر ۲۰۱۲ دوره پنجم زندگی شروع خواهد شد و دوره چهارم تمام خواهد شد .
  من خودم قبلا در یکی از کتابهای قدیمی مربوط به زرتشت و سوشیانت خوندم که سوشیانت در شب یلدا خواهد آمد و زمین را از پلیدی پاک خواهد کرد . همچنین از اشخاص گوناگونی گفته شده که در آستانه نابودی جهان پسری از ایران در شب یلدای ۱۳۹۱ جهان را از نابودی نجات خواهد داد . نکته قابل تامل برای من اینه که شب یلدای ۱۳۹۱ با ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ مصادف است .

 54. nasim
  سپتامبر 17, 2009 در 8:39 ق.ظ.

  be nazare man ke kheili jalebe,be har hal mamnun

 55. صابر
  سپتامبر 21, 2009 در 10:04 ق.ظ.

  چیزی که مسلم هست اینه که این اتفاق خواهد افتاد همانطور که برای اقوام مو در آفریقا و قاره آتلانتیس با پیشرفتهای عمده و ماشیینهای پرنده ای که داشتند اتفاق افتاد!! و همه چیز به دست فراموشی سپرده شد و به یک افسانه مبدل شد، بیفته!

 56. مریم
  سپتامبر 24, 2009 در 9:20 ق.ظ.

  با سلام به همه دوستان
  به نظر من هر اتفاقی که بیفتد بدون تعصب در مورد اعتقادات دینی، هر کسی مطابق خطاها و خوبیهایش نتیجه می گیرد.
  فقط امیدوارم کسانیکه اعمال زشت خود را سعی می کنند به نام دین توجیه کنند به مکافات رفتارهایشان برسند.

 57. من
  سپتامبر 25, 2009 در 5:29 ب.ظ.

  عارضم به حضورت که ؛ مدت زمانی که تخمین میزنند زمان بوجود آمده بی از چند میلیون سال نیست(حد اکثر هشت میلیون)، اگر که اقوام مایا تا 400 میلیون سال بعد را پیش بینی کرده اند:
  1- پس کاملا مشخص است که چه چیز قرار است به وقوع بپیوندد.
  2- تا پایان تقویم ایشان چیزی حدود 190 میلیون سال مانده!
  3- متاسفم از کسانی که بدون آگاهی و تفکر چیزی را قبول میکنند. بهتر است درباره ی پیشرفته بودن مایا ها تحقیق کنید (که شکش در آن نیست) ولی آمیختن آن با خرافات!!! و علی الخصوص مذهب و دین که دیگر نوبر است.
  به حال دوستانی که همیشه منتظر یک منجی هستند متاسفم.

 58. b2k
  اکتبر 4, 2009 در 10:54 ب.ظ.

  با سلام
  اول بايد بگم پيشگويي ديگر مايا ها همون خسوف و كسوف هم دونسته ميشه
  21 دسامبر 2012 فقط شروع دونسته ميشه
  چون ستاره شناسان در مورده حركته يك تكه سنگ كه در نزديكيه مريخ بوده و به دليل جاذبه ء ستاره هاي دنباله دار به سمت زمين در حال حركت هست و تا سال 2014 برخورد ميكند هشدار داده اند
  البته گفته اند كه احتماله خيلي زياد با ماه برخورد ميكند كه اين بر خورد حدوده20.000.000 برابر بمبي كه در هيروشيما انداخته شد قدرت داره
  در ضمن با اين برخورد بخاطر جاذبه ايي كه ماه روي زمين دارد اتفاقاتي روي زمين رخ مي دهد كه ابر كامپيوتر ها هم قادر به حساب ان نيستند
  شما فعلا در انتظار پيش بيني هاي نوستر اداموس كه در رابطه ي جنگ پارسيان با غرب بر سر اديان هست توجه كنيد
  اين پيش بيني ها با كمي تامل تا حدودي رسيدن فرد گفته شده در شيعه را خطاب قرار ميده
  و ايران را به پيشروي تا شهري در فرانسه و بستن تنگه هرمز متهم ميكند
  كه سپهبد ايران چندي پيش گفت اگر به ايران تجاوزي بشود اول تنگه هرمز را ميبندند كه نفت جهان قطع شود
  با اين همه پيشگويي كه دارن اين دوره را نشان ميدهند چرا بگيم اين حرفها چرته؟؟
  يادم رفت كه بگم يكي از اماما يا محمد گفته كه با رسيدن مهدي حدود يك چهارم جهان به سزاي اعمالشون ميرسند
  همه اين پيشگوئي ها هم ميكن اتفاقي مي افته كه دوره تمام ميشه

 59. مهرانه
  اکتبر 5, 2009 در 8:20 ب.ظ.

  با سلام

  من حدود 4 سال بيش در تهران كلاس يوكا مىرفتم كه همه شاكردان كلاس سن بالا و تحصيلكردة بودند
  اولين بار راجب 2012 استاد كلاس صحبت ميكرد كه من فكر ميكردم جرت ميكه
  بعد همون موقع بود كه سونامي اومد
  استاد اعظمش كه جيني بوده بيشكويي هاي داغوني راجب به 2012 كرده بود از جمله سيل زمين لرزه و كفته بود اوضاع زمين از2010جيني كم كم خراب مي شه وبلايا زياد ميشه

  خدا اخر عاقبت ما رو هم بخير كنه

  استاد ما كه خيلي ترسيده بود همش به ما ميكفت مواظب رفتار و كردارتون باشيد وقت زيادي نداريم تا اخر دنيا

 60. اکتبر 6, 2009 در 2:52 ب.ظ.

  سلام من هم 3 بار خواب قیامت را دیدم در سال 2009 که با توجه به گفته ی شما ( پایان دنیا در سال 2012) راستی ان پسری که در شب در ایران چه کار می کند ؟ می شه به من هم ایمیل بدید

 61. M2W
  اکتبر 6, 2009 در 4:10 ب.ظ.

  ضمن تشكر از دوستان همفكر و هم عقيده كه اين مسئله رو قبول دارند .اميدورم اين پيش بيني اتفاق افتاده و دنيا رو به صلح و ارامش برود اما من عقيده دارم دوره ي بعد زمين زميني نيست و مطمئنا دانشمندان به اين درجه ميرسند كه زندگي انسان را در كره ي ماه و…را امكانپذير كنند و مطمئن هستم كه در ان دوره همه ي چيز ها با وضع كنوني فرق خواهد كرد.

 62. رویا
  اکتبر 8, 2009 در 7:44 ق.ظ.

  من قاطي كردم.اما به نظرم ماياها درست گفتن ولي اينكه چه اتفاقي ميافته و سر ما چه بلايي قراره بياد معلوم نيست.اميدوارم فقط شرايط سخت نباشه و اگر قراره از بين بريم با عذاب نريم.
  توكل به خدا……………

 63. رویا
  اکتبر 8, 2009 در 7:47 ق.ظ.

  دستتون درد نكنه يه سايت فارسي كه در مورد مايا و چيزهايي كه گفتن توضيح داده باشه رو بهم معرفي ميكنيد.ممنون ميشم

  منتظرما.

 64. مبین
  اکتبر 8, 2009 در 8:49 ق.ظ.

  ای بابا معذرت میخوام ولی ایرانی جماعت فقط فکر حاشیه است تا کاهلی پیشه کنه.بر فرضم که آره همه نابود میشن.خوب به سلامت.شطح و طامات به خرابات برید!

 65. jem
  اکتبر 11, 2009 در 11:53 ق.ظ.

  جدا ما آدمای زود باوری هستیم یا اینکه زندگی با هیجان و استرس را دوست داریم . کی تا حالا منجم ها و ستاره شناسان آینده را دقیق پیشبینی کرده اند . تمام این خبر ها یک مانور اینترنتی و همه سر کار گذاشته اند

 66. محمد رضا
  اکتبر 12, 2009 در 5:08 ب.ظ.

  عجيبه چون نوستراداموس ( nostradamus )
  پيشگوي معروفه قرن پانزدهم كه از پيشگويي هاش ميتونم به حادثه 11 سپتامبر آمريكا اشاره كنم
  دقيقا يه همچين تاريخي رو پيشگويي كرده و اين تاريخ رو روزه پايان دنيا ناميده
  جالب نيست
  من نميدونم ممكنه نوستراداموس هم اهل همين قبيله مايا باشه !
  تاريخه 21 / 12 / 2012 از نظر ستاره شناسي مفهومه خاصي داره كه هر 26000 سال يكبار در اين تاريخ يه اتفاقه خاصي ميفته
  معلمه زمين شناسي ما كه استاده دانشگاه هم هست
  گفت زمين علاوه بر حركت وضعي و انتقالي يه حركته كند هم داره كه بهش حركته قهقرايي ميگن كه هر 26000 سال يكبار كامل ميشه و يعني يه حركته خيلي كنده !
  و اين حركت در تاريخه 21 / 12 / 2012 كامل ميشه
  وقتي اين حركت كامل بشه زمين به مقداره خيلي كمي كجتر ميشه
  كه هم ميتونه تو وضع آب و هوا تاثير داشته باشه و هم ميتونه با عثه زمين لرزه بشه .
  اگه كسي اطلاعته بيشتري داشت خوشحال ميشم منم در جريان بزاره .
  اگه قراره بميريم هرجايي كه باشي ميميريم
  اگرم قراره زنده بمونيم تو هر جايي زنده ميمونيم
  هرچه بادا باد .
  yahoo id : mrapersia

 67. اکتبر 15, 2009 در 8:45 ق.ظ.

  لازم به ذکر دونستم که این خبر رو به شما دوستان و علاقه مندان مبحث آخرالزمان بدم.
  اساتید مختلف مباحث عرفان و سبک هایی که با انرژی سروکار دارن مثل ساتیا سای بابا ، استاد (لنگ مینگ دنگ) هم سال 2009 الی 2012 را آماده باش اعلام کردند در این چندسال ها اگر ظهور منجی هم اتفاق نیفته یک دگردیسی انرژیتیک و یا بنیادی در دنیا خواهیم داشت مانند دگردیسی هایی که در دوران گذشته باعث نابودی تمدنهای بزرگی مانند آتلانتیسی ها و لمورین ها شده .
  امیدوارم بعد از این اتفاقات زنده باشم و دنیای جدید را با تمام وجود درک کنم .

 68. اکتبر 15, 2009 در 9:00 ق.ظ.

  راستی تا آخر سال 2012 دوره آهن در سالشمار سال برهمن به پایان میرسه و ما وارد دوره طلا میشیم.

 69. ali
  اکتبر 16, 2009 در 7:57 ب.ظ.

  از فردا میریم صفا سیتی دیگه کار بیکار دمت گرم حالشو ببر

 70. اکتبر 24, 2009 در 10:26 ب.ظ.

  لازم میدونم خدمت دوستانی که میگن در 21 دسامبر 2012 آب از روی آب تکون نمی خوره بگم که طبق دلایلی کاملا علمی ، چند نظریه زیر در مورد این سال بیان شده:
  1. تغییر قطب های مغناطیسی زمین ،
  2. بحران خورشیدی ،
  3. انفجاریک ابر آتشفشان ،(و در پی آن زلزله هایی بسیار شدید)
  4. افزایش بیش از حد مصرف نفت(نقطه اوج نفتی) ،
  5. نابودی نسل زنبور ها

 71. پوریا ( سوم راهنمایی )
  اکتبر 26, 2009 در 4:59 ب.ظ.

  با سلام
  من پوریا هستم کلاس سوم راهنمایی

  با بحث هایی که شما کردید من واقعا ترسیدم

  عجب شانس گندی داریم ما هاااااااا اه

  هنوز ما آرزو ها داشتیم یعنی تا 17 سالگی بیشتر من زنده نیستم ؟

  خدا کنه همه ی اینا دروغ باشه البته که همشون با دلیل هستند و عین واقعیت ولی من نمیخوام بمیرممممممممممممممممممممممممم

 72. اکتبر 27, 2009 در 7:11 ب.ظ.

  به نظرم تغییرات جوی با زمین شناختی نخواهد بود
  جنگ جهانی سوم بیشتر مورد قبول است

 73. ظهور منجی
  اکتبر 27, 2009 در 10:26 ب.ظ.

  حتماْ یکی از مهمترین و پر تکرار ترین نشانه های ظهور امام زمان (عج) در روایات رو می دونید: طلوع خورشید از مغرب. دانشمندا اثبات کردن سال 2012 چرخش زمین برعکس میشه و این همون عامل طلوع خورشید از مغربه! در ضمن 21 دسامبر روز جمعه هست. به امید ظهور آقا

 74. محمد
  اکتبر 28, 2009 در 10:36 ق.ظ.

  وای ی ی ی ی!
  این که میشه شب یلدا ی سال 1391 !!!!!!!!!!!!
  نه! مثل اینکه اینجا هم به یه مناسبتی خورد!

  تسلیت عرض میکنم، شانس ما رو میبینی به جشن تولدمون هم نمیرسیم- پانزدهم جنوری

 75. ailar
  اکتبر 28, 2009 در 9:36 ب.ظ.

  maman man mitarsam nemikham bemiram vali age dorost bashe chi man taze 22 salame :(( omidvaram ke eshtebah bashe vali ina begofteye khodetun ta alan hamechio dorost pishbin karde boodan vali hala chera sedasho dar miaran nemidunam valla,eine in filmaye fazaee hatman mikhan yeserio bokoshan yeseriam negar daran az khodashun bad joftigirio nasle jadido baeed nist az adamaye gondeye donyaaaaaa bichare maha ke faghat mohreye shatranjim 😦

 76. سمانه
  اکتبر 31, 2009 در 11:35 ق.ظ.

  یعنی ممکن زمان ظهور امام زمان همان باشد .

 77. نوامبر 3, 2009 در 11:23 ق.ظ.

  اصلا نگران نباشید اگر قرار باشد سال 2012دنیا نا بود شود بزار بشه اخه چه فرقی می کند چه سال 2012چه سال 3012 اخرش دنیا نابود می شود و ما هم انقدر عمر نمی کنیم بلا اخره میمیریم ……………………………………….. مرسی مایا برای پیشگویی های باهالت

 78. نوامبر 3, 2009 در 11:28 ق.ظ.

  راستی مایا لطفی کن وجواب منو بده …………………………پس همه بریم هالشو ببریم ……………………$$$ من که رفتم ………..شما هم برید. بای بای دنیا ما که رفتیم تو هم بیا .////////////////////….

 79. نوامبر 3, 2009 در 11:29 ق.ظ.

  زود جواب بده

 80. نوامبر 4, 2009 در 1:46 ب.ظ.

  دیگه حرفم نمیاد با این همه میل

 81. نوامبر 4, 2009 در 1:47 ب.ظ.

  سال آخر هنرستانم به نظرت ترک تحصیل کنم سال 2012 رامیگم

 82. سروش
  نوامبر 6, 2009 در 10:57 ب.ظ.

  دوستای عزیز..خیلی دیگه از قضیه پرت شدینا..
  برین دوباره این پیشبینی رو بخونین بعدش نظر بدین خواهشا..
  قراره 1 اتفاق خوب بیفته که همه جا صلح و دوستی بشه..
  آخه با ترکیدن زمین یا آب شدن یخ ها و غرق شدن آدما همه جا صلح برقرار می شه؟؟
  به نظر من 1 اتفاق خوب رخ می ده که همه جا صلح برقرار می شه..
  زمینم نمی ترکه..زلزله هم نمی یاد..غرق هم نمی شین..قیامت هم نمی شه..امام زمان هم حالا حالا ها نمی یاد..چون طوری که توی قرآن مجید نوشته هنوز شرایط ظهور آقا برقرار نشده..
  1سری شرایط داره که آقا اون موقع قدم مبارک رو روی زمین می زارن..

 83. امیر
  نوامبر 7, 2009 در 10:00 ب.ظ.

  دوستان عزیز همه این حرفها ساخته و پرداخته مشتی فیلسوف سیاسی هست که برای ماهیت بخشیدن به موج چهارم شون نوشته شده همون موجهایی که میلیونها مردم عوام و بیگناه رو به جون هم دیگه میاندازند که بر دنیا حکومت کنند ..موج اول جنگهای قومی برای پیروزی قوم برتر جهت خشنودی خدایان متعدد(تا 500 سال قبل از میلاد) ……. موج دوم جنگهای مذهبی به جهت از بین بردن شیاطین و پاکیزه کردن تمام دنیا که آخرش به جنگهای صلیبی کشیده شد که هنور هم تا حدودی باقی مونده (از 500 سال قبل از میلاد تا 1800 میلادی) ……..موج سوم هم جنگهای ناسیونالیستی مثل( ترک و فارس) (عرب و عجم) (سیاه و سفید ) و …. که هممون در حال حاضر شاهد عینی ماجرا هستیم …. من خودم تبریزی هستم و میبینم بعضی ها میگن ایران ترکستان مرکزیه بعضی ها میگن اینجا از ان آریایی هاست یهود میگه اینجا اورشلیم هست و اعراب میگن نه فلسطینه اروپایی ها هزاران نفر بیگناه رو قتل عام میکنند به سبب توحش و ساکن آمریکا میشند و… آخه بالا غیرتا اروپایی ها وحشی بودند یا سرخپوستها ……آخر سر هم این بی شرفها بلند شده یک قانون جدید و یک پیشگویی جدید طراحی میکنند به اسم 21 دسامبر سال 2012 که باز هم ملت بیگناه رو بخاطر ریاست و شاهنشاهی چند روزه به جان هم دیگه بیاندازند …………..بالاخره حرفها تموم شدنی نیست ولی اگه من اینها رو نمیگفتم دلم مترکید ولی امیدوارم با گفتن و نوشتن این حرفها چند نفر جوان ساده لوح و احساساتی مسیر درستی برای خودشون تو زندگی طراحی کنند …..البته چند نفر جوون شما دوستان عزیز رو نمیگم چون شکر خدا همتون صاحب کمال و فضل هستید ……….. دوستان همیشه موفق و سربلند و پیروز باشید…….. اسم من امیر 31 ساله از تبریز و اخراجی از دانشگاه به خاطر (….) ….. شغلم هم بازرگانی اگه با من حرفی یا انتقادی نسبت به گفته هام داشته باشید خواهشا از طریق ایمیل با من در تماس باشید…

 84. امین
  نوامبر 15, 2009 در 6:00 ب.ظ.

  سلام- شاید تمام این فرضیه ها درست باشه. حالا بگید من کجا میتونم در امان باشم لطفا!!

 85. نوامبر 15, 2009 در 8:05 ب.ظ.

  به احتمال زیاد تمامی پیشگویی ها خرافه گویی است و غیرقابل باور.
  والا یک منبع موثق یا تلویزیون یا ناسا تحقیقات و یا برنامه هایی را در این خصوص نشان می دادند. در صورتی که من با اینکه از 24 ساعت روز حداقل 10 ساعت رو به خاطر کارم تو اینترنت هستم ، این چند روز اخیر متوجه این پیشگویی شدم.

 86. نوامبر 17, 2009 در 7:46 ق.ظ.

  سلام من به همه اين حرفهايي كه زده شد اعتقاد دارم و نظر شخصي من اينه كه از نظر علمي تمامي اين نظريه ها تقريباً‌درست هستند اما باز هم به نظر من نميشه گفت كه همه چيز از بين ميره شما اگه تاريخ قديم و حتي احوال اون اقوامي رو هم كه الان بحثشون هست و منقرض شدن رو هم مطالعه كنيد ميبينيد كه هيچوقت همه چيز از بين نرفته مايا – آتلانتيس و اقوام ديگه اي كه كه روزي تمدني بزرگ داشتند و با وقوع اتفاقات بزرگي مثل اتفاقي كه قرار هست بيافته از بين رفتند واب توي همشون يه اما هست و اون مردمي كه نجات پيدا ميكنند و حتي داستان نوح رو هم ميتونم مثال بزنم كه عده اي كه ايمان داشتند حالا چه ايمان به دين چه ايمان به علم و چه ايمان و اميد به آينده از ماجرا جون سالم به در بردند همينطور هم آتلانتيس موقع نابودي عده اي كه ايمان داشتند و با هم متحد بودند سوار بر ماشين هاي پرنده به نقطه اي نامعلوم فرار كردند و مردمي كه توي جهل و روزمرگي خودشون بودند از بين رفتند فقط ميخوام بگم حتي براي اونايي كه به قول خدشون هيچ ديني ندارند و در اعماق وجودشون به يك انرژي واحد ايمان دارند ميخوام بگم كه هنوز اون انرژي اعظم و خداي بزرگ بشر رو اونقدر دوست داره كه همه رو ناگهاني از بين نبره . و هميشه اين انرژي مثبت و اميد بوده كه در بدترين شرايط انسان رو پايدار و زنده نگه داشته . هيچ فرقي نميكنه اگه الان آوار خراب بشه روي سرتون يا چهارسال ديگه اتفاق اتفاقه و هر موقع چه كوچيك و چه بزرگ براي آدمي كه درگيره سخته هست اما اميد هست كه همه چيزو درست ميكنه پس بيايد اميد داشته باشيم و اگر كاسي ديگه ميخوان به هر طريقي كه دوست دارند بميرند بزاريد بميرند ولي اگه حتي خورشيد هم منفجر بشه من هنوز همه نقشه هاي زندگيم رو كامل اجرا نكردم پس قصد ندارم حذاقل تا 136 سال ديگخ بميرم و اميدوارم شما هم همينطوري باشيد . اميدوار و محكم با هم از اين محلكه هم جان سالم به در ميبريم .

 87. نوامبر 18, 2009 در 1:02 ب.ظ.

  man nemidoonam chi begam vali omid varam ke tamoom she az matniham ke zahmatesho keshidi mamnoon

 88. احمد و اسماعیل
  نوامبر 18, 2009 در 5:27 ب.ظ.

  موندم حیران نمی دونم چیکار کنم کنیم یعنی قید همه چیز رو باید بزنیم دانشگاه ازدواج خونه ماشین تموم نوبی مه کا رسید نامردیه

 89. سهيل
  نوامبر 18, 2009 در 11:28 ب.ظ.

  من 10% احتمال وقوع همچين حادثه اي رو ميدم

 90. ahmad
  نوامبر 21, 2009 در 8:36 ق.ظ.

  cheghadr kho0b, inja mishe mesle b 13 (shahrake mostaghele 13)harki ye mahal ro bar midare vase kh0desh va ba tofang miyoftim be jo0ne ham, zemnan man jaye adam kho0be adam bad’ha ro mikosham.

 91. as
  نوامبر 22, 2009 در 6:43 ب.ظ.

  تاریخ به ایرانی
  جمعه 1 دی 1391

 92. باران
  نوامبر 26, 2009 در 11:01 ب.ظ.

  vagheaaaaaan ajibe

 93. باران
  نوامبر 26, 2009 در 11:03 ب.ظ.

  man arezoo dashtam ke yeki az bachehaye aseman male man bashe yani ba payane donya man be arezoom nemiresam?????????????

 94. ESSI AHMAD
  نوامبر 28, 2009 در 8:24 ب.ظ.

  SHOMA VEL MOATALIN.
  ETEFAGHHAI BAYAD BEOFTE KE TA 2012 EMKAN ETMAMASH NIST.
  PAS IN PISHBINI JOZ YEK TAKZIB BISHTAR NIST
  JOZ KHOA KASI AZ AKHERAT KHABAR NADARE
  YA HAGH.

 95. the Rock
  نوامبر 29, 2009 در 1:09 ق.ظ.

  سلام به همه ……….. بابا این پیشگویی درسته؟درست نیست؟الان که زندگی ادامه داره مثل بچه ی آدم زندگیی بکنین…..حلا 1 سال دیگه 100 سال دیگه بلا خره همه یک روزی شهید میشه(میمیره)پس زندگی بکنین چرا که نمی دونی فردا چی می شه
  اگر ساله 2012 آخرشه جه خوب چون شاهد فوت نزدیکانمون یا بالعکس نیستیم با سپاس !!

 96. yeWwki
  نوامبر 30, 2009 در 1:40 ب.ظ.

  man kolan be in eteghad daram ke be harchizi ke fek kon hatman oon chiz Rokh mide!:D hala farz kon ye alame adam beshinan be hamchin chizi fek konan!!! Rokh dadanesh baeed nist!!!!!!:D

 97. saeed
  نوامبر 30, 2009 در 3:32 ب.ظ.

  ببینید دوستان من هیچ چیزو تا کاملا قانع نشم باور نمی کنم ……
  همونطور که دوستان قبلا هم اشاره کردن خدا تو قران به تعیین کنندگان وقت لقب دروغگو داده است و خدا هم هیچ وقت دروغ نمی گوید……….
  همونطوری که خیلی ها سال 2000 رو اخر دنیا می دونستند و هیچ اتفاق مهمی هم در اون سال نیافتاد اصلا بعید نیست که در این سال هم هیچ اتفاقی نیافتد……….. به هر حال بهتون پیشنهاد می کنم تا در مورد مطلبی کامل تحقیق نکردید و فکر و تامل نکردین او مطلبو باور نکنین …………….
  همینطورم از اون دوستانی که مطالبی مستند و مستدل در مورد این قضیه و این تاریخ و قوم مایا دارند برای من e-mail کنن ممنونم
  saeed_tsh@yahoo.com

 98. نوامبر 30, 2009 در 9:13 ب.ظ.

  negaran nabashid
  yeh rozii hameh yeh ma az in donya mirim
  che zod che dirr
  asl ineh kehh talash konim toyeh in donya
  talash brayeh behtar va kob zistan
  talashh
  che dir che zod hameh yeh ma raftani hastim
  che sale1391
  che saleh……….

 99. warp
  دسامبر 1, 2009 در 9:27 ق.ظ.

  دوستان عزیز اشتباه نکنید 2012 آخرش نیست
  2012 فقط و فقط یک تحول, یک تحول خیلی بزرگ اختلاف نظر وجود داره که این تحول خوبه یا بد
  فقط اینو بگم روند زندگی انسان تغییر میکنه
  البته شواهدی وجود داره که کره زمین دستخوش تغییرات نا خوشاینده که اوجش از سال 2012 شروع میشه و رونده زندگی انسان رو مختل می کنه
  باز هم میگم 2012 یک شروع یا یک پایان نیست فقط یک تغییر همین
  خوب یا بدش باید صبر داشته باشیمو ببینیم

 100. shahrzad
  دسامبر 1, 2009 در 6:51 ب.ظ.

  VAGHEANNN!!!!

 101. دسامبر 1, 2009 در 11:11 ب.ظ.

  بیبینید اتفاق افتادن این مسله خیلی هم ناباور نیست

  دنیا و افرینش انسان و جهان به چند قسمت تبدیل شده
  اول افرینش کره زمین
  دوم خلق حیوانات و درختان و موجودات زنده
  سوم برخورد یک سنگ اتشین به زمین و نابود شدن جانداران اون موقع
  چهارم . خلق انسان

  الان شما دقت کنید بلاهای طبیعی و حادثه های طبیعی زمین مثل زلزله سیل گرمی هوا اتش سوزی نبودن اب کافی نباریدن باران باعث مرگ انسان ها شده

  از سال 2000 مشاهده کردیم انسان ها خیلی بیشتر به خاطر بلاهای طبیعی کره زمین مردند

  هر سال هم آمار تلفات بیشتر میشه

  شما دقت کنید الان به چند تا چیز هشدار داده شده
  یکی گرمایش زمین .. نازک شدن لایه اوزون .. آب شدن قطب جنوب

  اینا همش می تونه فاجعه به بار بیاره پس یه حادثه بزرگ هم احتمال اتفاق افتادنش هست

  شاید یه زلزله بزرگ یا برخورد یه شهاب سنگ به زمین شاید سیل و یه سونامی بزرگتر

  شاید اشعه خورشید به زمین

  همه این ها نابود کننده هستش .. پس باید انتظار همه چیز رو داشت

  این رو نمیشه گفت کل کره زمین نابود میشه بلکه شاید قسمتی از کره زمین شاید همه کره زمین

  شاید اکثر انسان ها بمیرند و گروهی که موندند نسل جدید زندگی باشند

  هیچ چیز پایدار و ماندگار برای همیشه نیست حتی کره زمین

  قیامت شاید ربطی به این مسله نداشته باشه و اون خدا هستش که همه چیز رو خوب می دونه

  و انسان ها با قدرت فکری و علمی که دارند خیلی چیزها رو می تونند پیش بینی کنند

  پس آگاه باشید

  hepno_www@yahoo.com

 102. دسامبر 2, 2009 در 10:45 ق.ظ.

  انشالله همه با هم محشور بشیم

 103. milad
  دسامبر 4, 2009 در 5:09 ب.ظ.

  man be hamatoon pishnahad mikonam film nostra damus 2012 ro bebinid ke tu oon dalil az beyn raftan zamino moge ke mohemtarineshoon hamtarazie beyn khorshid va zamino mah ast
  mamnoon

 104. دسامبر 5, 2009 در 2:19 ب.ظ.

  hamash cherte
  mage kashke ke be khatre ye harfy ke ye ahmagh 10000000000 sal pish zade donya beham berize

 105. دسامبر 6, 2009 در 6:20 ب.ظ.

  en haghekat dare azezan man ke shomahara azdonya naomed kardam

 106. دسامبر 8, 2009 در 6:51 ق.ظ.

  خیلی مطلب باهالی .وهیجان انگیز . پایان دنیا در قرآن اشاره شده و بس ……؟؟؟

 107. دسامبر 8, 2009 در 6:56 ق.ظ.

  دلم میخواهد بدانم چرا …………………..مایا کوچ کرد .؟؟؟؟؟؟ به امید ان روز پایان دنیا 2012…. ::

 108. دسامبر 8, 2009 در 7:01 ق.ظ.

  سلام من . چطور می توانم با خواننده رویا یم .رضا معین. صحبت کنم لطفا من رهنمایی کن ……………………..

 109. الميرا
  دسامبر 9, 2009 در 10:01 ق.ظ.

  فقط و فقط خدا مي داند و بس.

 110. دسامبر 9, 2009 در 11:42 ق.ظ.

  میخواستم بدونید فقط در پیشگویی های مایا به نابودی دنیا در سال 2012 اشاره نشده بلکه در پیشگویی های مختلف از نابودی دنیا بین سالهای 2009 تا 2013 مطالبی گفته شده.
  چیزی که مشخصه اینه که بین این سال تغییرات شگرفی در دنیا اتفاق میفته که معلوم نیست این تغییرات فیزیکی باشه یا متافیزیکی در هر صورت این قانون طبیعته و تغییرات در راه تکامل دنیا و انسان صورت میگیره نمونه این تغییرات را در تمدن آتلانتیسی ها و لمورین ها اتفاق افتاده و چیز جدیدی نیست.

 111. Arash
  دسامبر 9, 2009 در 7:58 ب.ظ.

  بی صبرانه منتظر اون روزم.باور کنید به نظرم اگه اون روز صحت داشته باشه جالب ترین روز که خیلی دوست دارم این روز جالب و ببینم.اگه بمونیم که هیچ ولی اگه زندگیمون تموم شه دیگه وجودی نداریم تا به چیزای خوب و بد فکر کنیم.

 112. Rahman
  دسامبر 10, 2009 در 12:09 ب.ظ.

  به نظر قبل از این تاریخ منجی بشریت ظهور خواهد کرد و تا تاریخ 2012/12/21 نبرد حق و باطل ادامه خواهد داشت و اکثر انسان ها که منجی را قبول نخواهند کرد به هلاک می رسند و بعد این تاریخ دوره صلح و آرامش با عده ی قلیلی از نسل بشریت تا روز قیامت به حیات خود ادامه می دهند.

 113. turboratur
  دسامبر 10, 2009 در 6:30 ب.ظ.

  این افرادی که از اتفاقات 2012 می ترسند از کجا می دانند که تا اون تاریخ زنده خواهند بود ( به فرض اینکه اصلاً اتفاقی نیفتد ).
  همون بهتر دنیا و آدم های کثیفش ( لا اقل بیشترشون ) از بین بروند و به جهنم واصل شوند .

  ضمناً این تاریخ با شب چله ( یلدا ) شب تولد مهر ( میترا ) مصادف است . مهر احتمالاً منجی بشری ( مانند امام زمان ما ) دوره قبلی بود .

  در هر صورت انسان می میرد و اصلاً انسان برای مردن به این دنیا آمده است . وقوع این اتفاق باید برای هر انسانی یک یادآوری و مخصوصاً یک فرصت قلمداد شود و باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد .

  این موجودات فضایی هم به احتمال زیاد یک عده جن هستند که در اعماق زمین زندگی می کنند و سرکارتان گذاشته اند . شاید برخی هم در سیارات دیگر ساکن باشند . حتی در روایتها جن ها خودشان را موجودات غیر زمینی معرفی کرده اند .

 114. turboratur
  دسامبر 10, 2009 در 6:43 ب.ظ.

  احتمال زیاد 2012 آغاز عصر طلایی خواهد بود ، خورشید از غرب طلوع خواهد کرد ، بیشتر انسانها از بین خواهند رفت و بین حق و باطل جنگ آخر درخواهد گرفت و حق پیروز خواهد شد و عصر طلایی شکوفا خواهد شد ، سالهای سال ، اما ناگهان قیامت به وقوع خواهد پیوست .

  موضوع خیلی واضح است .

 115. آروین
  دسامبر 11, 2009 در 6:39 ب.ظ.

  یعنی قراره به جرگه دایناسورها بپیوندیم؟

 116. پوريا
  دسامبر 12, 2009 در 12:41 ق.ظ.

  سلام دوستان

  سعديا گر بكند سيل فنا خانه عمر دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست

  دوستان به حرف اين صهيونيستهاي موزي گوش نكنيد اگه بچه مسلمون هستيد و روز اول عمرتون اذان و قران تو گوشتون خوندن به اي حرفها گوش ندين به خدا پناه ميبريم از اين همه فتنه كه توسط بعضي ها هر روز طراحي ميشه اگر جهان و جهانيان و تمام مكانها و زمانها متعلق به خداست پس او خودش مي دونه چيكار كنه : مثل داستان سپاه ابرهه كه براي نابودي خانه خدا اومدند. هر چه از دوست رسد نكوست اگه خدا بخواد همون مي شه بدون اذن خدا برگي از درختي نميفته. حالا كلمات خدا در قران فراموشمون شده و ميريم سراغ ماياها و … تا چند وقت پيش از اين حرفها نبود.متاسفانه بيشتر رسانه هاي تاثير گذار و قوي جهان در اختيار صهيونيستهاست اگر انسانها دسته جمعي نابود بشن كار همين صهيونيستا و اربابشون امريكاست مگه بمب اتم رو اول بار كي ريخت رو سر مردم حتما سال 2012 ميخوان كدوم كشور بدبختو با اتمنابود كنن از همين الان ميندازن گردن شهاب سنگ و اينا
  خدا يا خودت كمكمون كن از دست شيطان بزرگ و افرادش كه روي شيطان اول رو حسابي سفيد كردن و اونو انگشت به دهن گذاشتن
  در پناه مهربان ترين مهربانان باشيد.

 117. دسامبر 12, 2009 در 12:44 ق.ظ.

  دوستان هميشه سوره ناس رو بخونيد تا از شرجن و انس در امان باشيد . هر روز صبح بخونيد بيمه ميشد من امتحان كردم

 118. دسامبر 12, 2009 در 12:46 ق.ظ.

  به جهان خرم از آنم

  به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازاوست

  عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

  به غنیمت شمر ای دوست دم عیسی صبح

  تا دل مرده مگر زنده کنی کاین دم از اوست

  نه فلک راست مسلم نه ملک را حاصل

  آنچه در سر سویدای بنی آدم از اوست

  به حلاوت بخورم زهر که شاهد ساقیست

  به ارادت ببرم درد که درمانم از اوست

  زخم خونینم اگر به نشود به باشد

  خنک آن زخم که هر لحظه مرا مرهم از اوست

  غم و شادی بر عارف چه تفاوت دارد

  ساقیا باده بده شادی آن کاین غم از اوست

  پادشاهی و گدایی بر ما یکسان است

  که برین در همه را پشت عبادت خم از اوست

  سعدیا گر بکند سیل فنا خانه دل

  دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست

 119. دسامبر 12, 2009 در 12:50 ق.ظ.

  سوره جمعه آيه 8-5
  مثل كسانى كه تورات حمل مي كنند و به آن مكلف گرديدند آنگاه آن را به كار نبستند همچون مثل خرى است كه كتابهايى را برپشت مى‏كشد وه چه زشت است وصف آن قومى كه آيات خدا را به دروغ گرفتند و خدا مردم ظالم را هدايت نمي كند (5) بگو اى كسانى كه به گمان خودتان هدايت شده‏ايد و گمان مي كنيد فقط شما دوستان خداييد نه مردم ديگر ، پس اگر راست مى‏گوييد درخواست مرگ كنيد (6) ولي هرگز مرگ را به سبب آنچه از پيش به دست‏خويش كرده‏اند آرزو نخواهند كرد و خدا به حال ستمگران داناست (7) بگو آن مرگى كه از آن مى‏گريزيد قطعا به سر وقت‏شما مى‏آيد آنگاه به سوى داناى نهان و آشكار بازگردانيده خواهيد شد و به آنچه در روى زمين مى‏كرديد آگاهتان خواهد كرد (8)

 120. حسن و اکبر
  دسامبر 12, 2009 در 4:05 ب.ظ.

  دوستان عزیز از خواندن نظر های شما به این مسله پی می برم که شما ها دارای ایمان ضعیفی هستید من هم پیشبینی می کنم که در 2012 هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد
  زیاد ذهنتونو مشغول این مضغرفات نکنید

 121. پژمان
  دسامبر 14, 2009 در 8:24 ب.ظ.

  دوستان عزیز روز 1 دیماه 1391 میتونید برا ی نجات خود با یه تیکه حشیش هزاری برید فضا و خودتان رو نجات بدید!!!!!!!!!!

 122. اميد
  دسامبر 16, 2009 در 8:17 ق.ظ.

  تا آن زمان امام زمان مي آيد و نجاتمان ميدهد

 123. عباس
  دسامبر 17, 2009 در 4:43 ب.ظ.

  امیدوارم که این روز را ببینیم.

 124. aliReza
  دسامبر 18, 2009 در 12:40 ب.ظ.

  اگر برین اینجا و پاسخنامه ی «ناسا» رو به این وقایع بخونین شاید نظرتون عوض شه !!!
  http://www.asrejavan.org/showthread.php?p=4446379

 125. Farid
  دسامبر 20, 2009 در 2:50 ق.ظ.

  nemidoonam ama etefaghe bozorg dar rahe.jange jahanie 3.zelzele va khoon.shaiad emem zaman shaiad donya tatilshe.nemidoonam valii man midoonam man motavalede 21/12/.hastam.

 126. یاسمین
  دسامبر 20, 2009 در 2:11 ب.ظ.

  دوستان خوب من.موضوع خیلی هیجان انگیزیه .اما این اتفاق چه 2012 و چه 20012 بیفته،همه ی ما عمر محدودی داریم.من خودم آدم نماز خون و خیلی خوبی نیستم.اما نمی دونم چرا چند وقته که نسبت به این دنیا و خوبیاش خیلی حس خوبی ندارم و مدتیه که خوابای ترسناکی می بینم که مشخصا با رویای صادقه بی ارتباط نیست .اما مطمئنم که این خواب ها به خاطر زیاد شام خوردن و ….نیست. بیایید هدفمون رو روی خوبی کردن به اطرافیانمون هر چقدر کوچیک،یا شاد کردن دلشون و دوری از گناه و ناراحت نکردن اونها شروع کنیم و بیاید اول از همه از پدر و مادرمون شروع کنیم و دلشون رو بدست بیاریم به خداوندی خدا که اون بخشنده تر از اونیه که فکرشو بکنیم.بیاید تا فرصت هست خوبی هارو برای اون دنیامون بخریم. کار خیلی خیلی سختیه و خدا هم خیلی امتحانمون خواهد کرد. اما اون موقع ست که وقتی قیامت بشه دیگه این ماییم که بیمه شدیم و دلمون نمیلرزه و اون روز سرمون بالاست رو به خدای مهربون زیبامون.

 127. نیما
  دسامبر 21, 2009 در 12:41 ق.ظ.

  در این وبلاگ http://www.lvlovie.blogfa.com مستند جدیدی(۲۰۰۹) برای دانلود گذاشته که در همین زمینه اطلاعات جالبی در آن فیلم هست. علاقمندان بشتابید تا لینک از دست نرفته…

  2012: Mayan Prophecy and the Shift of the Ages (نبوت مایا و تبدیل قرون)

 128. حسام
  دسامبر 22, 2009 در 4:41 ب.ظ.

  بابا نمیشه حالا نمیریم. راستش رو بخواهید معلم شیمی ما میگه یک شهاب سنگ بزرگ به زمین برخورد می کونه و زمین تیکه پاره میشه ایا حقیقت داره؟ لطفا سریع جواب بدید.

 129. حسام
  دسامبر 22, 2009 در 4:44 ب.ظ.

  جواب …………………………………………جواب ………… مگه نه حلالتون نمیکنم 3 سال دیگه میمیرید

 130. سعید
  دسامبر 23, 2009 در 9:38 ق.ظ.

  زیاد فکر نکنید . هر چیزی که در وحله اول به فکرتون می رسه او درسته .

 131. اماستریس
  دسامبر 23, 2009 در 5:28 ب.ظ.

  سلام منم فکر میکنم که این اتفاق می افته ولی من و برادرم از این حسرت می خوریم که چرا مردم ایران باید اینقد دیر مطلع بشن اخه هنوز هیچی نشده هالیوود فیلم 2012 رو ساخت اما ایران چی!!! یه خبر بدم که اسفند ماه امسال توی رشت قراره یه سمینار در مورد برگزار بشه.

 132. rezahp
  دسامبر 25, 2009 در 7:46 ق.ظ.

  سلام
  من کاری به این کارا ندارم ولی این تاریخهایی که مینویسم با هم انطباق کامل دارن و طبق عقیده شیعه امام زمان در روز جمعه که به قولی عاشورا هم هست قیام میکنه حالا تاریخ ها رو ببینین:

  2012/11/23 میلادی
  1434/01/10 قمری
  1391/09/03 شمسی
  مطابق با جمعه 10 محرم

 133. دسامبر 26, 2009 در 2:28 ق.ظ.

  من چهار ساله دارم میگم که دنیا دوره جدیدی شروع میکنه خداوند بر انسان از روح خود دمیده پس انان را دست کم نگیرید.کافیه فقط کتابهایی رو بخونید که عارفان نوشتن.تا صحت این موضوع مثل روز روشن بشه براتون.

 134. کوروش
  دسامبر 26, 2009 در 2:23 ب.ظ.

  مطمئن باشید این اتفاق 100%اتفاق خواهد افتاد شکی در ان نیست چون بشر با بهره کشی ظالمانه اقدام به نابودی کره زمین کرده است مگر زمین چقدر تحمل دارد وقوم مایا هم دارای تمدنی عظیم بوده است وهمه پیشگویی هایش به وقوع پیوسته است نه ناسا میتواند کاری بکند ونه دیگران بااین وضع که بشر پیش میرود و بمب های هسته ای که در دست ابرقدرتها است مثل روز روشن است که روی یک چاشنی انفجاری نشسته اند که علاوه بر نابودی خودشان کره زمین را هم نابود خواهند کرد وفقط کافیست یکی از انها یک شیطنت کوچولویی انجام دهد انسانهای حریص وشیطان صفتی وجود دارند(سرمایه داران کثیف وخائن که همه چیز در انحصار انهاست ومثل زالو خون ملت را میمکند چطور میشه تویه مملکتی یه کارگر بدبخت روزی 9000تومان حقوقش باشه وسرمایه داری که من براش کار میکنم روزی 10ملیون تومان درامد داشته باشه منت هم سرم بگذاره بالاخره زوزی باید این بیعدالتی ها به پایان برسه چه بهتر که 2012 باشه ) که حاضرند حق همه را پایمال کنند و از مال دنیایی بیشتر داشته باشند جمع کن جمع کن اخرش چی خواهی مرد در دنیایی که انسانیت تبدیل به مادیات شده وکسی که بیشتر داره ارزشش بیشتره و2012 پایانی است بر بیعدالتی ها ودر اوج بیعدالتی ها رخ خواهد داد دردوره ای که ااز امواج ماهواره ای به جای رشد وتعالی بشریت ودر جهت تبلیغ وتعلیم اهداف شوم وکثیفشان بهره میبرند واینان همان سرمایداران انحصارگرند که سال 2012 باید منتظر نابودی خود واموال کثیفشان باشند ومن هم چیزی برای از دست دادن ندارم وطبق قانون طبیعت وچرخه طبیعت وارد چرخه دیگری خواهم شد ومهم این است که ما به عنوان یک انسان واقعی چشم بر روی حقایق باز کنیم وبه حقوق انسانها ارزش قائل شویم وبا غرور روی زمین راه نرویم انرزی های مثبت از خودمان ازاد کنیم من در تعجبم چرا بشر با این همه پیشرفت مغروراست من نه پیشگو هستم ونه دانشمند ولی رفتارهای دنیای امروز زمینه این اتفاقات را مساعد میکنه وانتقاد من هم به سرمایه داری اینه که با مصرف وزیاده روی کره ما را بیشتر به مخاطره میندازه چون سیری ناپذیرند به نظر من باید یه سازمانی تشکیل بشه بر علیه سرمایه داری در جهت دفاع از حقوق 90% مردم دنیا که زیر یوغ سرمایه داری هستند که تو دنیا هیچکی از یه حد بیشتر داره از چنگش دربیارن ودر جهت باز سازی واحیای کره زمین صرف کنن واگه این کار صورت نپذیره این اتفاقات حتمی است چون طبیعت به ستوه امده است (قیام بر علیه سرمایه داری )وطبیعت ورفتار هایش سیستمی است که همه مسائل به هم ارتباط دارند ودوستانی که مایلند که در این مورد انتقاد یا نظری دارند در همین پست درج کنند ودر اینده مقاله های بیشتری را در این باب خواهم نوشت به امید بهروزی وسعادت برای همه

 135. saeed
  دسامبر 27, 2009 در 1:23 ب.ظ.

  چه قدر بی فکرین !!!!! منتظر باشین روز 22 دسامبر خودم میام میکشمتون چون انتظار داشتین 21 دسامبر بمیرین

 136. saeed
  دسامبر 27, 2009 در 1:24 ب.ظ.

  با حرف پژمان هم کلی حال کردم :)))))))

 137. آرش
  دسامبر 27, 2009 در 7:30 ب.ظ.

  سلام…
  دوستان عزیز.به نظر من این هم یه حقه است.یعنی حقه نیست یک مطلب کوچیکه که تو بعضی از اقوام وجود داشته.انسان از اول عاشق پیش بینی کردن آینده بوده.
  از این جور پیش بینی ها به اندازه ی موهای سر من زیاده.(من کچل نستم). حالا چه منافعی باعث شده که کشورهای ابر شیطان و هالیوود که همه ی کاراشون روی برنامه ی تبلیغی خاصی پیش میره به این موضوع که یک گوشه ی تاریخ خاک میخورده علاقه مند بشن و بهش گیر بدن خدا عالمه. در هر صورت از این جور مطالب فراوونه.ضمنا یادتون باشه که هر مطلب خرافی رو میشه به یک جور مطالب علمی چسبوند و مستند نشونش داد.در هر صورت گفتم از این مطالب زیاده که اگه قرار باشه سرگرم اینابشین به هیچی نمی رسین. با توکل ادامه بدین.اگه قرار باشه بمیرین یک مگس هم میطونه شما رو بکشه و اگر قرار باشه نمیرین اگه بیفتی توی خورشید هم نمیمیری…ببخشید خیلی پرحرفی کردم…از خیلی وقته که معلمای من میگن که استعداد خوبی تو نوسندگی دارم.

 138. kimia
  دسامبر 29, 2009 در 10:22 ب.ظ.

  سلام
  نميدونم چي بنويسم چون هرچي كه ميدونم از دين اسلامه البته اين باور رو دارم كه بالاخره خيلي از انسان ها هم پيش بيني هاي درستي رو به ما ها نشون دادن ولي در اين مورد عاجزم چون به گفته دينمون آخرزمان زماني روي ميدهد كه صاحب اصلي مياد اونجور كه من اطلاع دارم فقط خداوند متعال از زمان ظهور حضرت و پايان دنيا با خبره پس سعي ميكنم با اين افكار خودم رو حروم نكنم وقتي امام زمان ما از زمان ظهورش خبر نداره اون وقت چه جوري ما ….
  نبايد ذهنمون رو با اين مسائل پر كنيم مهم اينه كه زندگيمون رو با شيريني و درستي تموم كنيم حالا هر زمان از دوره رخ داد .
  ان شا الله خدا به ما رحم كنه.

 139. borzoo
  ژانویه 2, 2010 در 1:06 ب.ظ.

  » رايا نشاني» يعني خواستي فارسي را پاس بداريد! يا اينكه يه زبان خاصي هست؟

  واما درمورد مطالب: جالب بود ،دست شمادرد نكند.

 140. مجتبی
  ژانویه 2, 2010 در 8:40 ب.ظ.

  الله اعلم.
  اما نظر شخصی ام میگه خرافاته! حتی به فرض واقعیت خود خدا رحم کنه!
  نمیدونم به هر حال عقل حکم میکنه تا سند و دلیلش رو ندیدم باور نکنم

 141. shaghayegh
  ژانویه 2, 2010 در 11:45 ب.ظ.

  man filme 2012 ra didam hame chiz ba zelzele az beyn raft va faghat tedade kami ensan ( masalan 100 nafar) tavanestand zende bemanand va doreye jadidi az zendegi shekl gerft manam fekr mikonam ye etefaghaie miofte shayadam rooze ghiamat dar payane doreye haftom bashad na hala az ghadim goftan haft zamin va haft aseman

 142. ندا
  ژانویه 3, 2010 در 11:08 ق.ظ.

  بچه ها می تونيد توی اينترنت SEARCH کنيد پروژه هارپ . من نمی دونم بايد باور کرد يا نه ولی راجب هارپ بخونيد شايد اونايي که فيزيک يا زمين شناسی می دونند بتونن تحليل کنن و ارتباط بدن.اونوقت به ما هم بگن.HAARP.
  من متن کاملش ترجمه شده دارم…
  به آسمان نگاه کنيد، زلزله ها از آسمان می آيند
  مدتی است که با يک تکنولوژی استثنائی به اسم «هارپ» آشنا شده ام و در پیامد اين آشنايی تمام اینترنت را برای منابع ایرانی در مورد این موضوع گشتم، اما به نتیجه ی خاصی نرسیدم. اگر شما در گوگل «HAARP» را جستجو کنید به هزاران هزار وب سایت برخورد خواهید کرد که در مورد HAARP نوشته اند… اما همه ی آنها به انگلیسی هستند. نهایتا ایرانی های عزيزی که با زبان انگليسی آشنايی ندارند در مورد این مسئله ی حساس خبری نخواهند داشت، و ندانستن به اين معنی است که از طريق هارپ هر آسيب و بلايی که دلشان می خواهند سر مردم دنيا بیاورند، و در اخبار ها و روزنامه ها به عنوان «پدیده های طبیعی» تقديم مردم کنند و مطمئنا کسی که در مورد هارپ چیزی نمی داند خام این حرف ها خواهد شد.
  حوادث طبيعی در طول ميلیون ها سال طبيعی بوده اند بغير از ده های اخير که اين حوادث برخی طبيعی و برخی ديگر از طريق تکنولوژی های پيشرفته توليد و به جان و مال مردم لطمه ميزنند.
  اين حوادث ظاهراً طبيعی که غير طبيعی توليد ميشوند (مثل زلزله، طوفان ها، خشکسالی ها و سيل های بی شاخ و دم) را امروزه از طريق فرستادن ماکرو ویو (microwave) از ماهواره ها و پروژه هاي هارپ بوجود می آورند. قابل گفتن است که زلزله را نیز ميتوان از طريق انفجار بمب اتمی در چاهای عميق نيز توليد کرد.
  من به عنوان شخصی که با تحقیق هایم به دنبال حقیقت های پوشیده هستم، وظیفه ی خود می دانم که جواب هایی را که پس از مطالعه در این مورد به دست آورده ام را به زبان فارسی، همراه با عکس و فیلم در اختیار ایرانیان بگذارم.
  اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمی شود. من نیز مسئله را از لحاظ علمی به طور مطلق مطرح نخواهم کرد. آنچه را که می خوانید بیشتر جنبه ی آگاهی دارد و تحقیق بیشتر در این مورد به عهده ی شما خواهد بود.
  از هر کسی که این مقاله را می خواند خواهش می کنم این مسئله را جدی بگیرد. برنامه های وحشتناکه هارپ در راه است و همینطور که خواهید خواند علائم آن در ایران دیده میشود. این نوشته را بخوانيد، و به این بلاگ در بلاگ هایتان لینک بدهید یا حتی نوشته ی من را در بلاگ هایتان بگذارید ، به دوستان ایمیل کنید، و کلا از هر طریقی که می توانید دیگران را نیز مطلع سازيد، تا شاید بتوانیم جلوی عملکرد اين سیستم و آن هایی که کنترلش می کنند را بگیریم. منبع:
  az-soraya.blogfa.com/post-1.aspx
  شما هم بخونيد .

 143. اعظم
  ژانویه 4, 2010 در 9:27 ب.ظ.

  راستش اول که این مطلب رو خوندم شوکه شدم ولی برای ما رصد گرا حتمی یه اتفاق نجومی قشنگ در راهه.

 144. من
  ژانویه 5, 2010 در 4:37 ب.ظ.

  جالبه
  اول از همه بگم کذب الوقاتون
  دوم این که می تونه ظهور امام زمان خیلی خیلی نزدیک باشه
  و این که الان علایم ظهور خیلی زیاد دیده می شه
  فوت علما و ظلم و خیلی چیز های دیگه
  اما به نظر من ممکنه مردم آمادگی ظهور رو پیدا نکنند و ظهور به تاخیر بیفته
  بالاخره باید 313 تا فرمانده و هزاران سرباز امام متولد شده باشند و افرادی به صلاحیت رسیده باشند

 145. ژانویه 6, 2010 در 9:47 ق.ظ.

  یک مسئله مهم هست باید به همتون بگم

 146. ژانویه 6, 2010 در 9:59 ق.ظ.

  البته افرادی که این مسائل از قبیل تغیرات سرنوشت بشر یا زمین یا یا یا یا های سودجویان که اخباره اشتباه میدن رو در سال2012 تصیح شدش رو به اطلاعتون میرسون /نتیجه 1سال تحقیق مداوم خودم از تمام منابع /من افشار وکیل مسائل تحقیقات بین المللی /در pm بعدم واقعیت 2012و مایا هارو به اگاهیتون میرسونم

 147. ژانویه 6, 2010 در 10:20 ق.ظ.

  ghazie az in ghabile man ghabul daram ke maya ha ghodrati ajib va mavarai dashtan vali in moheme ke bedunid mayaha be fekre man va shoma ha ke nabudan un ha ham aghvami budan be name maya va har be ghole shomaha pish gui hai ke mikardan dorost bude va man ham ghabul daram ama ino bedunit ke un pish gui ha ke maya ha dar sale 2012 1dey mahb be kardan mokhtas be khodeshun bude yani sade tar behetun begam donya sarneveshtesh ba asari ke un ha gozashtan az beyn mire manzur khodeshun budan donyaye khodeshun ya behtar begam ghome khodeshun an ha dar sale2012 har asari ham az afrad ya ghomeshun bude az beyn mire chon hanuzam az maya ha afradi be un surate sonati hastan ////////KHOB OMIDVARAM MANZURAMO RAHAT RESUNDAM IN MATALEBE MAN YE RUZ BE HAME SABAT MISHE LOTFAN BA DARK MATALEB YA POROSEYE MANO BEKHUNID VA BARAM PAYAM BOGZARIN KE BA NAZARAM YA TAHGHIGHATAM CHEGHADR MOVAFEGHIN AZ MODIRE SITE HAM MIKHAM JAVABE MANO BEDE VASAM DAR IN SIT NAZARETUNO BEZARIT /////TEL09353362438 PAS AFKARE NABUDI VA TAGHIRE SARNEVESHTE DONYARO FARAMUSH KONID VA BEDUNID MANZURE MAYAHA KHODESHUN BUDAN GHABILE VA GHOMESHUN OMIDVARAM BA DARK VA TAIDE TAHGHIGHAM KHASTEGIE YEK SAL TALASHAM RO AZ TANAM DUR KONID MAN KAMRAN AFSHARAM VAKILE MASAELE TAHGHIGHATE BEYNALMELALI MOVAFAGH BASHIN

 148. ali
  ژانویه 8, 2010 در 7:00 ب.ظ.

  روحت شاد مولانا

  عاشق همه سال مست و رسوا بادا
  ديوانه و شوريده و شيدا بادا
  با هوشياري غصه هر چيز خوري
  چون مست شدي هر چه بادا بادا

 149. ژانویه 10, 2010 در 4:31 ب.ظ.

  واقعاً؟جدیه موضوع؟
  بابا بیخیال،این دنیای کوفتی چی داره که بخواد ادامه پیدا کنه… همون بهتر نابود شه من که پایه ام.. ولی اگه نشد خودم تک تکتون رو تیکه تیکه می کنم…

 150. بهار
  ژانویه 11, 2010 در 8:43 ق.ظ.

  سلام اول خطاب به نداي عزيز درمورد هارپ بايد بگم يه پديده هست ولي طبيعي نيست تو خليج فارس هم اتفاق افتاده ( پارسال درموردش تحقيق كردم منبع فارسي زياده )به خيلي چيزها ربطش دادن مثلا فعاليت هسته اي .(ولي نميشه به صحتش اعتماد كرد نقيض زياد داشت )
  اما در مورد 2012يه فيلمي ساختند باهمين مضمون همه چيز قاتيشه (سياست مذهب ..)ولي يه سوال:همه به يه منجي اخرزمان اعتقاد داريم . مگه ميشه با اومدنش همه چيز نابود بشه ؟پس چرا مياد ؟يعني چه نيازي اومدنشه ؟

 151. parmida
  ژانویه 11, 2010 در 4:35 ب.ظ.

  salam man fekr konam ghalate majbooram beram too bahse dini akhe mage mishe khoda be in mehrabooni bezare too yek rooz hamechi kharab beshe badam khoda asheghe bande hashe pas nemizare zajr bekeshan sevoman too hameye mataleb be yak etefagh khoob eshare shode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 152. مینا
  ژانویه 14, 2010 در 11:33 ق.ظ.

  بازم به مایا که یه چیزی شد ما که با این همه امکانات هیچی نشدیم

 153. DiamoNd
  ژانویه 15, 2010 در 7:01 ب.ظ.

  به نظر من این فقط و فقط عاملی برای ایجاد هرج و مرج و همان تفرقه بیندازو حکومت کن.امیدوارم هدفتون رو تو زندگی فراموش نکنین.از طرفه برادره کوچیکتون .دامون.

 154. ژانویه 16, 2010 در 12:48 ب.ظ.

  هر جي خدا بخاد ميشه

  vip_1029@hotmail.com

 155. ژانویه 16, 2010 در 12:57 ب.ظ.

  سال2012 ميشه 1391خودمون
  و ديسمبر دي ماه خودمون
  و تاريخ 21ميشه تاريخ 1دي ماه خودمون

  از سايت زير هم خودتون ميتونيد ببينيد

  روز جمعه همم ميشه

  http://www.money58.netfirms.com/nokteha/shamsi_miladi.html

 156. علیرضا
  ژانویه 16, 2010 در 2:33 ب.ظ.

  ایول ایول ایول …………………………….ماماااااااااااااااااااااااان
  من با این نوشتتون رفتم و یه بلیط دور دنیا در 2 سال رو خریدم و کل زنگیمو فروختم ایول آزادی

 157. آرامش
  ژانویه 16, 2010 در 5:06 ب.ظ.

  بی دلی در همه احوال خدا با او بود
  او نمی دیدش و از دور خدایا می کرد.
  به نظرم هرکس به عظمت و یکتایی پروردگار ایمان داشته باشه هرگز احساس ترس نمی کنه چون همیشه یه دستی بالای همه ی دستها هست.
  هیچ کس از اینده خبر نداره و حتی کسانی که خیلی ادعای قدرت و عظمت می کنند هرگز نمی تونن به طور کامل بر اتفاقاتی که براشون میافته احاطه داشته یاشند. مرگ و زمانش در دست خداست. ممکنه چند لحظه ی دیگر فردا یا فرداهای دیگر بمیریم. چه تضمینی وجود داره که تا فردا زنده بمونیم که بخوایم غصه ی چند سال دیگه رو بخوریم. انسان باید به فکر ساخت اخرتش باشه و آینده را به خداوند علیم و حکیم بسپاره که ذاتش بر همه چیز تسلط داره.

 158. ژانویه 17, 2010 در 1:22 ب.ظ.

  باید مثل فیلم 2012 عمل کنیم سه تا کشتی بزرگ بسازیم

 159. سامان
  ژانویه 18, 2010 در 6:18 ق.ظ.

  سلام علیکم
  و خدا حافظ

 160. رامین
  ژانویه 18, 2010 در 9:31 ق.ظ.

  جون خودم همش سر کاریه

 161. mehran
  ژانویه 18, 2010 در 5:04 ب.ظ.

  جالب بود

 162. آرزو
  ژانویه 18, 2010 در 5:06 ب.ظ.

  استناد به ایات قران بهترین شیوه است

 163. ژانویه 18, 2010 در 7:29 ب.ظ.

  سلام
  دوستان عزيز من تقريبا همهي نظرات شما را خواندم و يك جمع بندي كلي از مطالب اين سايت و ساير پيشگوي ها و ساير مطالب در باره ي آينده دارم كه در زير براي شما عزيزان به شرح كامل توضيح داده ام خواهش مي كنم كه به دقت مطالعه كنيد:

  1- اولا من مي گم بياييد دين رو كنار بزاريم و از ديدگاه يك عالم به اين پيشگويي فكر كنيم، آخه انسان عاقل نمي گه كه چه طور مي شه كه يك قومي با تمام پيشرفت هاي علميخود مطالبي رو بيان كنه اما دليل براي آن ها نياره منظورم اينه كه اگر پيشگويي هاي مايا درست بود حتما اونا بايد يك دليلي براي اثبات اون مي آوردند كه از كجا و با كدوم منطق اين حرف ها رو زدند

  2- دوما گيريم كه دليل شما براي اطمينان به حرف ان ها اين بوده كه خسوف و كسوف را تمام و كمال پيش بيني كرده اند اگر توجه كنيد اين پيش بيني ها كاملا علمي هست و اين كار در دوره ي بسيار باستاني نيز انجام مي شده و يا اين كه در مورد پيشبيني د رمورد جنگ جهاني هر كسي مي تواند با مشاهدهي خون و خشونت در هر جامه اي اي پيش بيني كند كه در زمان هاي پيشرفته تر اين خشونت به سراسر دنيا كشيده مي شود.

  3- از نگاه دين مگر نه اين است كه پيش گويي و عاقبت كانلا رد است و ديگر اينكه خداوند در قرآن بار ها اشاره دارد كه نمي توان زمان قيامت را تعيين كرد و نكته ي بسيار مهم اينكه در قران آمده است سونوشت هر ملتي به دست خودش است و چگونه مي شود كه چند انسان كه در سال هاي بسيار قيدمي تر از ما بوده اند براي آينده ي ماتصميم بگيرند و بگويند چه مي شود در صورتي كه ما در هر آن مي توانيم سرنوشت خود را با تفكري از اين رو به آن رو كنيم و ديگر آن كه مگر نه آن است كه ما حديث داريم تا قبل از ظهور آقا امان زمان 2/27 از علم كشف مي شود و علم بشر به نهايت خود مي رسد كه همان 2/27 براي ما انسان هاي عادي است اما چه طور ممكن بوده هزاران سال قبل از اسلام قومي چنين پيشرفته بودند وتا پايان دوره هاي زندگي را هم بيان كرده اند و آخرين نكته اينكه مگر نه اين است كه اسلام دين كامل و جامع در همهي دوره ها بوده چه طور مي شود قومي بسيار عقب تر از اسلام اين چنين علم داشته باشند و پيش بيني اين چنيني مي كردند .

  خواهش مي كنم كمي تفكر كنيد و از همه ي افكار و احساسات غريب به خداي داناي تواناي باقي توكل كنيد كه او حامي متوكلين به خود است.

 164. ماندانا
  ژانویه 19, 2010 در 1:06 ب.ظ.

  تقریبا به این نتیجه رسیدم که این اتفاق خواهد افتاد
  فقط یکی بیاد و منو دلداری بده چون از ترس دارم میمیرم
  البته دوست ندارم که تو این دنیای بد و خراب زندگی کنم ولی دوست هم ندارم بمیرم
  کسی هست هم اطلاعاتمو بیشتر کنه هم یه کم دلداریم بده؟

 165. علی
  ژانویه 20, 2010 در 7:00 ق.ظ.

  خیلی ممنون مصطفی خوش باش.دلایلی که تو به اون اشاره کردی کاملا درسته .چطور میشه که تا الآن که حدود 20 روز از سال 2010 میگذره هیچ نشونی از 20 دسامبر سال 2012 نباشه.ما نمیتونیم بدون نشونه و دلیل چیزی رو قبول کنیم .ما مسلمانان معتقدیم که در پایان دنیا اتفاقاتی میفته که از اون به عنوان نشانه های آخر الزمان یاد می کنند اما تا به حال کسی از اتفاقات 20 دسامبر 2012 نشانه هایی نیاورده.آورده؟

 166. mo.helli.cpp
  ژانویه 20, 2010 در 11:42 ق.ظ.

  پایان دنیا در سال 2012 ؟!
  ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد! بله، درست متوجه شدید! یا حداقل بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید. اکنون شما 4 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید… قبل از پایان دنیا!

  خُب این سخنان عجیب و غریب چیست؟ تا بحال ما از این پیش گویی ها زیاد شنیده ایم، ولی هنوز اینجاییم و سیاره مان هنوز سرجایش است. چرا این سال 2012 اینقدر مهم شده است؟ این اخبار در تمام دنیا در حال پخش شدن است. (مثلا: در روزنامه اعتماد شماره 1300 یا پایگاه خبری تقریب)
  پایان دنیا در سال 2012 ؟!

  واقعیت این است که تقویم مایا در سال 2012 به پایان می رسد، به همین دلیل مایاها به دنبال هر دلیل مذهبی، علمی، اخترگویانه و تاریخی می گردند تا بیابند که چرا این تقویم می گوید که جهان رو به پایان است. رسالت مایایی کسب قدرتی است که بتواند مردم را در تمام جوامع نگران کند.

  متآسفانه من برای تمامی معتقدین به این تقویم خبرهای بدی دارم! هیچ رستاخیز عظیمی در 2012 روی نخواهد داد، ولی چرا؟

  تقویم مایایی

  تقویم مایا چیست؟ این تقویم توسط تمدنی پیشرفته به نام مایاها در حدود 250 تا 900 میلادی بوجود آمده است. شواهد مربوط به امپراطوری مایا به قسمتهای جنوبی مکزیک تا گواتمالا و اِل سالوادور می رسد.
  آمریکای مرکزی
  منطقه ی حضور مایاها

  مردمی که در جامعه ی مایایی ساکن بودند، مهارت پیشرفته ای در نوشتن داشتند و در ساختن شهرها و مدنیت توانایی عجیبی پیدا کرده بودند. مایایی ها احتمالا بخاطر اهرام و ساختمانهای بزرگ دیگری که ساخته اند معروف شده اند.
  اهرام
  اهرام تمدن مایا

  مردم مایا در فرهنگ امریکای مرکزی تأثیر زیادی داشته اند، نه فقط از طریق تمدن خویش، بلکه با جوامع بومی که در این منطقه تشکیل داده اند. در حال حاضر هنوز شمار زیادی از مایاها هنوز زنده اند و سنن باستانی خود را ادامه می دهند.
  مایاها

  مایایی ها از تقویم های مختلفی استفاده می کردند و زمان را بعنوان گردش هایی روحانی درنظر می گرفتند. ازآنجایی که این تقویمها استفاده های عملی زیادی داشتند، مثل: کاربردهای اجتماعی، کشاورزی، اقتصادی و… ، به عنصر مذهبی قوی ای تبدیل شده بودند. این کاملا با تقویم میلادی جدید متباین است که تنها دارای معانی اجتماعی و اقتصادی است.
  تقویم مایا

  بیشتر تقویمهای مایایی کوتاه بودند. تقویم تزولکئین (Tzolk»in) در 250 روز تمام می شد و تقویم هاآب (Ha»ab) طول سال را 365 روز درنظر می گیرد. مایایی ها این دو تقویم را با هم ترکیب کردند تا تقویمی به نام «گرد تقویم» (Calandar Round) تهیه نمودند: که برابر است با یک چرخه از 52 هاآب (تقریبا 52 سال که برابر طول تقریبی یک نسل است.) درون یک گرد تقویم چرخه های 13 و 20 روزه وجود دارد. واضح است که این سیستم تنها زمانی استفاده می شود که 52 سال را 18980 روز واحد در نظر بگیریم. بعلاوه ی این سیستمها، مایایی ها چرخه ای داشتند به نام «چرخه ی زهره». ایشان با دقت زیاد تقویمی شکل دادند که بر اساس موقعیت زهره در آسمان شب بود. وهمچنین ممکن است که آنها تقویمهای مشابهی برای سیارات دیگر هم داشته اند.
  تقویم مایا
  تقویم مایایی

  با استفاده از گرد تقویم هیچ گاه نمی توان سالی قدیمی تر از 52 سال را مشخص کرد! پس چگونه می توان تاریخ های طولانی را با استفاده از تقویم مایایی ها تعیین نمود؟

  پایان شمارش طویل= پایان دنیا؟

  مایاها برای حل این مشکل روشی ابتکاری بکار بردند. در نهایت تقویم آنها از دوره ی بلندی استفاده کرد که 5126 سال دارد. این دوره بر اساس ملاحظات مذهبی، دوران قاعدگی، محاسبات ریاضی روی اعداد 13 و 20 و همچنین اساطیر اخترگویانه ایجاد شده است.
  تقویم
  تقویم مایایی

  ولی این تقویم چگونه کار می کند؟

  سال مبدأ در شمارش طویل مایایی در «0.0.0.0.0» آغاز می شود. هر صفر از 0-19 تغییر می کند که هرکدام نشاندهنده ی روزهای مایایی است. مثلا اولین روز از شمارش طویل به صورت 0.0.0.0.1 نوشته می شود. این عدد اضافه می شود تا روز 19. با افزوده شدن 1 روز دیگر یعنی 20 روز به صورت زیر نوشته می شود: 0.0.0.1.0 این شمارش تا 0.0.1.0.0 ادامه می یابد(حدود یک سال ) و همینطور تا 0.1.0.0.0 (حدود 20 سال) و 1.0.0.0.0 (حدود 400 سال). حالا مثلا تاریخ 2.10.12.7.1 در تقویم مایایی نشان دهنده ی تاریخ تقریبی 1012 سال و 7 ماه و 1 روز است.
  سنگ تراش
  سه ستون نوشته شده توسط مایایی ها: ستون سمت چپ نشاندهنده ی تاریخ 8.5.16.9.9 یا 156 میلادی است.

  واقعا تقویم جالبی است. ولی این تقویم با پایان جهان چه ارتباطی دارد؟ رسالت مایایی تماما بر این اساس است که هنگامی که شمارش بلند مایایی تمام شود، یک اتفاق بدی بوقوع خواهد پیوست. متخصصین مایا از هر دو عدد 13 و 20 استفاده می کنند. طبق نظر ایشان پایان این دوره می تواند در 13.0.0.0.0 روی دهد. و این تاریخ برابر با 5126 سال است. این شمارش بلند دوره در 0.0.0.0.0 آغاز شده است که مطابق 11 آگوست 3114 پیش از میلاد می شود. حالا مسأله را متوجه شدید؟ شمارش طویل دوره ی مایاها در 5126 سال بعد از این تاریخ یعنی در 21 دسامبر 2012 به پایان می رسد.

  روز رستاخیز

  زمانی که چیزی تمام می شود (حتی چیز بی خطری مثل یک تقویم باستانی)، مردم گمان می کنند که نهایی ترین احتمالات برای پایان تمدن روی خواهد داد. از طرف دیگر باستان شناسان و اسطوره شناسان معتقدند که مایایی ها یک عصر روشنگری را برای سال 13.0.0.0.0پیش بینی کرده اند. ولی واقعیت این است که شواهد کافی برای چنین رستاخیز عظیمی در آن روز در دست نداریم!!

  تهدیدهایی برعلیه زمین و نوع بشر تا بحال مطرح شده اند: برخورد سیارکها، سیاهچاله ها، انفجارات پرتوگاما در کهکشانهای نزدیک، دوره ی یخبندان و جابجایی قطبین. ولی هیچ شاهدی برای روی دادن یکی از این اتفاقات در 2012 وجود ندارد. این اتفاقات هر زمانی می توانند روی دهند و هیچ ارتباطی با تاریخ خاصی ندارند. هر کدام از این تهدیدها نیاز به یک مقاله ی مستقل دارد که توضیح داده شود که چرا دلیلی برای روی دادن آنها وجود ندارد.
  برخورد سیارک

  نکته ی جالب این است که باستان ستاره شناسان مایایی هنوز اختلاف نظر دارند که آیا پایان تقویم در 13.0.0.0.0 است یا 20.0.0.0.0(حدود سال 8000 میلادی).
  هرم
  در نتیجه، این قبیل پیش بینی ها نه تنها مبنای علمی ندارد بلکه از خرافات و اعتقادات اسطوره ای اقوام باستانی ریشه گرفته است. توجه مردم جهان به این قبیل خرافات نشان دهنده ی عمق خرافه پرستی و جهل علمی نسبت به یافته های دقیق و جهانی علمی امروز است. در واقع پیشرفت علم و تکنولوژی تأثیر زیادی در سطح علمی و درک عمومی اقشار جوامع انسانی بازی نکرده است!!

  اینکه چطور به نتایج عجیب و غریب یک تقویم باستانی گم نام چنین اطمینان و توجهی می شود، روحیه ی غیر علمی و نادقیق مردم تحصیل کرده ی امروز را نشان می دهد.
  ..

 167. مصطفی
  ژانویه 20, 2010 در 2:11 ب.ظ.

  بنده با مصطفی خوش باش کاملا موافقم چون اینها همش خالی بندی هست من هیچ اعتقادی به این حرفها ندارم هرچی خدا بخواد همون میشه توکل به خدا .

 168. mostaafa
  ژانویه 20, 2010 در 2:16 ب.ظ.

  همش خالی بندیه . باور نکنید . اخه چه کسی از اینده خودش خبر داره .
  اصلا نترسید خدا خودش اون بالا هست . مواظب بنده خودش هست .
  توکل به خدای بزرگ و متعال .

 169. anonymous1
  ژانویه 20, 2010 در 5:32 ب.ظ.

  با عرض سلام و خسته نباشید
  دوستان عزیز مطمئنا سال 2012 متفاوت ترین سال خواهد بود و امیدوارم که خداوند متعال تمامی سیاسیون و حقه بازانی را که سعی در پیاده کردن نقشه های شوم خود در این سال دارند و سپس با حماقت وصف نشدنی سعی در تطبیق اقدامات مذکور با پیشگویی های مایا را دارند را خیلی سریع مرگ بدهد . الهی آمــــین
  کاش همین الان اعلام می شد که دنیا 3 روز دیگه تموم میشه آخ که چقدر دلم خنک میشد آخ که چقدر الان می بایست سفر می کردیم برای حلالیت از همدیگر , چقدر دنیامون خوب می شد
  بخدا همه از این زندگی کوفتی و پر از دروغ خسته شدیم یا حجت ابن الحسن بیا و نجاتمون بده خسته شدیم از این همه ظلم و بی عدالتی خسته شدیم از این همه سر کوفت و تحقیر خسته شدیم از….
  اللهم عجل لولیک الفرج

 170. ژانویه 21, 2010 در 9:52 ق.ظ.

  من یه پسر دوازده ساله هستم با این حال خیلی به سرگذش مایا ها علاقه دارم.
  تو این بحثی که شما مطرح کردین، همه چیز با دلایل خوبی مطرح شده ولی به نوعی با منطق ما جور نمی آید. من این بحث رو اصلاً با این که مایا ها پیش بینی های دقیقی داشتند قاتی نمیکنم.
  و واقعاً اون ها رو تحسین هم می کنم. شما فقط کافیه پیش بینی ششمین خورشید مایا ها رو مطالعه کنید و بعد می فهمید مایا ها چه قدرتی در پیش بینی داشتند.
  ولی این مطلبی که شما نوشتین اصلا نمیتونه به طور قطعی درست باشه، چون به هر حال پیش بینی است.
  ولی با این حال من شواهد دیگه ای رو هم دارم ه نشون میده در سال 2012 اتفاق بزرگی می افته. الان هر چه تو بین کتاب هام می گردم پیداش نمی کنم. ولی اگه به سایت
  http://www.takhtesabz.blogfa.com/author-alireza.aspx
  برید، سه چهار روز دیگه من پیدا می کنم و میذارم رو سایتم تا ببینین.
  ولی باید بدونین که من این مطلب رو نه کاملاً تکذیب می کنم و نه کاملاً قبول!!!
  در ضمن باید این رو هم بگم که مایا ها صریحاً این رو اعلام نکردند که یال 2012 پایان دنیاست. بلکه مایا ها تقویم خودشون را تا زمانی مینوشتند که زندگی می کردند. یعنی صریح تر بگم مایا ها تقویم خودشون را تا سال 2012 نوشتند.

 171. حسین
  ژانویه 23, 2010 در 4:16 ق.ظ.

  اگر این گونه که تصور می شه باشه خوبه چون آدم با همه عزیزانش می میره و دیگر دقدقه و ترس جدایی از پدر مادر خواهر برادر زن فرزند و… را ندارد
  اگر این گونه باشه پس بیاید تو این دوسال باقی مانده جوری زنگی کنیم و با اطرافیانمون برخورد کنیم که اگه اون روز پیش اومد دیگه قصه اشتباهاتمون رو نداشته باشیم
  و اگر اتفاق نیفتاد خوب چیزی از دست نداده ایم
  نظرتون رو به شعر حضرت حافظ جلب می کنم که بی تناسب با این قضیه نیست
  چو پرده دار به شمشیر میزند همه را کسی مقیم حریم حرم نخواهد ماند
  چه جای شکوه شکایت ز نقش نیک و بد است چو بر صحیفه هستی رقم نخواهد ماند

 172. ایرانی
  ژانویه 27, 2010 در 4:44 ب.ظ.

  من نمی گم نمی ترسم ولی اگر آخرت باشه خوشحالم که من شاید بتونم ببینمش

 173. tania
  ژانویه 28, 2010 در 7:56 ق.ظ.

  میدونین برام مهم نیست دیگران راجع به این نظر من چه فکری کنن و یا براشون خیلی مسخره و بچه گانه باشه چون تهِ تهِش میدونم هممون این و میخوایم…من رزو میکنم اگه همچین اتفاقی افتاد مپادما یادشون بیاد که ادمن و یادشون بیاد یه دوستداشتن واقعی هم برای هم نوع وجود داره نه فقط برای اینکه 2 ساعت حال کنن و به خواسته های خودخواهانه ی خودشون برسن.یعنی همدیگرو واقعا دوست داشته باشیم چون روح دوستداشتن و داریم و الان فراموشش کردیم!

 174. امین
  ژانویه 28, 2010 در 10:23 ق.ظ.

  هیچ اتفاقیم نمیوفته خیالتون تخت
  دیشب با خدا حرف زدم

 175. helia
  ژانویه 28, 2010 در 7:23 ب.ظ.

  bebinid bazi az afrade ghome maia hatta in nazarie be go0shesho0n ham nakhorde…amma kasaii ke az in masale ba khabaran migan ke dar ro0ze 21 december 2012 ye tahavvole bozorge farhangi o elmio eghte sade rokh mide ta jaii ke ro0ze 20 december ba 21 aslan shabahati beham nadaran…age bekhaim in nazariaro ba nazarieie noster adamo0s motabeghat bedim motevajje mishim ke in tahavvol bayad be vasileye iraniha so0rat begire va dar akhar in hadese monjar be nistyo nabo0di nemishe

 176. دراکولا
  ژانویه 29, 2010 در 11:42 ق.ظ.

  سلام به همگی.
  و پیشا پیش تسلیت به همگی
  من یه چند روزی هست که قوم مایا رو شناختم و قبلش اصلا نمیدونستم که چنین قوم متفکری هم داشتیم.
  به هر حال من فکر میکنم که سرنوشت آدمها به خودشون بستگی داره همین طوری که خیلی از دوستان گفتن.
  ولی منظور من نابودی زمین نوسط گرم شدن زمین و یا بیماری های خطرناک نیست.
  نظر من اینه که قبل از اینکه یخ های قطب ذوب بشن و نصف کره خاکی بره زیر آب زمین شاهد یه جنگ جهانی دیگه هم هست.با توجه به این تحریم ها که صورت میگیره و تهدید های کشورهای دیگه میشه گفت که این جنگ با بمب اتم اتفاق میافته که اگه این اتفاق رخ بده انسانها خودشون عامل نابودی هم میشن.
  البته این نظر من بود.
  با این حال ممنون از تلاش شما دوستان

 177. دراکولا
  ژانویه 29, 2010 در 12:25 ب.ظ.

  من یه نظر دیگه هم دارم که خیلی دوست دارم نظر شما رو در این مورد بدونم.
  من فکر میکنم که بعد از پایان هر دوره ای یه سری از ساکنان اون دوره بالاخره جون خودشونو با امکاناتی که تو دست دارن نجات میدن و در دوره جدید زندگی نو رو شروع میکنن و وقتی که انسان چشم به این دنیا باز میکند آن قوم که از بازمانده دوره قبل هستن به این انسان کمک میکند و تجربه هاشون رو انتقال دادن.و میشه آثارشون رو هم اهرام مصر و هم قوم مایا دونست که واقعا عجیب هست که با اون امکانات چطور چنین پدیده ای رو بوجود آوردن؟
  فکر نمیکنم که قضیه موجودات فضایی وجود داشته باشه وگرنه خب چرا به انسان پی در پی تا الان کمک نکردن؟و اونارو به حال خودشون رها کردن؟آیا از انسانها چیزی دیدن که باعث ترسشون شد و دیگه برنگشتن.؟
  به هر حال من فکر میکنم پای هیچ فضایی در میون نیست.و شاید از دوره قبل افرادی بودن و کمک کردن تا چنین عجایبی رو پدید بیارن.
  خوشحال میشم که ابهامات منو بر طرف کنین.البته با اسناد منطقی تا دوباره گیج نشم.
  http://www.nav.topor@yahoo.com
  این ایمیل من هست اگه تونستین و وقت داشتین منو با خبر کنین از آگاهی های خودتون.
  ممنون

 178. حسن
  ژانویه 29, 2010 در 3:19 ب.ظ.

  سلام خدمت همه دوستان من بعد از خواندن این متن بالا و خواندن نظرات تمامی دوستان شروع به تحقیق در خصوص سال 2012 کردم که به چیز های زیادی رسیدم تقریبا میشه گقت که این اتفاق خواهد افتاد ( ولی یادتون نره که خــــــدا میتونه هر کاری رو به عقب یا جلو بندازه ) من سایت های که به سازمان هوا و فضا امریکا (ناسا) ربط داشت هم چک کردم و به این موضوع رسیدم که این داستان تقریبا درسته تو سال 2012-2013 اتفاق خیلی مهمی روخ میده که میشه یکی از اون اتفاقات رو تداخل توفان های خورشیدی با مغناطیس زمین بشه که در چند سال قبل هم این اتفاقات افتاده ولی این دفعه باعث قطع برق کل دنیا میشه که این قطع برق باعث میشه که بشریت به مشکل بزرگی بخوره تصور کنید که برای مدت 24 ساعت برق کل دنیا و تمامی لوازم مخابراتی همه خاموش بشه چه اتفاقی پیش میاد در واقع غیر قابل باوره ولی میشه ( این خبر کاملا صحت داره و دلت های غربی آمده مواجه شدن با این اتفاق دارن میشن که با کمی تحقیق میتونین بهش برسین و اطلاعات کس کنین که خیلی جالبه)
  مورد بعدی در خصوص تغیرات حرکتی زمین که هر 26000 سال اتفاق میفته که باعث میشه زمین چند درجه بیشتر کج بشه که دقیقا این 26000 سال تاریخ 21/12/2012 تمام میشه که باعث سرما و گرما خیلی زیادی در مناطق مختلف زمین میشه البته اگه مقدار مغناطیس توفان های خورشیدی زیاد تر از مغناطیس زمین بشه از سرعت زمین کم میشه و اگه باز هم زیاد تر باشه باعث ایست کامل حرکت بدور خود و تغییر قطب های زمین و باعث چرخش برعکس زمین میشه که یکی از نشانه های ظهور همینه ((((در آن روز خورشید از غرب طلوع خواهد کرد و آن روز طولانی ترین روز بشریت خواهد بود ))).

  مورد بعدی مصادف شدن روز 21/12/2012 با 1 /دی /1391 که روز جمعه هست یعنی شب یلدا
  و تمامی حرف های که در مورد ظهور فردی که در شب یلدا میاد و دنیا رو پر از عدال و داد میکنه

  مورد بعدی تمام شدن تقویم مایا ها در روز 21/12/2012 که این خیلی جالبه و بحث های زیادی در موردش شده.

  ولی به نظر من البته این نظر کاملا شخصیه در اون تاریخ بزرگترین اتفاقی که میتونه بی افته ظهور مهدی میتونه باشه تمامی شرایط ظهور فراهم شده چندی پیش در یک برنامه ماهواری دیدم که در مورد ظهور مهدی و تمام شرایط ظهور صحبت میکرد این برنامه بسیار تکان دهنده بود در این مستند گفته شد که زمانیکه مهدی ظهور میکنه در کمتر چند ثانیه کل دنیا با خبر میشن که این کار تا همین چند سال پیش قابل درک برای مردم نبود ولی حالا در دورترین نقطه کهکشان یه اتفاق می افته بعد در کمتر از چند ثانیه همه با خبر میشن بخاطر پیشرفت علم ( ماهواره و tv)
  و خیلی دلیل دیگه که خودتون بهتر از من میدونید فحشا فقر جنگ و خیلی چیز های دیگه با کمی تحقیق میشه پیدا کرد
  در کل ما هم منتظر آمدن 21/12/2012 هستیم . به امید آن روز.
  به امید دنیای بهتر و آزاد تر پس خوشحال باشید و به زندگی امید وار.

 179. shahin
  ژانویه 30, 2010 در 8:28 ق.ظ.

  من می گم خرافاته!!!!!!!!!!!!

 180. نمیدونم
  ژانویه 31, 2010 در 6:45 ق.ظ.

  ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 181. نمیدونم
  ژانویه 31, 2010 در 6:48 ق.ظ.

  ای بابا اقا تا زنده ای حال کن

 182. شهاب
  فوریه 5, 2010 در 1:26 ق.ظ.

  واقعا که جالبه
  برای این مطلب چقدر نظر داده شده
  چه راحت میتونن با یه مطلب شگفت انگیز و ارائه چندتا سند و مدرکی که هیچ ارزشی نداره فکر میلیون ها نفر رو منحرف کنن و هر کاری دوس دارن بکنن
  شایدم 2012 خودشون میخوان یه گندی بزنن که از الان دارن هی تو ذهن مردم میکنن پیش بینی شده
  به هر حال این مسخره ترین چیزیه که دیدم
  با داشتن مردمی اینچنین خرافاتی و ساده دل چه امیدی به آینده کشورمون داریم…
  کاش به اندازه سنمون فکرمون کار میکرد..

 183. فوریه 5, 2010 در 9:37 ق.ظ.

  خیلی خوب بود
  من یه مدتی فقط واسه اقوامن مایا سرچ می کردم و چیز زیادی پیدا نکردم ولی وقتی این پست رو خوندم و نظرات رو نگاه کردم جواب خیلی از سوالامو پیدا کردم
  با چندتا روحانی و چندتا از دبیرای معارف صحبت کردم اونا هم تقریبا حرف تو رو میزدن میگفتن زمان ظهور قابل پیش بینی نیست ولی یکی از نشانه هایی ظهور زمین ارزه های شدیده که یکیش هم همین چند هفته پیش اتفاق افتاد طبق اون چیزی که من برداشت کردم میگفتن تا دو سال دیگه یه زمین لرزه ی دشید به وجود میاد که خیلی از ساکنان زمین و کوه و ددرخت و … از بین میرن و اینا همه نشانه های ظهوره
  البته بگم که من اعتقادی به این ندارم چون گفته شده که ظهور امام زمان مثل قیامت ناگهانیه طوری که هیچ کس نمی فهمه
  و در آخر هم اللهم عجل لولیک الفرج
  🙂

 184. فوریه 5, 2010 در 10:52 ق.ظ.

  lمن نمیدانم که آیا این اتّفاق میافتد یا نه.اما فکرنکنم.جون به دیدگاه مسلمانان جهان حضرت محدی باید ظهور کند .فکر نکنید که من بچه اسلامی هستم تازه دین من اسلام نیست.ولی اگر اتفاق بی افتد من کنجکاوم ببینم که جهان جه جوری میشود.

 185. م
  فوریه 6, 2010 در 2:37 ب.ظ.

  سلام من دیشب در این مورد تفعلی به دیوان لسان الغیب خواجه حافظ شیرازی زدم وغزلی امد که به طرز حیرت انگیزو به صورت پرسش گونه به این واقعه اشاره دارد
  حافظ در غزل ضمن اشاره به یاری نداشتن انسان در ان روز به ریخته شدن خون وتیره شدن حیات اشاره دارد
  همچنین حافظ به دگرگونی درتابش خورشید(پرتوهای کیهانی) وباد وباران اشاره دارد ویا در انتهای غزل به تاثیر منفی زهره(اجرام اسمانی)در این مورد اشاره میکند
  قطعا دوستان میتوانند با تعمق وتفکر بیشتر در غزل این شاعر عارف به نکات جالبی برسند
  غزل 163
  یاری اندر کس نمیبینم یاران را چه شد دوستی کی آخر آمد دوستداران را جه شد

 186. ارمان
  فوریه 6, 2010 در 11:59 ب.ظ.

  غير ممكنه……………………………………………………………

 187. nakisa
  فوریه 7, 2010 در 2:55 ب.ظ.

  چه جالبه 2012 سالیه که دقیقا ریاست یکی از رییس جمهورا تمام میشه نگمم معلومه کی.
  من میگم چرا واسه کنکور بی خیالن حذف میشه باز میگن نه نمیشه هر دفعه یه چیزیه……..
  2سال دیگه فکر نکنم ارزش این همه جنگ رو داشت این همه جوون این همه اه و ………….
  خوبه واسه این 2 سال یا هر چند سال یه زندگی خوب داشته باشیم……………………..

 188. پرهام
  فوریه 7, 2010 در 7:56 ب.ظ.

  سلام دوست عزیز.
  به نظر من مطمئنا اتفاقی خواهد افتاد ولی قیامت نخواهد بود چون کار های خداوند بزرگوار غیرقابل پیشبینی است ولی حتی ممکن است بیشتر مردم از بین بروند.ولی اگر ما نمازمان را بخوانیم و کارنیک انجام دهیم دیگر غمی از آن روز نداریم درضمن در جواب دوستانی که می گویند این ها توطئه کشور های بیگانه اند باید بگم که آیا قبیله «مایا» یا» نوستروداموس» دشمن ما بود؟ مطمئنا در کنار این ها حرف هایی بر ضد ما زده شده ولی اصل موضوع چیز دیگری است.
  همان طور که گفتم حتما اتفاقی می افتد چون وضع کنونی جهان نابسامان است.از جمله زلزله های هایتی,فقر و فحشا و درگیری های کشور ها با هم می تواند دلالیل محکمی باشد ولی 2012 حتما همراه با یک فاجعه نیست ولی به احتمال زیاد امکان دارد.

  در اینجا می خواهم اشاره ای به حرف حسن بکنم: مورد بعدی در خصوص تغیرات حرکتی زمین که هر 26000 سال اتفاق میفته که باعث میشه زمین چند درجه بیشتر کج بشه که دقیقا این 26000 سال تاریخ 21/12/2012 تمام میشه که باعث سرما و گرما خیلی زیادی در مناطق مختلف زمین میشه البته اگه مقدار مغناطیس توفان های خورشیدی زیاد تر از مغناطیس زمین بشه از سرعت زمین کم میشه و اگه باز هم زیاد تر باشه باعث ایست کامل حرکت بدور خود و تغییر قطب های زمین و باعث چرخش برعکس زمین میشه که یکی از نشانه های ظهور همینه ((((در آن روز خورشید از غرب طلوع خواهد کرد و آن روز طولانی ترین روز بشریت خواهد بود ))).

  دلیل اتفاق بالا این است که خورشید دقیقا در وسط منظومه شمسی قرار می گیرد به گونه ای که در این منظومه در فضا بسیار روشن می شود و وسط آمدن خورشید باعث تشکیل دونیمه در زمین می شود.(خیلی سرد و خیلی گرم) گرمی حاصل به قدری است که ماهی های درون دریا ها و اقیانوس ها کاملا پخته می شوند!!!

  و به احتمال زیاد عده ای مردم ثروت مند به کره مریخ میروند و در آنجا ساکن و تولید مثل می کنند.

 189. kasra
  فوریه 8, 2010 در 10:32 ق.ظ.

  salam
  darmorede pishbinie khosuf va kosuf
  agar ona tunestan ono pish bini konan donafar ham ke nojum baresh bashe ro biyarin mitunan ba ye mohasebei riyazie sade in ro began ke key kosuf mishe key khosuf
  va agar hamechi daste ina bud pas KHODA chi kar mikone
  :))

 190. moon
  فوریه 8, 2010 در 2:41 ب.ظ.

  فکر نمی کنم واقعی باشه اگه اطلاعاتی که در باره ی هارپ و فیلم 2012 هست و این پیش بینی متوجه ساختگی بودن اون می شید

 191. پیمان
  فوریه 9, 2010 در 6:33 ق.ظ.

  جدی؟!! من همین دیشب فیلم 2012 رو دیدم! احساس میکنم یه خبر هایی قراره بشه، اما نه دیگه به این فجاعت!!! آخه چطور ممکنه چنین اتفاق عظیمی در راه باشه اما هنوز شواهد و مدارکی ارائه نشده باشه!؟ این که زلزله نیست که نشه پیشبینیش کرد! دل و روده ی زمین میاد بیرون! تازه یه چیز دیگه! اگه یادتون باشه تو حادثه ی سونامی چند سال پیش، شدت زلزله به قدری بود که زاویه گردش زمین رو به اندازه ی خیلی خیلی کم تغییر داد! خب؟ حالا اگه قرار باشه چنین حادثه ی دهشتناکی رخ بده و زلزله هایی با اون عظمت که تو فیلم دیدیم و یا پیشگویی میشه بیاد:
  1.زمین هنگ میکنه! یعنی قطبای شماب و جنوب مغناطیسیش میریزه بهم و همین کافیه که به کلی نابود بشه!
  2.همون زاویه هه که گفتم ممکنه چندین درجه تغییر کنه که بازم همین کافیه که زمین به کلی نابود بشه!
  پس دیگه از دوره ی سوم خبری نخواهد بود….
  به همین دلیله که فکر میکنم دنیا اونقدر ها هم زیر و رو نمیشه! همش یه خورده زیر و رو میشه!!! D:

 192. پیمان
  فوریه 9, 2010 در 6:34 ق.ظ.

  ببخشید منظورم دوره ی ششم بود!

 193. فوریه 9, 2010 در 9:33 ب.ظ.

  سلام از دیدگاه من چیز غیر قابل قبولیه
  از قدیم گفتن «بشنو اما باور نکن»
  باید نشست و دید

 194. سعید
  فوریه 9, 2010 در 10:02 ب.ظ.

  با عرض سلام خدمت تمام دوستان
  اولا ادم هیچ چیز بدون تحقیق قبول نمیکنه شما اگه به کوچکترین چیزی که تو عالم میشه یافت هم نگاه کنید می بینید بدون هیچ علمی امکان به وجود امدنش نیست ولی مطمئنم به همین راحتی ها دنیا از بین نمیره حتی اگه از نظر دینی هم بخواهیم به موضوع نگاه کنیم تو همه ی دین ها به منجی اعتقاد دارند و اعتقاد دارند منجی جهان را از هر بدی پاک میکنه و حکومت خودش را بر پایه ی صلح بر پا میکنه پس تو این مدت کم چه جوری میشه؟ ثالثا من از زمانی که یادمه این داستانا بوده مثلا سال 2000 یه سری از مردم رفتن تو خیابونا خوابیدن چون اون موقع هم می گفتن دنیا از بین میره وقتی این سناریو مسخرشون نگرفت سال 2003 شد و بعد سال 2007 و حالا هم سال 2012 اما از نظر مایایی اگر میگید دوره هر دوره یه شروعی داره یه پایانی اگه پایان باشه و قرار باشه از بین بریم که پس دیگه شروع دوره با چه نسلی؟ و میدونیم که به وجود امدن یک موجود زنده پس از دگرگونی میلیونها سال طول کشیده پس میتونیم بگیم اگه دوره ی بعدی هم باشه بعد از میلیونها ساله که اینم اسمش دوره نمیشه؟!!!!!!؟
  اما میشه گفت که یه سری اتفاق بیفته که تحولی تو زمین بشه در مورد اون دوستیم که گفت هنوز نشانه های قبل از ظهور نیومده به طور مختصر چند تاش میگم
  ازدیدگاه اسلام و یهود و مسیح و زرتشت و…….
  1-زیاد شدن ظلم و فساد و دزدی روی زمین که نشونه هاش همه جا میبینید
  2- زیا شدن بیماریهای مختلف و امراض عجیب و قریب
  3-خشکسالی و تغییرات اب و هوایی و……

 195. فوریه 12, 2010 در 6:24 ب.ظ.

  agha be nazare man kasaii ke migan maya rast mige khoob fekr konan chon ke khodeshoon ke oon zaman naboodan ke bebinan che khabare be har hal mikhastam begam ke ghabl in ke motmaen nashodin matlabi ro nanevisid rasti ye moghe be nevisande jesarat nemikonam

 196. سمیرا
  فوریه 13, 2010 در 5:09 ب.ظ.

  خدا کنه این پیش بینی صحت داشته باشه من خیلی منتظر اون روزم

 197. توكل
  فوریه 14, 2010 در 6:00 ق.ظ.

  اللهم عجل لوليك الفرج

 198. آزاده
  فوریه 14, 2010 در 2:55 ب.ظ.

  مطمئن باشید نه سال 2012 و نه 2013 و حتی نه در این صده زمین از بین نمی رود اگرچه قوم مایا به پیشرفت هایی در زمینه نجوم دست پیدا کرده بودند اما خرافات فراوانی هم نظیر خدایان و الهه های متعدد را هم داشتند آینده فقط از آن خداست و خسوف و کسوف نیست که بشود آن را پیش بینی کرد خداوند هرگز اختیارات خود را به پیشگویان مایا نداده و اگر هم اتفاقی بیفتد در راه کمال و رشد بشر است نه انقراض و نابودی آن چون ما هنوز به مقصد نهایی نرسیده ایم.

 199. مسعود
  فوریه 14, 2010 در 8:55 ب.ظ.

  اقا من هنوز ازدواج نکردم

 200. فوریه 15, 2010 در 2:16 ب.ظ.

  من بدبخت و نگاه كه ميخواستم وام بگيرم تا خونه بخرم و از مستاجري در بيام حالا دنيا داره رو سرمون خراب ميشه چه بدشانسم من

 201. فوریه 15, 2010 در 2:18 ب.ظ.

  يادم رفت اينو بگم تازه تو فراگير پيام نور هم شركت كرده ام اون هم رفت

 202. به تو چه
  فوریه 15, 2010 در 6:13 ب.ظ.

  راسته منم به خاطر این موضوع ترک تحصیل کردم
  ولی اگه دروق باشه پدر اون یارویی که اینارو گفته در میارم چون بد جوری ضد حال میخورم

  هشدار
  به نظرم شما مشکل داری

 203. فوریه 16, 2010 در 4:53 ق.ظ.

  مصداق این مطالبتون توی فیلم 2012 هست اگه ندیدین حتما ببینین..خیلی جالبه….من واقعا می ترسم بخاطر پسرم…که اگه این موضوع رو زود تر می دونستم بچه دار نمی شدم که همچین اتفاق وحشتناکی براش بیوفته .اینم لینک ویکی پدیا فیلم
  http://en.wikipedia.org/wiki/2012_(film)

 204. سعید
  فوریه 17, 2010 در 12:56 ب.ظ.

  هیچ اتفاق خاصی نمی افته . اینهایی که میگن همش چرت و پرتیه که چندی از دوستان صهیون درست کرده اند.

 205. رضا کرج
  فوریه 17, 2010 در 2:49 ب.ظ.

  دیدگاههای متفاوتی برای تغییرات زمین از نظر زیست محیطی وجود دارد این نظریه میگوید هر 26000 سال یک بار زمین موجب تغییر عمده میشود یک بار بعلت فعالیت زیاد خورشید زمین گرم شده که یخهای قطب ذوب شده و کل زمین را آب میگیرد و بار دوم که 26000 سال طول میکشد فعالیت خورشید کمتر شده و لکه های سیاه روی خورشید تشکیل میشود و باعث یخبندان در روی زمین میشود . اما نظریه دیگری است که مایا ها اشاره به سیاه چالها کرده اند که در هنگام بلعیده شدن تمامی مننظومه شمسی به حلقوم این سیاه چاله فرو خواهد رفتو در هر صورت تبدیل انرژی از صورتی به صورت دیگر خواهد شد پس از بین رفتنی وجود نخواهد بود.

 206. فوریه 20, 2010 در 12:00 ب.ظ.

  خداوند خیلی عادله سر هیچکدومتون کلاه نمیره یا هیچکدوم بی دلیل از بین نمیرید یا ناکام نمی مونید.مطمئن باشید اگر قرار باشه اتفاقی بیفته برای آدمای سالم و پاک نمی افته اینجا دیگه پول هیچ کمکی به پولدارای بی درد نمیکنه.اگه نظری داشتید یا خواستید مباحثه کنید بهم ایمیل بزنید jaguarpow@gmail.com

 207. شيوا
  فوریه 20, 2010 در 2:20 ب.ظ.

  oh my god من هنوز جوونم كلي ارزو دارم اما من به اين اتفاق يقين دارم

 208. مهديس
  فوریه 20, 2010 در 3:38 ب.ظ.

  اقا من امسال كنكوريم :(!!!!!؟؟؟؟؟؟
  اگه 2 سال ديگه واقعيت داشته باشه چييييييي؟من چه درس بخونم چه نخونم با ديپلم ميميرم::) من كه رفتم صفا سيتي
  يييييييييوووووووو هههههههوووووووو

 209. شایان
  فوریه 20, 2010 در 4:05 ب.ظ.

  salam,man taze in khabaro shenidam va shadidan donbale ye manbae motabar hastam,kheili khoob neveshte boodi,nemidoonam chi begam?????????????khoshhal basham ya narahat???????????????????????

 210. سامان
  فوریه 21, 2010 در 8:58 ب.ظ.

  جالبه تو این جا شما در مورد همه چیز صحبت کردید اما گذری و بی مفهوم و بدون پایه و اساس یک عکس که نمیتونه دلیل شه باید درست و کامل به این موضوع نگاه کرد به نظر شرایط جوی زمین و خود لایه های زمین دست خوش تغییراتی شدن که شامل اثر بمب های شیمیایی و نیروی اورانیوم از همه مهمتر انرژی خیلی زیاد قسمتی از هسته که

 211. علي
  فوریه 22, 2010 در 11:20 ق.ظ.

  به مادرم ميگويم من درسال2012 نه مي خواهم بميرم نه ازمرگ مي ترسم مادرم مي گويد : خوب چته؟من مي گويم چون هنوز زن نگرفته ام

 212. علي
  فوریه 22, 2010 در 11:33 ق.ظ.

  من بالا خره نفهميدم درسال2012 زلزله مي آيد ياشهاب سنگ به زمين ميخورد
  اگر شهاب سنگ به زمين مي خورد يعني خاك بر سر اين دولت كه نمي تواند راه آنرا منحرف كند

 213. محمد
  فوریه 22, 2010 در 3:39 ب.ظ.

  خدا خودش به فریادمون برسه البته امیدوارم صحت داشته باشه چون دیگه زندگی ملال آور شده!

 214. فوریه 22, 2010 در 6:49 ب.ظ.

  مطلبی نوشتم در مورد فیلم 2012 که دعوت میکنم ببینید: http://www.1mohammad.com/?p=131

 215. زهرا
  فوریه 23, 2010 در 4:45 ب.ظ.

  سلام
  از هرچی پیشگوییه متنفرم تا حالا هزار بار از این پیشگویی های مسخره شنیدم
  کسی جز خدا از پایان دنیا با خبر نیست این پیشگویی ها نشونه هاییه برای اینکه ما به خودمون بیایم و بیشتر مراقب رفتارمون باشیم چه فرقی می کنه 2 سال دیگه هزار ساله دیگه شایدم یه لحظه ی دیگه همه می ریم مهم اینه که با چه کوله باری می ریم……………..

 216. فوریه 23, 2010 در 7:04 ب.ظ.

  salam be nzare man faghat khodast ke mitoone sarnevshte zamin ro tagheer bede pas b on iman dashte bashid doostan

 217. حسن
  فوریه 24, 2010 در 1:22 ب.ظ.

  سلام دوستان عزیز من دفعه دوم هست که دیدگاه میزارم ولی به نظر من که حتما میشه اگه فیلم 2012 رو دیده باشید تمام رئیس جمهور های کشور های مختلف هستن و این داستان اگه واقعیت نداشته باشه میدونید که چه اتفاقاتی موفته . در فیلم رئیس جمهور آمریکا زیر صدها متر آب میمیره . به نظر من که خواستن با این فیلم به مردم اعلام آماده باش کنن ولی بصورت غیر مستقیم
  برای اطلاعات بیشتر به سایت جامع و کامل http://yahoo2.blogfa.com/ سر بزنید سایت خیلی کاملیه. به قسمت تمدنهای امریکا بروید و در مورد مایا و پیشبی نیهای مایا ها بخونید .
  تا خبر بعدی بای

 218. فوریه 24, 2010 در 8:53 ب.ظ.

  لنت به این شانس من میخاستم یه بنزه clsسفید بخرم حالا نوبت عشقو حاله ما که رسید دنیا میخاد تموم شه اخه چرا اینقدر من بد شانسم

 219. محمد رضا
  فوریه 25, 2010 در 10:09 ق.ظ.

  حتما خونه هاتونو بیمه کنید
  اونم بیمه ملت

 220. mohammad
  فوریه 25, 2010 در 9:59 ب.ظ.

  شک ندارم 2012اخرشه.روزشمارموبه کارانداختم

 221. آمنه
  فوریه 26, 2010 در 3:31 ب.ظ.

  خیلی خوب میشه یه تحول جدیده

  ولی باید صبر کنیم ببینم میریم یا نه

 222. محمد رضا میرعلایی
  فوریه 27, 2010 در 5:45 ق.ظ.

  من که میگم بسپارین به خود خدا اگه خودا بخواد همین امروز هم میتونه 21دسامبر 2012 باشه
  به نظر من دعا کنین که اگه قراره دنیا متحول بشه جوری متحول بشه که دیگه بدی توش نباشه
  من که میگم دست قوم مایا درد نکنه لااقل یه تلنکری بود برای من که بدونم این دنیا خیلی زود گذره
  به هر حال امید وارم اون از اون روز به بعد دنیایی خیلی خیلی بهتر داشته باشیم

 223. فوریه 28, 2010 در 6:39 ق.ظ.

  يه ملت و گير آوردن/اي خداااااااا/آخه تو آمريكااصلا» اون موقه آدم ايزاد زندگي مي كرد؟ ما اين همه دانشمند معروف داشتيموكسي همچين چرتي نگفت/اين همه كشورهاي داراي تمدن مثل مصرو يونانو ايران اون موقه ها چيزايي اختراع كردن كه آدم توش ميمونه/بعد شماها واستادين درباره حرفه ماياها ميگين/حالا همچين كاره شاخيم نبوده/يكي واسه خودش يه چي گفته/ما ايرانيا كه خيلي قبلترا بوديم همچين چرت و پرتا يي نگفتيم/بزارين كنار اين چيزارو /واسه ماها كه ديگه تو قرن 21هستيم زشته بخدا/ازين عقب افتادگي بياين بيرون تو رو خدا.

 224. مهدی
  فوریه 28, 2010 در 12:47 ب.ظ.

  به نظر من انسان های ثروتمند از این واقعه جان سالم به در میبرند و به سیاره ای که شرایط مناسب زندگی داشته باشد میروند و بعد از مدتی در انجا ساکن میشوند و طی شرایط جوی فضا ممکن است قیافه هایشان تغییر کند و تکنولوژیشان هم بسیار پیشرفته میشود بعد روزی که برمیگردند ببینند ایا دوباره میتوانند در زمین زندگی کنند با انسان های ابتدایی اشنا میشوند برای انکه بتوانند حرف خود را به انها بفهمانند در این انسان ها تغییر ژنتیکی ایجاد میکنند و خود را خدایان معرفی میکنند و چیز هایی به انسانها میاموزند و به انها میگویند دوباره برمیگردیم ومیروند و پادشاهان ان موقع هرم هایی بزرگ به کمک خدایان میسازند تا هر وقت انها در اسمانها بودند هرم را ببینند و بیایند و ان پادشاه را زنده کنند

 225. نوید
  فوریه 28, 2010 در 2:02 ب.ظ.

  قطعا اتفاقی نخواهد افتاد چون قیامت غیر قابل پیش بینی است . ولی من دلم می خواد برم …

 226. دانای ارجمند
  فوریه 28, 2010 در 5:16 ب.ظ.

  خیلی احمق هستند کسانی که ای حرفها را باور دارند

 227. ایرانسل
  فوریه 28, 2010 در 5:24 ب.ظ.

  با با 2010 ولش کارت شارژ بخر

 228. AVESTA_870423
  مارس 1, 2010 در 8:02 ق.ظ.

  دوستان وهم وطنان عزیز وخوب ایرانی واصیل این آب وخاک پاک
  بابا بی خیال
  همه سرکارید.هیچکس هم نیست که بخواد یه نشکون ازخودش بگیره؟
  این اراجیف چیه.آیا شده یه شیر پاک خورده بیاد آمار بگیره که تا حالا چندتا پیشگویی یا آینده نگری یا از این قسم شارلاتان بازی ها یا خرافات یا…. تو دنیا شده و چون اتفاقی نیفتاده هیچکس هم ازش نه خبر داره ونه جایی ثبت شده.اگه این آمار ارائه میشد همه میفهمیدن که با توجه به علم آمار درصد پیشگویی یا کلی گویی هایی(مثلاً بگوییم فلانی مردنی است خوب معلوم هرکسی یه روزی برکنار میشه وبعد هم میمیره) که شانسی اتفاق افتاده یک میلیونیوم هم شایدنباشه.فکر میکنید تو این یک میلیون سالی که از عمر تقریبی انسان بر روی زمین میگذره چند نفر اومدن ورفتن،به دلیل عدم دسترسی اقوام به هم ومحدودیت ارتباطات چند واقعه آخر الزمانی برای اقوام مختلف (مثل زلزله یا سونامی یا رانش زمین که روستای هوفل پلنگی چهارمحال وبختیاری رو کاملاً ازبین برد)اتفاق افتاده و کسی چیزی ازش نفهمیده الا اقوام نزدیک که در اثر عدم امکانات واشاعه سینه به سینه اخبار،شده یک کلاغ وچهل کلاغ و شده سرگذشت حیرت انگیز!!!! وعبرت آموز!!!!اقوام گذشته.
  زندگیتون رو بگذرونید وخیالتون راحت هیچ اتفاقی نمیفته.تازه اگر هم بیفته ماه هم مثل چند میلیارد انسان دیگه،اگه واقعاً آخر زمان 2010 خیالی شما باشه هر اتفاقی برای همه افتاد برای من وشما هم میفته.
  بابا بی خی خی

 229. abed
  مارس 1, 2010 در 9:04 ب.ظ.

  اینا همش دروغه مثل 11 سپتامبر

  اینا میخان سلاح جدیدشون رو امتهان کونن منظورم هارپ

  حالا میگن دوره ما با زلزله تموم میشه
  همش دروغه
  ولی اگه راستم باشه خوب ما از مرگ که بالاتر نداریم پس از چی میترسید

 230. نیما
  مارس 2, 2010 در 1:55 ق.ظ.

  دوستان واقعاً دنیا داره به پایان میرسه من اینو خوب حسّ میکنم

 231. آيدين(پسر)
  مارس 2, 2010 در 1:26 ب.ظ.

  سلام.
  1. اين حرف که رژيم کله پا ميشه من شنيدم. سال 55 يک پيرمرد که گويا صاحب کرامات بوده گفته بوده که رژيم شاه 2 سال ديگه چپه ميشه و 33 سال بعد دولت خميني سرنگون ميشه.
  که تقريبا به همون 2012 ميخوره
  2.مواردي که در حديثي از امام صادق(ع) طبق اسناد معتبر وجود دارد هم تحقق پيدا کرده.
  3. اکثر بزرگان معاصر دين نيز بر اين باور بوده اند که مقدمات ظهور امام زمان(عج) فراهم شده.
  رک salehin.com
  حالا اين موارد رو کنار هم بذارين.

 232. ali
  مارس 3, 2010 در 8:59 ق.ظ.

  طبق روایات ظهور امام زمان انقدر به تاخیر خواهد افتاد تا همه پیشگوییها نادرست از اب در بیاد و همه از اومدنش نا امید بشوند پس با این حرفها فکر نمیکنم سال 2012 اون اتفاقات بیفتد.

 233. علیرضا
  مارس 3, 2010 در 1:01 ب.ظ.

  vayyyyyyyyy mimirim!!!!!!!!!!!

 234. رويا
  مارس 4, 2010 در 10:56 ق.ظ.

  به نظر من اين يه اتفاق سياسي هستش
  مثل جنگ جهاني
  كه منجر به نابودي خيلي از انسانها خواهد شد
  اونچه كه باعث نابودي انسان ميشه ، خود انسانه

 235. سید مجتبی
  مارس 4, 2010 در 12:45 ب.ظ.

  روز 21 دسامبر 2012 ، جمعه است ! امام زمان هم روز جمعه ظهور می کنن!
  ولی من زیاد به این حرف ها اعتقادی ندارم ، چون خدا گفته هیچ کس از پایان جهان خبر ندارد!
  اون وقت اینها روزش رو هم مشخص کردند!
  ولی از همه این ها که بگذریم شاید یه حادثه ای که توی دنیا مطرح بشه اتفاق می افته! مثل زلزله خیلی شدید در یک قاره !

 236. سید مجتبی
  مارس 4, 2010 در 12:57 ب.ظ.

  من هم یه تفالی به حافظ داشتم و این آمد (شماره 264) :

  خیز و در کاسه زر آب طربناک انداز
  پیشتر زان که شود کاسه زر خاک انداز

  عاقبت منزل ما وادی خاموشان است
  حالیا غلغله در گنبد افلاک انداز
  ….
  ….
  ….
  ….
  چون گل از نکهت او جامه قبا کن حافظ
  وین قبا در ره آن قامت چالاک انداز

 237. رامینببب
  مارس 5, 2010 در 9:32 ب.ظ.

  بالا بویوننننن الوروووووووخخ آلی بانین بیر چیفلییی وواااارررر چیفلیینده اولی لری وارررررررررررر هایدیییییییییییییییییییییی

 238. masoud
  مارس 6, 2010 در 7:43 ب.ظ.

  به جای این کارا برید لذت ببرید از زندگی آدم بشینه به نابودیش فکر کنه دیوونه میشه

 239. انتظار يار(عج)
  مارس 7, 2010 در 8:39 ق.ظ.

  با سلام به نظر من توسال2012قدرت امريكا وحاميانش كامل فرو مي پاشه كه ديگه بانبودن اين ها صلح ودوستي پايدارميشه ازطرف ديگه دعا مي كنم اين تغيير وسيع همان ظهور اقامون باشه شايد ادم شديم(شايد اين جمعه بيايد شايد…)

 240. فرشید
  مارس 7, 2010 در 2:51 ب.ظ.

  بابا یه خورده خوشبین باشین
  شاید پیشگوی مایا ها مرده . اونا هم هیشکی نداشتن بزارن بجای اون تا ادامه بده .
  البته شایدم بمیریم

 241. Shahin
  مارس 7, 2010 در 6:53 ب.ظ.

  faghat bayad monazer bood va did,
  shayad ta oon moghe hamin hollywoode khodemoon ya NASA in nazariaro rad kardan
  shayad aslan etefagh naiofte
  shayadam 1 hoshdare jahanie va etefagh miofte
  vali manzoor az 2012 rooze ghiamat nist,
  faghat toofane khorshisi(HAME NEMIMIRAND)l
  rabtiam be emam zamano hazrate Isah nadare,
  chon ghiamato faghat khode khoda midoone

 242. ali
  مارس 7, 2010 در 8:03 ب.ظ.

  داداش بیخیال برو زندیگتو کن حالشو ببر
  میخوای از الان فکر 2 سال دیگه باشی
  مخت هنگ میکنهههه

 243. s-o
  مارس 8, 2010 در 10:15 ق.ظ.

  negaran nabashion agar khoda bekhad etefaghi nemiofte tanha ka30 ke mitoone maro az bein bebare khodas!
  bazam az etela resanit mamnoon

 244. مارس 9, 2010 در 11:11 ق.ظ.

  من كه ميگم به اينا اصلا فكر نكنيد مايا يه بي دين ايمونه حرفاش اصلا صحت نداره.

 245. reza
  مارس 9, 2010 در 1:19 ب.ظ.

  خدا یه عقلی بتون بده

 246. امید متفکر
  مارس 9, 2010 در 1:46 ب.ظ.

  سلام داداش این حرف ها مزخرفه این حرف ها وشایعه هارو آمریکا به شما گفته که شما این حرف هارو واسه ایرانیان کم سواد بخونین و مارو از درس خوندن پشیمون کنین و ایران از نظر نظام آموزشی ورشکست بشه تا آمریکا به ایران نفوذ کنه.ما از درس خوندن پشیمون نمیشیم و به وطنمون ایران همیشه جاویدان کمک میکنیم.
  حالا از آمریکایی ها چند گرفتی تا این چیز های مزخرف رو به ما بگی؟

  پاسخ
  صد تومن

 247. علی
  مارس 10, 2010 در 7:48 ق.ظ.

  سلام

  من نمیدونم این تئوری تا چه حد درسته اما دیگه «امید متفکر » و امثال اون هم حال ما رو به هم زدن از بس همه چیز و به آمریکا نسبت میدن بابا آخه این مطلب فقط تو ایران موضوع روز نیست که تو همه دنیا منتشر شده بعد هم شما فکر می کنید آمریکا انقدر بیکاره که با این چیزا ما رو متوقف کنه، نه اونا شما را دارن خیالشون راحته . چون تا امثال شما هستن میدونن ما به هیچ جا نمی رسیم .

  در مورد مایا و نوسترا داموس هم فقط این سوال و دارم که منبعی برای پیش بینی هاشون آیا هست ؟ مخصوصا نوستراداموس آیا کتاب سایت و یا چیزی هست که بشه به اوناستنادکرد ؟

  لطفا این مطالب رو با ذکر منبع اصلی قرار بدید

  متشکرم

 248. فایزه
  مارس 16, 2010 در 12:49 ب.ظ.

  من تازه 14 سالمه و کلی آرزو دارم.البته یه اتفاقاتی در محلی از آفریقا(که مثل اون اتفاقات رو در فیلم 2012 دیده بودم)اتفاق افتاده ولی کاش این اتفاق نیفته چون من زندگیم رو دوست دارم

 249. عبدالرحيم
  مارس 18, 2010 در 8:53 ب.ظ.

  حقيقت معوم نيست ولي به نظرمن همش دروغه وحقيقت نداره اصلا كي باورش ميشه

 250. حسنا
  مارس 24, 2010 در 10:36 ق.ظ.

  سلام
  به اعتقاد من این پیشگویی ها اصلا درست نیست چون خداوند فرموده (هیچ کس جز من از زمان آن(یعنی پایان دنیا)با خبر نیست.
  اما راستش من از خدامه که این پیش گویی ها درست باشه واتفاق بیفته.

 251. اعوذ بالله من الشیطان الرجیم و اعوذ بالله من النار العظیم
  مارس 27, 2010 در 10:21 ق.ظ.

  سلام من اولین بار است که سایت شما را دیدم.متاسفم برای کسانی که خبرهایی برایشان میرسد ولی باز در اوهام خود زندگی میکنند.اگر 2012 به گفته یک عده مایا باشد.خوب روایات صحیح که از اولیاع امده است چه میگویید؟انچه در فرموده های پیامبر و امامان ما صریحا بیان شده؟انچه در کتب اسمانی امده؟چون تورات و انجیل؟ و به قول حتی ادیان منحرف مثل زرتشت و بودا و هندوها. چه؟ ایا همه اینها دروغ است؟ ایا ما در اخرالزمان نیستیم؟ تحول زمین و کیهان و انسان و ستارگان چی به شما میگوید؟ ایا از اینهمه معجزاتی که از زمین و اسمان خداوند نشانه برای ما میفرستد .هیچ کسی نیست اگاه شود؟یا از ان رو برمیگردانید؟ ایا ستاره دنباله دار را ناسا ندیده؟ همان کوتوله قهوه ای که به سرعت به طرف ما میاد؟ ایا زمین در معرض شدیدترین طوفانهای خورشیدی در طی این دو سال نخواهد شد؟ ایا تکنولوژی بشر به کارش خواهد امد؟ نه ….ایا پیامبر زلزله های مهیب و طوفانها و اتشفشانها و ستاره دنباله دار و جنگها را برای اخرالزمان پیشگویی نفرمودند؟اگر این تحولات زمین در سالهای خیلی قبل اتفاق افتاده بود و باز تکرار شود؟ اما اما مشخصه های جدا هم دارد ستاره دنباله دار یا سرخی اسمان. یا سرخی دریاها یا بیماریهای ساخته بشر.یا امدن معجزات پی در پی . حرف زدن نوزادان و امدن ایات خداوند در هر جسمی که خداوند به ان اجازه بدهد. از بین رفتن حیوانات به صورت گروهی.از بین رفتن جنگلها و پرندگان و نابودی اب وهوای زمین..
  شما منتظر کدوم دوره جدیدی از زندگی بر روی زمین هستید. تنها وارثان زمین صالحان هستند.اولین کلام حضرت مهدی ع بعد از کلام خدا این است که با من عهدوپیمان ببندید که دنیا رو به پایان است و به اخرش نزدیک شده. مگر از پیامبر نشنیدید که فرمودند اگر یکروز از دنیا باقی بماند خداوند انرا انقدر طولانی میکند تا حضرت مهدی ع ظهور کند و این وعده خداوند است.شما به امید دنیایی بعد از ان نباشید که قیامت در پی ان است. و این احمقانه است کسانی که دنیا سیرشان نکرده یا کسانی که از سر نا اگاهی و نوجوانی میل به ادامه زندگی دارند ولی صالحان وارثان زمین هستند. نوجوانان و جوانان باید بیدار شوند در خواب رفتن چون پدران و مادرانشان برابر با نابودی است. دنیایی بیش از این در انتظار کسی نیست مگر کسانی که تقوا پیشه کنند و در اخرت خداوند جزای نیکوکاران را کامل میبخشد. و سزای بدکاران دوزخ جاودانه است.
  یک برادر منتظر.

 252. saghar
  مارس 27, 2010 در 12:14 ب.ظ.

  omidvaram ke in pishgooei dooros bashe in doonya be in kasifio por az neirangoo doroghoodoroei hamoon behtar ke tamoom she

 253. یا رب الملائکه المقربین
  مارس 28, 2010 در 11:17 ق.ظ.

  هر انچه آشکار یا پنهان کنید خداوند انرا میداند ویا حتی به پنهانتر از آن

 254. شیوا
  مارس 28, 2010 در 11:24 ق.ظ.

  بد نبود

 255. سوشیانس
  مارس 29, 2010 در 5:18 ق.ظ.

  دوستان همون طور که می دونید در آخر الزمان حوادث وحشت ناکی اتفاق خواهد افتاد.نه ظهور منجی(عج)میگم نه قیامت .بلکه متن قرآن (ظهر فساد فی البحر و البر). به خاطر گناهان مردم بلایای طبیعی نازل خواهد شد.هر بلایی نشانه ی یه گناه .مثلا زلزله نماد زنا وسکس یا گفته شده در آخرالزمان داریم که زمین در خودش فرو بره که فک کنم هکون حادثه باشه.

 256. reza
  مارس 29, 2010 در 5:45 ق.ظ.

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 257. سهراب
  مارس 29, 2010 در 3:53 ب.ظ.

  به نظر من درسته که علم به زمان اخرالزمان در انحصار خداوند عالمه ولی خب خداوند به عده ای از مردم که واقعا می خوان بدونن علم عطا می کنه
  ممکنه مایای هام از این دسته باشن

 258. مريم
  مارس 30, 2010 در 8:07 ق.ظ.

  اين قضيه كاملاً حس مي شه كه آخر اين دوره است . ولي نه به اين صورت كه كره زمين از بين بره و همه چيز و همه كس نابود بشه . به نظر من تغييرات اساسي در زندگي انسانها بوجود مي ياد و همه چيز به حالت اوليه(زندگي عادي با وسايل عادي بدون تكنولوژي و بمب هسته اي) بر مي گرده و زندگي براي كساني كه زنده مي مانند قشنگ تر مي شه . خدا كنه اين اتفاق بيفته من كه خيلي خوشحالم چون اگه واقعاً امام زمان هم ظهور كنند و همراهشان پيامبران و امامان هم بيان جهان پر از صلح و خوبي مي شه . من كه از اين اوضاع بد خسته شدم . با هر كس هم كه حرف مي زني ديگه زندگي براش معنا و مفهوم خوبي نداره . اميدوارم اين اتفاق بيفته و فقط آدمهاي خوب زنده بمونند.

  دنيا پر از فساد و بديه . لطفً مقاومت نكنيد بگذاريد اين اتفاق بيفته 🙂

 259. پیمان
  مارس 31, 2010 در 11:42 ب.ظ.

  اگه اون روز بمیریم که زندگی جدیدی شروع می شه اگرم نمیریم که زندگی جدید و آرام گرچه فانی در انتظارمونه.
  بازم خیلی خوشحالم که تو این عصر زندگی می کنم. اصلا کاش جای 2012 مثلا 2010 بود تا زودتر این مزدور های ریاکار قاتل شرشون کم می شد.
  به امید آغازی پر شکوه و تولدی دوباره چه تو این دنیا چه انور

 260. kaptan
  آوریل 1, 2010 در 9:23 ق.ظ.

  خوب دیگه کا نکنیم بریم دنبال خووووووووووووووووووش گذرونی

 261. پریا
  آوریل 1, 2010 در 10:44 ق.ظ.

  من میترسم کاش اتفاق نیوفته

 262. عطیه ی 10ساله
  آوریل 1, 2010 در 3:35 ب.ظ.

  به نظرمن این پیشگویی درست نیست.

 263. پیمان
  آوریل 1, 2010 در 10:17 ب.ظ.

  خدا هیچ وقت واسه بنده هاش بد نمی خواد، این خود ما هستیم که باعث نزول بلا میشیم. پس مطمئن باشید هر اتفاقی که بیفته یا سزای اعمالمونه یا یه موهبت خداوندی برای بهبودی وضعیت آدما…
  خداوند ما رو بی هدف نیافریده که یه شبه الکی و بدون حکمت جون همه رو بگیره. زندگی فیلم سینمایی نیست و خدا هم کارگردان نیست که هر جوری حال کنه فیلمشو تموم کنه؛ نظام خلقت حساب وکتاب داره. چیزی که معلومه دنیا به بن بست رسیده و احتیاج به یه منجی و یه تغییر اساسی داره، چه 2012 چه 2112؛ اتفاقیه که باید بیفته و حتما هم میفته. پس زندگی کنید و از زندگی لذت ببرید…

 264. ویلیام فاتح
  آوریل 3, 2010 در 8:47 ب.ظ.

  اگه مایا ها اینقدر باهوش بودند منقرض نمیشدند
  اینا همه حیله های یهودی هاست
  فقط پیشگویی یهودی درسته شک نکنید

 265. nashenas
  آوریل 6, 2010 در 1:18 ق.ظ.

  azizan ina hamash khorafate va hich kodoom paye o asase elmi nadare va tamame inha baraye bazi ba afkare va inke bebinan nazare mardom chiye va garan in harfa nist va hich etefaghe khasi gharar nist biyofte masalan 1ki az nazariyat bar aks shodan ghetbhaye zamine ke in etefagh chize naderi nist va dar jaryane tesonamiye jonoobe asia in etefagh oftade bood ya yeki digar az nazariyat favaranhaye khorshidiye ke har 11 sal etefagh miyofte va az nazare elm nojoom o setare 1 shenasi 1 etefaghe tabi’iye va oon ham nazdik be sale 2019 etefagh miyofte va ya inke migam khorshid be markaz kahkeshan nazdik mishe o momkene 4 sayare az sayarate khorshidi zamin ro jazb konand va baese 1 bar khorde hol nak beshan ke oonham esbat shode nist chon dar har zemestan khorshidi ke etefagh miyofte khorshid dar nazdik tarin halat be markaze kahkeshan gharar migire va in ham 1 amre tabi’iye va etefaghe khasi nist . pas negaran nabashid agar ham bekhad etefaghi biyofte oon ghadr sari hast ke man o shoma motevajeh nashim va ta zamani ke khoon dar raghatoon jaryan dare o ghalb mitape o hayat dar badanemoon jaryan dare bayad talash kard o kooshesh ke behtarin ha ro dasht va az zendegi lezat bord chon in chiziye ke khodavand baraye ma gharar dade va kesani ke gheyre in fekr mikonand va nemitkhan ke az hadayayi ke khodavand dar ekhtiyareshoon gharar dade estefade konand mokheshonn mayoobe .

 266. امید
  آوریل 6, 2010 در 8:42 ب.ظ.

  امید وارم و فکر می کنم این اتفاق بیفته

 267. آوریل 7, 2010 در 9:16 ق.ظ.

  با توجه به سخنان آیت الله ناصری از قول ایت الله بهجت رحمت الله ظهور حضرت ولیعصر ( عج) بسیار نزدیک است . در انجام اعمال نیک بکوشید که از نیکان ویاوران قائم (عج) باشید.
  بهر حال مرگ یا حیات ابدی با تولد انسان در کنار او متولد میشودبعد از مرگ بدنیایی که
  با اعمال و افکار خودمان در این دنیا ساخته ایم خواهیم رفت.
  درحدیثی از امام صادق (ع)قبل از ظهور حضرت ولیعصر ( عج) خرابی وجنگ 3/2مردم دنیا نابود خواهندشد .ایا شما نمی خواهید جزو 3/1باقیمانده باشید. بامطالعه مطالب اخرالزمان در کتابهای مربوط بزرگان وامامان معصوم همیشه آماده برای ورود به آخرالزمان و مقابله باحوادث آن برای دفاع از حق باشید.

 268. آوریل 7, 2010 در 12:18 ب.ظ.

  khodaya rastesho begam man mitarsam komakemoon kon eghalan man on rozo nabinam

 269. سوران
  آوریل 7, 2010 در 9:33 ب.ظ.

  اعتقادی ندارم ….مگر اینکه توسط بشر یا پدیده هارت

 270. دبلي
  آوریل 8, 2010 در 8:51 ق.ظ.

  انشاالله يكي دو روز زودتر اتفاق بيفته تا همه غافلگير بشن يه خورده حال كنيم .

 271. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 10, 2010 در 5:27 ب.ظ.

  سلام به همه من اطلاعات جالب و منطقی در مورد این رویداد جهانی دارم که به وقتش همه رو میگم.تا اینجا این رو بدونید که بهتره همه حسابشون رو با خودشون و دیگران پاک کنند تا بعد کاسه چه کنم دستشون نگیرند.من عضو تیم تحقیقاتی ایران در این مورد در سازمان جهانی متافیزیک کلن المان هستم. از هر کشور سه نفر عضو دائم این سازمان سری هستند.به امید دیدار تا روزهای بعد.انشاالله.

 272. سینا
  آوریل 11, 2010 در 11:05 ق.ظ.

  چیز عجیبیست انشاالله بتوانیم در این 2 سال کارهای مورد پسند خدا انجام بدیم و اختلاف ها را کنار بگذاریم

 273. س.س
  آوریل 11, 2010 در 11:29 ق.ظ.

  چقدر روز 21دسامبر 2012به این مردم دیوونه بخندم

  هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هااااااااااااااااااااااااااااااااه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

 274. آوریل 14, 2010 در 12:37 ب.ظ.

  …… م تو اين زندگي

 275. آوریل 14, 2010 در 12:46 ب.ظ.

  agha yechizi ke bayad begam!hala bayad begam?hala chon kheyli esrar mikonin migam. BE YE VARAM ke darim mimirim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa

 276. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 15, 2010 در 2:23 ب.ظ.

  اقای مدیر سایت لطفا در مورد گفته دوستان دقت بفرمایید.

 277. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 15, 2010 در 2:26 ب.ظ.

  برخی از دوستان کم لطفی کرده و از این حادثه بشری سواستفاده کرده و رعب و وحشت ایجاد میکنند.

 278. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 15, 2010 در 2:29 ب.ظ.

  مثلا rezahp که در 25 دسامبر 2009 پیام اشتباه گذاشته است.

 279. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 15, 2010 در 2:34 ب.ظ.

  من طبق اعلام قبلی عضو سازمان متافیزیک کلن المان هستم و طبق انجام وظیفه ای که سازمان به اعضای خود داده من مسئول اطلاع رسانی گروه ایران در این مورد هستم.بنابراین از دوستان ازجمله مدیر این سایت تقاضا دارم از پیام گذاشتن در همین سایت با من در تماس بوده و سوالات خود رادر این مورد بپرسند. با تشکر.

 280. امیرککککککککککککککککککک
  آوریل 15, 2010 در 2:39 ب.ظ.

  تاریخ درست تغییر نسل عظیم ( این نام توسط سازمان گذاشته شده است):
  21/12/2012 میلادی
  1/10/1391 هجری
  8/2/1434 قمری
  مصادف با روز جمعه.از دوستان خواهشمند است این واقعه را به هیچ عنوان به ظهور منجی ارتباط ندهند . اطلاعات تکمیلی در روزهای بعد.انشا الله.

 281. محمد
  آوریل 16, 2010 در 4:34 ب.ظ.

  سلام
  چندین سال پیش من در خواب دیدم با آغاز سال2013 شهاب آسمانی بزرگی پدیدار شد وبا زمین برخورد کرد . اما عجیب اینجا بود که از دیدن این صحنه نه تنها نترسیدم بلکه گونه ای از شادمانی به من دست داد .
  البته من فکر میکنم این واقعه اگر بوقوع بپیوندد بهترین حالت برای بشریت به حساب میاید چون در اینصورت همگان یکجا از بین میروند وبرعکس حوادث دیگر طبیعی عدالت واقعی که همانا مرگ باشد یکسان همه را شامل می شود .
  کاشکی این دیوار خراب شه من و تو با هم بمیریم توی یک دنیای دیگه دستای همو بگیریم .

 282. آوریل 18, 2010 در 11:10 ق.ظ.

  1-آقای امیر کککک اگر اطلاعات موثقی دارید ما از مطلع شدن آن خوشحال می شویم
  2-معمولإ قبل از حوادث و مخصو صاّ حوادث عمومی مانند سیل زلزله جنگ و….. تعداد زیادی از مردم در خواب قبل از بروز ان حادثه بطور مستقیم وغیر مستقیم آگاهی پیدا میکنند .دراین مورد مخصوصآقبل از شروع جنگ عراق علیه ایران مردم خوزستان خوابهایی در مورد جنگ ، تخریب ، آواره شدن از خانه های خودشان دیده بودند حتی یکی همکاران قدیمی من قبل از شروع جنگ خواب میبیند در شهر دیگری در یک مکان شروع بکار کرده است ودقیقاٌ بعد از چند ماه به دلیل شروع جنگ درهمان محلی که در خواب دیده بود ودر شهر دیگری قرار داشت شروع به کار میکند.
  و ایشان در مورد خواب ها و رویاهای دیگر مردم هم شنیده بود وتقریباّ در این مورد مردم بطور ناخود اگاه مطلع شده بودند .در مورد زلزله بم نیز افرادی از چند روز قبل خواب زلزله را دیده بودند. بهر حال باجازه مدیریت سایت اگر کسی دین مورد خوابی دیدهاست انرا بیان کند.

 283. مهدی
  آوریل 19, 2010 در 6:27 ب.ظ.

  فکر نمیکنید کمی باید منطقی تر به این قضایا نگاه کرد .
  حیفه که اینجوری ترسید و نگاهی اشتباه به این قضیه داشت . من واقعا برای افرادی که این پیامها رو میذارن متاسفم و امیدوارم نگاهی متفاوت نسبت به این قضایا از خودنشون بدن .
  ایران و ایرانی باید به فکر موفقیت و پیشرفت ایران و نوع بشر باشه نه اینکه با یک نگاه و ایده اینجوری ببازه . مواظب افکارتون باشید تا دیگران از شما استفاده نکنن و به اهداف پلید خودشون برسن .

  با احترام به آقای حمیدی ها . . . . ( دنبال مطالب علمی باشین که بتونین برای مردم ایران زمین پویایی و موفقیت به ارمغان بیارین نه اینکه باعث یاس و ناامیدی بشین .
  اون پسر سوم راهنمایی چه گناهی داره از مطالب شما اینجوری خودشو ببازه . اون باید به فکر ساختن ایران اسلامی مون باشه نه فکر نابودی دنیا همینطور دختران جوانی که اینجوری خودشونو باختن یا پسرایی که دارن از فرار کردن به کویر صحبت میکنن یا خانمی که میگه شوهرش امام زمان رو با یارانش به خواب می بینه .) .
  آقای حمیدی ها مواظب ایرانی ها باشین تا فردا جوابی داشته باشین به اونها در باره این مطالب بدین .

 284. farshad
  آوریل 19, 2010 در 9:28 ب.ظ.

  سلام به همگی عزیزان …. بعضی ها اراجیفی درباره اینکه حضرت مهدی ع امام عزیزما ظهور خواهد نمود حرفهایی نوشته اند …..
  ایا این مفصرین که این سخنان را بیان میکنند مگه از مرگ خودشون هم خبر دارند ….
  حضرت مهدی ع رو هیچکس نمیتونه بگه که چه وقت ظهور میخاد بکنه … وحتی کسی نمیدونه ایشون در کجا زندگی میکنند بعضی ها جزیره برمودا را منزلگاه ان حضرت بیان نموده اند ولی تمام این حرفها فقط احتمال هستش …. سال 2012 هم مثل سالهای دیگه احتمال داره جنگی یا بحرانی چیزی باشه ….
  از من میشنوید فقط به خدا ایمان داشته باشید حرف هیچکس رو هم باور نکنید….
  خداوند جهان را افرید و خود نیز ان را بپایان خواهد رساند .امین یا رب العالمین…

 285. mohamad
  آوریل 20, 2010 در 10:50 ق.ظ.

  ای بابا باز باید بمیریم مشکل کم داشتیم اینم بهش اضافه شد

 286. ebrahim
  آوریل 20, 2010 در 8:07 ب.ظ.

  واقعا درسته كه با بيان چنين چيزهايي جواناني كه به فكر كار و تحصيل هستند را بترسونند؟

 287. (نوید) snl.ota@gmail.com
  آوریل 22, 2010 در 4:24 ب.ظ.

  اتفاق ها از سالها قبل شروع شده و نقطه اوجش هم 30/09/91 خواهد بود _ زمین و منظومه شمسی در حال گرم شدن است (ذوب شدن یخ های قطبی- فعال شدن آتشفشان ها – بالا رفتن آمار زلزله و…) و شاید علتش هم نزدیک شدن سیاره مرموزی به نام «ایکس» یا «نیبیرو» NIBIRU هست . این سیاره نهایتا با نزدیک شدن به خورشید در حالی که مداری بیضی را طی میکند از نزدیکی زمین خواهد گذشت و احتمالا از کمربند سیارکها ( بین مریخ و مشتری ) عبور میکند و اتفاقات هولناکی پیش خواهد آمد . زمین تحت تاثیر این سیاره قرار میگیرد و احتمالا برای مدتی از حرکت میایستد و میان نیروی جاذبه خورشید و نیبیرو دست و پا خواد زد و سرو ته میشود مثل یک موجود کوچک در مقابل نیبیرو (تقریبا به اندازه مشتری) میایستد و تعظیم میکند .البته به غیر از نیبیرو و فعالیت های خورشیدی(طوفان مغناطیسی ) حوادث دیگری نیز متصور است که مزید بر علت خواهند شد مثل:[ تغییر در زاویه محور زمین به خاطر عقب نشینی تدریجی ماه از مدار زمین (که از مدتها قبل شروع شده) که امید وارم بعد از فاصله گرفتن نیبیرو ( اگر با زمین برخورد نکند) ماه را از دست نداده باشید و برای از سر گرفتن یک دوره تازه امید وار باشند (آنهایی که زنده ماندند) ] و [ بروز جنگ جهانی در این اوضاع آشفته (مثل کسانی که میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند ) و انفجار بمب های اتمی یا انفجار خود بخود تاسیسات هسته ای توسط زلزله و … ] و [ سقوط ماه یا اجرام فضایی به زمین به خاطر جاذبه نیبیرو ] و [فضایی ها و عوامل متافیزیک] و … . در این هنگام دمای زمین بسیار بالا خواهد بود و با طوفان و سونامی و سیل(ذوب یخ ها) در حالی که نظام 24 ساعته بکلی مختل شده است ورود به دوره تازه اش را جشن میگیرد ( به خاطر راحت شدن از کارهای بشر ) . تشاشعات خورشیدی (باد های مغناطیسی ) و انفعالات هسته زمین باعث زلزله های خوف ناک و فوران ابر آتشفشان ها بالاخص ابرآتشفشان واقع در آمریکا (دهانه این آتشفشان چند سال پیش توسط ماهواره های تحقیقاتی که زمینی به بزرگی یگ شهر است با آب فشان ها و چشمه های آب گرم که روزی بیش از یک متر بالا و پایین میرود مثل غول خفته ای که آرام نفس میکشد) خواهد شد که برابر با چندین بمب اتم خواهد بود و بعد از یک آتش بازی حسابی اگر زمین از دست نیبیرو خلاص شود وارد یک عصر یخبندان خواهد شد ( غبار آتشفشانی که برای مدتهای زیادی در جو خواهند ماند ) و وارد دوره پنجم (یا ششم) میشود . دولتها و بخصوص ابر قدرتها از این موضوع اطلاع دارند و برای نجات از این سناریو تدارکاتی دیده اند از جمله مخفی گاه های مدرن زیر زمینی و یا فرار با وسایل پرنده ( بشقاب پرنده های ساخت بشر که تکنولوژی آن را از فضایی ها یاد گرفتند که البته هنوز مدل های پیش رفته ای برای مانور نیستند ) .
  Produced by SUNLILO™ monitoring♥
  Enigmatic & metaphysical corporation♥

 288. آوریل 22, 2010 در 5:32 ب.ظ.

  با سلام : به تمامی نظرات به احترام نگاه میکنم و برای همه انسانهای کره خاکی ارزوی توفیق خدمت « با توجه به شرایط و قراینیکه قرار است بیفتد. فقط لپه مطلب این باشد که بیایم انسان باشیم . و به هم مهر بورزیم . مگر نه اینست که گفتهاند ارهم . ترهم چنانچه اتفاقی هم بخواهد بیفتد . از سوی کسییست که ما را خلق کرده . چرا بجای اینکه نماینده خوب او بر روی این کره خاکی باشیم و توکل بر خودش کنیم امدهایم ساز مخالف میزنیم و در کار کردگار دخالت میکنیم . بیاییم توکل بر خودش کنیم و از اما و اگرها . چرا وچگونها دوری کنیم و ساز و برگ این دنیا را در هارمونی خودش نظارگر باشیم . مگر نه اینکه هرچه است از اوست وبه خود او باز میگردد . میدانیم ترس از نشانهای بی ایمانیست که متاسفانه اکثریت با ان درگیر هستیم . ایا به چند لحظه از زنده بودن خودت امید داری که از الان به سال 2012 نگاه میکونی . زنگی را از دید مثبت بنگر تا دنیا را هرچه زیباتر ببینی . با ارزوی زندگیهای رنگین کمانی . دوستدار تمامی انسانهای مثبت اندیش

 289. پیام
  آوریل 23, 2010 در 6:16 ب.ظ.

  من کاملا معتقدم که اتفاق میافته حالا با چند سال بالا و پائین

 290. shirin
  آوریل 24, 2010 در 2:07 ق.ظ.

  this is so amazing but scary at the same time :S
  tnx for the information 😉 gd luck

 291. عمار
  آوریل 24, 2010 در 7:59 ق.ظ.

  دوستان! دوستان! بحث بسيار مفصله يه دوستمون ميگه به بحث منجي ارتباطش ندين ولي براي چي؟ همون روز خاص نيست كه بخواد حضرت ظهور كنه و همه چيز توي يه روز اتفاق بيفته، بحث اينه كه سال 2012 خبر از يه رويداد مهم ميده كه تحول اساسي در تمدن جهانه و اونم بجز حضرت مهدي كي مي تونه انجام بده؟ الانم اكثر بزرگان دارن به نزديكي اون نظر ميدن.برين تحقيق كنين در مورد پيشگوييهاي ظهور و احاديث امامان خيلي جالبه ببينيد كدوما تا حالا محقق شده و كدوما مونده شك نكنيد سال 2012 مرتبط با آقاست

 292. آوریل 24, 2010 در 3:24 ب.ظ.

  فکر نکنم حقیقت داشته باشد چون تا حالا چندین بار پیشبینی کردن وهمشون دروغ بود ناامیدم نکنید چون من آرزوهای زیادی دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم>>

 293. آوریل 25, 2010 در 1:48 ب.ظ.

  ولی من در کتابی خواندم که سال 1417 آخر زمان میشه در آن کتاب از اول پیدایش انسان تا اخر زمان را نوشته است حتی در آن کتاب نوشته است که بعد از نابودی ها خانومی به نام مریم می آید و حکومت را در دست میگیرد آیا این باور کردنی بود اگر کسی میتواند بهتر من را روشن کند به ykpesaregol@yahoo.com مراجعه کند

 294. بي‍‍ژن
  آوریل 25, 2010 در 2:04 ب.ظ.

  به نظر من اينها همه سياست هاي از سويه ملل غرب هستش اگر به قران مراجعه كنيد يا با يك نفر كه با قران اشناييت بيشتري دارد صحبت كنيد تا شما را قانع كند كه زمان اخروزمان فقط در دست خداوند است و هيچ چيز يا هيچ كس از زمان ان با خبر نيست.
  شايد به خاطر همچين شايعات بوده كه خداوند همچين سخناني را در ان زمان در كتاب اسماني خود اورده است است ……

 295. soheil
  آوریل 25, 2010 در 8:39 ب.ظ.

  بابا کم به این چرندیات گوش بدین تو رو خدا یکم به عقلتون فشار بیارید
  کارهای خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست که یکی مثل مایا پیشگویی بکنه

 296. محمد فرهاد
  آوریل 26, 2010 در 11:58 ق.ظ.

  باتوجه به اینکه معمولآ قبل از حوادث بزرگ مردم از طریق خواب دیدن و رویا از ان مطلع میشوند ونمونه ان درموردجنگ ایران وعراق مردم مناطق مرزی دراین مورد خواب دیده بودند و در زلزله بم مادر خانواده سرشب خواب میبیند که زلزله امده وبا توجه به سردی هوا با خانواده در حیاط می خوابند وزنده میمانندوچندین نفر هم اذعان داشتند که شبهای قبل خواب زلزله را دیده بودند، بااجازه مدیر سایت اگر کسی دراین مورد خوابی دیده انرا ذکر نماید.
  درضمن اقای امیر ککک منتظر خبرهای شما هم هستیم.

 297. زهرا
  آوریل 27, 2010 در 9:52 ق.ظ.

  اگه اینطوری باشه باید به کارای نرسیدمون برسیم

 298. آوریل 27, 2010 در 10:08 ق.ظ.

  خیلی بد میشه

 299. زهرا
  آوریل 27, 2010 در 10:12 ق.ظ.

  چه بد یعنی تا 2012 نمیتونیم بیاییم رو سایت

 300. sam
  آوریل 29, 2010 در 10:32 ق.ظ.

  به نظر من که حتما تو سال 2012 یه اتفاق می افته پس بیاین مثل فیلم 2012 یه کشتی درست کنیم ماله من که داره تموم میشه…..!

 301. sam
  آوریل 29, 2010 در 10:36 ق.ظ.

  من که خیلی مشتاق اومدنه اون روزم لااقل زندگیمون از یک نواختی در میاد.

 302. حمید
  آوریل 29, 2010 در 7:53 ب.ظ.

  حتما این اتفاق خواهد افتاد. شک نکنید………………………..2012 پایان دنیا است همه میمیریممممممممممممم

 303. سبحان
  آوریل 29, 2010 در 7:58 ب.ظ.

  بابا من شنیدم سال 2014 این اتفاق میوفته نه سال 2012 . به هر حال از این مطالب باز هم بزاریدددددد.

 304. حمید
  آوریل 29, 2010 در 8:00 ب.ظ.

  بابا من شنیدم سال 2014 این اتفاق میوفته نه سال 2012 . به هر حال از این مطالب باز هم بزاریدددددد

 305. arta
  آوریل 30, 2010 در 6:34 ب.ظ.

  30ساله که هرچی فشار آوردن دست همدیگه رو نگرفتیم محمد جان و هممون به فکر منافع شخصی خودمون بودیم و بعضی هامون مزدور هم شدیم حالا شما میگی تو اون دنیا دست همدیگه رو بگیریم؟جالبه!ادم تاریخ رو که مطالعه میکنه متوجه میشه بهترین حالت و شادمانه ترین زمان زندگی یک قوم یا بشر زمانی بود که با هم مهربان و متحد بودن که این خودش باعث فرود رحمت و نعمت خدا هم میشد.ایا فکر نمیکنین که اینقر بد بودیم که لایق همچین چیزی هستیم چون خدا همونطور که رحمانه بسیار قهار هم هستش.ولی نگران پایان دنیا نباشین اگه یه خورده مطالعه و کنکاش غیر مغرضانه درتمام کتب آسمانی بالاخص قرآن داشته باشین متوجه میشیم فقط زمانه دقیق این قضیه رو فقط یه نفر میدونه و به موقع اش هم انجامش میده.ولی اگر همون یه نفرو قبول داری مستقیم و غیر مستقیم به ناجی دنیا صلوات اله علیه و حتی رجعت دیگر بزرگواران قبل از ایشان اشاره کرده اند(حدیث معتبر رجعت) .خیلی از مشیعت های الهی با خوب شدن مردم با یکدیگر تغییر پیدا کرده استس بیاییم قدر زمان و یکئیگر را بدانیم.ما مردم مهربانی هستیم.البنه اگر بگذارند

 306. sabour
  مه 1, 2010 در 9:16 ق.ظ.

  مطما باشید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد وپیش بینی مایاهم نخواهد توانست دنیارابه سمت خود بکشاند توکل بر الله جل وجلاله درود بر پیامبر وعشره ی مبشره

 307. محمد فرهاد
  مه 3, 2010 در 9:49 ق.ظ.

  جواب؟

 308. الفرد هیچکاک
  مه 3, 2010 در 12:41 ب.ظ.

  پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله
  سال2010 سال 6تایی شدن استقلال وزلزله پرسپولیس
  هورااااااااااااااااا

 309. eli
  مه 5, 2010 در 8:40 ق.ظ.

  فکر کنم ناسا یجورایی تایید کرده که این اتفاق نمی افته!
  برید به این سایت:
  i think its not possible
  !don`t afreaid
  :please chack this site

  http://www.nasa.gov/topics/earth/feutures/2012

 310. hanie
  مه 6, 2010 در 2:11 ب.ظ.

  nazare man ine ke shayad tu sale 2012 emam zaman zohur koneo hamechio taghir bedee,humm?

 311. ali
  مه 7, 2010 در 8:24 ق.ظ.

  بنظرمن سال2012 پایان جهان است زیرا مایاها بااین همه پیشبینی درست نمی توانند اشتباه کنند . باامید فرداهای بهتر

 312. ali
  مه 7, 2010 در 8:33 ق.ظ.

  بنظرمن سال2012 پایان جهان است زیرا مایاها بااین همه پیشبینی درست نمی توانند اشتباه کنند . باامید فرداهای بهتر

 313. یوسف
  مه 7, 2010 در 1:28 ب.ظ.

  سلام شاید امام زمان خودمون باشه !

 314. مه 8, 2010 در 5:10 ق.ظ.

  جرا این رو نمیگید که اونا (مایاها) خون بچه های خودشون رو تو مراسمشون می خوردن

 315. سینا
  مه 9, 2010 در 9:20 ق.ظ.

  خاک تو سر همتون
  هیچ اتفاقی نمی افته

 316. پريا
  مه 10, 2010 در 10:32 ق.ظ.

  سلام
  به نظر من اگه قرار باشه اتفاقي بيوفته فقط خدا مي دونه و اگه شماها فيلم رازو ديده باشين متوجه مي شين كه اگه ادماهمه شون به يه چيز فكر كنن اون چيز اتفاق ميوفته پس بي خيال اين حرفا الانتونو بچسبين و خوش باشين

 317. نیما
  مه 10, 2010 در 3:26 ب.ظ.

  سلام بچه ها ما یه باغ 200 متری داریم اطرافشم هیچی نیست اگه بخواید میتونم براتون جا رزرو کنم فقط قبلش باید نوبت بگیرید. تا الانم نصف باغ پر شده.

 318. سعيد
  مه 10, 2010 در 3:35 ب.ظ.

  سلام
  بنده بواسطه لطفي كه برادران معنوي به من داشته اند مي دانم سال 2012 چه رخ مي دهد
  برادران و خواهران زياد نترسيد ولي متاسفانه ايران و يه كشور مسلمان از يك طرف و آمريكا و متحدانش از سوي ديگر در سال 2012 دچار جنگي ميشن كه در آن سلاح اتمي استفاده خواهد شد و سرانجام جنگ هم چيزي نيست جز تسليم شدن ايران و در پي اين جريان
  ناآرامي داخلي و خشم مردم ايران از بي تدبيري حاكمان كه ايران را به انجا رساندند شعله ور مي شود و حكومت كنوني ساقط مي شود
  البته گفتن كه يك يا چند شهر غربي و يك پايتخت اسلامي هم هدف بمب هسته اي قرار مي گيرد
  ولي از انجا كه سلاح اتمي غرب پيشرفته تر است ان پايتخت اسلامي كاملن ويران خواهد شد
  ————-
  خدا رحم كند

 319. سعيد
  مه 10, 2010 در 3:38 ب.ظ.

  سلام
  فراموش كرد بگم
  كه دنيا در سال 2012 نابود نخواهد شد
  فقط عوض ميشه و خوشبختانه گفته شده كه ايران پس از ان جريانات راه سازندگي و پيشرفت در پيش مي گيرد
  بدرود

 320. مبین
  مه 11, 2010 در 8:43 ب.ظ.

  آقا ما تازه 2014 می خواستیم با داداشمون بریم افتتاحیه جام جهانی بعدی رو که نمی دونم کجا هست از نزدیک ببینیم.

 321. بهمن
  مه 12, 2010 در 11:27 ق.ظ.

  سلام من که از خدامه که دنیا هرچه زودتر تموم بشه.آخه خدایش این زندگیه که ما داریم زندگی میکنیم!!!!!!!!!!!تقریباً یه زره هم اعتقاد دارم.حالا تاببینیم خداچی میخواد

 322. maryam
  مه 12, 2010 در 4:11 ب.ظ.

  امیدوارم درست باشه تا جامعه بیش تر از این تو گل فرو نرفته تموم بشه

 323. کتی
  مه 14, 2010 در 5:07 ب.ظ.

  اصلا از کجا میدونین

 324. کتی
  مه 14, 2010 در 5:09 ب.ظ.

  فقط خدا میدونه

 325. مهدی
  مه 14, 2010 در 9:19 ب.ظ.

  من یبار دیگه به این وبلاگ سر زدم و دیدم پیغام من پاک شده و یا پیداش نکردم . چرا؟
  بعدش – چه اصراری دارین که اگر این اتفاق نیفتاد چطوری میخواین جواب اینهمه جوان رو بدین
  خواهش میکنم یه مقدار محتاط تر برخورد کنین .
  جوابها 100 % از روی ترس داده شده و بعضی ها که حتی قران خواندن رو درست بلد نیستن از روی قران دارن بحث میکنن که البته جای تقدیر و تشکر از شما رو داره .
  من میگم جوانها رو به سمت بهتری راهنمایی کنین تا این فشار های عصبی .
  ممنون آقای ……………………………..

 326. محمد فرهاد
  مه 15, 2010 در 12:09 ب.ظ.

  جوابی در سایت دیده نمیشود

 327. مه 16, 2010 در 3:10 ب.ظ.

  من به سخنان مایاها اطمینان کافی دارم .

 328. الوهيم
  مه 17, 2010 در 4:06 ب.ظ.

  mara agah kon

 329. سعید
  مه 19, 2010 در 6:03 ق.ظ.

  سلام امیدوارم که اتفاق بیفته شاید بعضی ها بگن که نه میخواهیم زنده بمانیم ولی اگه اتفاق بیفته همه مون راحت میشیم

 330. سعید
  مه 19, 2010 در 6:22 ق.ظ.

  دوباره سلام خسته نباشد دیروز تو ماهواره هم در این مورد بحث بود که الان داشتم با همکارام بحث می کرد ولی اونا داشتند مسخره می کردند که بابا ممکن نیست چنین اتفاقی بیفته به نظر شما چند درصد احتمال داره که اتفاق بیفته و آیا در طول ماه ها که نزدیک میشیم نشانه هایی از این اتفاق دیده خواهد شد و این نشانه ها چی میتونه باشه؟ لطفا جواب بدبن

 331. سعید
  مه 19, 2010 در 5:28 ب.ظ.

  با سلام من همیشه که تو فیلم ها می دیدم که دنیا داره عوض میشه خودم تو اون حالو هوا می دیدم و همیشه دوست داشتم که اون فیلم ها رو تو واقعیت ببینم حالا نمی دونم اتفاق می یفته یا نه اگه هم اتفاق بیفته شاهد اون خواهیم بود این خودش به نظر من یه شانس خوبیه. یه سئوال هم داشتم که اگه میشه جواب بدین ایا تو روزها . ماها و سالهای آینده نشانه هایی از این اتفاق رو می بینیم یا یک دفعه اتفاق میفته ؟

 332. مه 19, 2010 در 6:44 ب.ظ.

  به نظر من افتضاح چون دلم نميخواد بميرم.البته مطمئنم امكان نداره اون هم تو اون زمان كه حرف زدن بلد نبودن

 333. نگين
  مه 21, 2010 در 12:19 ب.ظ.

  اميدوارم يه بار هم شده پيشگويي شون غلط باشه

 334. پسر خاله
  مه 21, 2010 در 6:56 ب.ظ.

  شیکمتون سیرس که این چسه شرا را مینویسید

 335. سعیده
  مه 23, 2010 در 5:47 ق.ظ.

  به نظر من این پیشگویی ها درسته چون خیلی جاها درباره قوم مایا خوندم غیر از پیشگویی کارهای دیگری هم می کردند که الان هم از دست بشر ساخته نیست مثل ساخت گوی های سنگی عظیم بدون ابزار پیشرفته(البته امروز با ابزار بسیار پیشرفته این کار ممکنه)-ساخت اشیا بسیار ریز و حکاکی روی اونها با چشم غیر مسلح و خیلی کارهای دیگه واقعا کارشون درست بوده

 336. maryam
  مه 23, 2010 در 3:08 ب.ظ.

  vay khak be saram ma ke darim khoonemoon ro ham misazim hala too in zelzele kharab mishe

 337. مه 25, 2010 در 5:54 ق.ظ.

  با سلام
  من چند سالی هست که یک چیزی تو وجودم میگه که سال 2012 یک اتفاقی می افته!!! امروز به صورت شانسی سرچ زدم تو گوگل مطلب شما رو دیدم !

 338. مه 25, 2010 در 6:37 ق.ظ.

  پایان دنیا در سال 2012 ؟! سایت تبیان!

  ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد! بله، درست متوجه شدید! یا حداقل بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید. اکنون شما 4 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید… قبل از پایان دنیا!

  ——————————————————————————–

  خُب این سخنان عجیب و غریب چیست؟ تا بحال ما از این پیش گویی ها زیاد شنیده ایم، ولی هنوز اینجاییم و سیاره مان هنوز سرجایش است. چرا این سال 2012 اینقدر مهم شده است؟ این اخبار در تمام دنیا در حال پخش شدن است. (مثلا: در روزنامه اعتماد شماره 1300 یا پایگاه خبری تقریب)

  واقعیت این است که تقویم مایا در سال 2012 به پایان می رسد، به همین دلیل مایاها به دنبال هر دلیل مذهبی، علمی، اخترگویانه و تاریخی می گردند تا بیابند که چرا این تقویم می گوید که جهان رو به پایان است. رسالت مایایی کسب قدرتی است که بتواند مردم را در تمام جوامع نگران کند.

  متآسفانه من برای تمامی معتقدین به این تقویم خبرهای بدی دارم! هیچ رستاخیز عظیمی در 2012 روی نخواهد داد، ولی چرا؟

  تقویم مایایی

  تقویم مایا چیست؟ این تقویم توسط تمدنی پیشرفته به نام مایاها در حدود 250 تا 900 میلادی بوجود آمده است. شواهد مربوط به امپراطوری مایا به قسمتهای جنوبی مکزیک تا گواتمالا و اِل سالوادور می رسد.

  منطقه ی حضور مایاها
  مردمی که در جامعه ی مایایی ساکن بودند، مهارت پیشرفته ای در نوشتن داشتند و در ساختن شهرها و مدنیت توانایی عجیبی پیدا کرده بودند. مایایی ها احتمالا بخاطر اهرام و ساختمانهای بزرگ دیگری که ساخته اند معروف شده اند.

  اهرام تمدن مایا
  مردم مایا در فرهنگ امریکای مرکزی تأثیر زیادی داشته اند، نه فقط از طریق تمدن خویش، بلکه با جوامع بومی که در این منطقه تشکیل داده اند. در حال حاضر هنوز شمار زیادی از مایاها هنوز زنده اند و سنن باستانی خود را ادامه می دهند.

  مایایی ها از تقویم های مختلفی استفاده می کردند و زمان را بعنوان گردش هایی روحانی درنظر می گرفتند. ازآنجایی که این تقویمها استفاده های عملی زیادی داشتند، مثل: کاربردهای اجتماعی، کشاورزی، اقتصادی و… ، به عنصر مذهبی قوی ای تبدیل شده بودند. این کاملا با تقویم میلادی جدید متباین است که تنها دارای معانی اجتماعی و اقتصادی است.

  بیشتر تقویمهای مایایی کوتاه بودند. تقویم تزولکئین (Tzolk»in) در 250 روز تمام می شد و تقویم هاآب (Ha»ab) طول سال را 365 روز درنظر می گیرد. مایایی ها این دو تقویم را با هم ترکیب کردند تا تقویمی به نام «گرد تقویم» (Calandar Round) تهیه نمودند: که برابر است با یک چرخه از 52 هاآب (تقریبا 52 سال که برابر طول تقریبی یک نسل است.) درون یک گرد تقویم چرخه های 13 و 20 روزه وجود دارد. واضح است که این سیستم تنها زمانی استفاده می شود که 52 سال را 18980 روز واحد در نظر بگیریم. بعلاوه ی این سیستمها، مایایی ها چرخه ای داشتند به نام «چرخه ی زهره». ایشان با دقت زیاد تقویمی شکل دادند که بر اساس موقعیت زهره در آسمان شب بود. وهمچنین ممکن است که آنها تقویمهای مشابهی برای سیارات دیگر هم داشته اند.

  تقویم مایایی
  با استفاده از گرد تقویم هیچ گاه نمی توان سالی قدیمی تر از 52 سال را مشخص کرد! پس چگونه می توان تاریخ های طولانی را با استفاده از تقویم مایایی ها تعیین نمود؟

  پایان شمارش طویل= پایان دنیا؟

  مایاها برای حل این مشکل روشی ابتکاری بکار بردند. در نهایت تقویم آنها از دوره ی بلندی استفاده کرد که 5126 سال دارد. این دوره بر اساس ملاحظات مذهبی، دوران قاعدگی، محاسبات ریاضی روی اعداد 13 و 20 و همچنین اساطیر اخترگویانه ایجاد شده است.

  تقویم مایایی
  ولی این تقویم چگونه کار می کند؟

  سال مبدأ در شمارش طویل مایایی در «0.0.0.0.0» آغاز می شود. هر صفر از 0-19 تغییر می کند که هرکدام نشاندهنده ی روزهای مایایی است. مثلا اولین روز از شمارش طویل به صورت 0.0.0.0.1 نوشته می شود. این عدد اضافه می شود تا روز 19. با افزوده شدن 1 روز دیگر یعنی 20 روز به صورت زیر نوشته می شود: 0.0.0.1.0 این شمارش تا 0.0.1.0.0 ادامه می یابد(حدود یک سال ) و همینطور تا 0.1.0.0.0 (حدود 20 سال) و 1.0.0.0.0 (حدود 400 سال). حالا مثلا تاریخ 2.10.12.7.1 در تقویم مایایی نشان دهنده ی تاریخ تقریبی 1012 سال و 7 ماه و 1 روز است.

  سه ستون نوشته شده توسط مایایی ها: ستون سمت چپ نشاندهنده ی تاریخ 8.5.16.9.9 یا 156 میلادی است.
  واقعا تقویم جالبی است. ولی این تقویم با پایان جهان چه ارتباطی دارد؟ رسالت مایایی تماما بر این اساس است که هنگامی که شمارش بلند مایایی تمام شود، یک اتفاق بدی بوقوع خواهد پیوست. متخصصین مایا از هر دو عدد 13 و 20 استفاده می کنند. طبق نظر ایشان پایان این دوره می تواند در 13.0.0.0.0 روی دهد. و این تاریخ برابر با 5126 سال است. این شمارش بلند دوره در 0.0.0.0.0 آغاز شده است که مطابق 11 آگوست 3114 پیش از میلاد می شود. حالا مسأله را متوجه شدید؟ شمارش طویل دوره ی مایاها در 5126 سال بعد از این تاریخ یعنی در 21 دسامبر 2012 به پایان می رسد.

  روز رستاخیز

  زمانی که چیزی تمام می شود (حتی چیز بی خطری مثل یک تقویم باستانی)، مردم گمان می کنند که نهایی ترین احتمالات برای پایان تمدن روی خواهد داد. از طرف دیگر باستان شناسان و اسطوره شناسان معتقدند که مایایی ها یک عصر روشنگری را برای سال 13.0.0.0.0پیش بینی کرده اند. ولی واقعیت این است که شواهد کافی برای چنین رستاخیز عظیمی در آن روز در دست نداریم!!

  تهدیدهایی برعلیه زمین و نوع بشر تا بحال مطرح شده اند: برخورد سیارکها، سیاهچاله ها، انفجارات پرتوگاما در کهکشانهای نزدیک، دوره ی یخبندان و جابجایی قطبین. ولی هیچ شاهدی برای روی دادن یکی از این اتفاقات در 2012 وجود ندارد. این اتفاقات هر زمانی می توانند روی دهند و هیچ ارتباطی با تاریخ خاصی ندارند. هر کدام از این تهدیدها نیاز به یک مقاله ی مستقل دارد که توضیح داده شود که چرا دلیلی برای روی دادن آنها وجود ندارد.

  نکته ی جالب این است که باستان ستاره شناسان مایایی هنوز اختلاف نظر دارند که آیا پایان تقویم در 13.0.0.0.0 است یا 20.0.0.0.0(حدود سال 8000 میلادی).

  در نتیجه، این قبیل پیش بینی ها نه تنها مبنای علمی ندارد بلکه از خرافات و اعتقادات اسطوره ای اقوام باستانی ریشه گرفته است. توجه مردم جهان به این قبیل خرافات نشان دهنده ی عمق خرافه پرستی و جهل علمی نسبت به یافته های دقیق و جهانی علمی امروز است. در واقع پیشرفت علم و تکنولوژی تأثیر زیادی در سطح علمی و درک عمومی اقشار جوامع انسانی بازی نکرده است!!

  اینکه چطور به نتایج عجیب و غریب یک تقویم باستانی گم نام چنین اطمینان و توجهی می شود، روحیه ی غیر علمی و نادقیق مردم تحصیل کرده ی امروز را نشان می دهد.

  ..

  منبع:
  http://www.universetoday.com/

  http://en.wikipedia.org/wiki/Maya_calendar

  ترجمه:

  ا.م.گمینی

 339. الياس
  مه 26, 2010 در 11:22 ق.ظ.

  به نظر من يه قوم هر چند بزرگ باشه ميتونه يه سري اشتباهات بزرگ و كوچك داشته باشه و اين ميتونه(البته شايد) يكي از اولين يا آخرين اشتباهات ماياها باشه.

 340. پویا
  مه 29, 2010 در 5:28 ق.ظ.

  واقعه 11 سبتامبر را یه جورایی پیش بینی کرده بودن،و انگ اون را به مسلمونا چسبوندن،مطمئن باشید این یه بازی سیاسیه،در 2012 اتفاقی که خیلی ها پیش بینی کردن نابودی اسرائیله،که اگه برید کتاب عصر ظهور امام زمان را بخونید با بعضی این پیش بینیا می خونه، جنگ بین ایران و اسرائیل اتفاق میفته که اسرائیل شکست می خوره و این مقدمه ای است برای ظهور منجی عالم بشریت ، عوض شدن دو قطب فقط روز قیامته ، ولی این کنایه است به اینکه قطب قدرت دنیا عوض میشه و به دست مسلمونا میفته و ابرقدرت ها به زیر کشیده می شوند.
  به امید آن روز
  توضیحات بیشتر خواستید در خدمتم
  Poya_esf@yahoo.co.uk

 341. پویا
  مه 29, 2010 در 5:43 ق.ظ.

  راستی یادم رفت اشاره کنم 11 سبتامبر 2012 روز جمعه است!!

 342. پویا
  مه 29, 2010 در 5:44 ق.ظ.

  البته منظرم از سبتامبر همون دسامبره ، اشتباه لپی شده !!

 343. رها
  مه 31, 2010 در 8:42 ق.ظ.

  اخر دنیا باشه یا نه من تو ایران نمیمیرم

 344. مختار ظفریار بخشی
  ژوئن 1, 2010 در 8:49 ق.ظ.

  بعضی پیش بینی های که در مورد زنده جان ها گیا ها و کره زمین اقیانوس ها شده است و بنا به پیش بینی بعضی دانشمندان امکان دارد که در کره زمین اتفاق غیر عادی رخ دهد زنده گی فعلی بشر چندان قناعت بخش نیست اگر شود خوب میشود .

 345. leila
  ژوئن 3, 2010 در 8:26 ب.ظ.

  خدمت همه بايد عرض شود كه حتي اگر قرار نباشه كه اتفاقي هم بيفته بازم يه اتفاقي ميفته!!!!!! چون تمام مردم دنيا در مورد يك چيز واحد فكر ميكنند و طبق قانون جذب نيروي ذهن همه انسانها يك اتفاق بد را جذب خواهذ كرد!پس بهتره به چيزهاي مثبت فكر كنيم!!!

 346. عبدالرحمان
  ژوئن 5, 2010 در 4:46 ق.ظ.

  دوستانی که در قرآن تحقیق می کنند به این نکته توجه کنند آیه هایی که مربوط به زلزله قیامت مشخص هستند را از نظ علم اعداد (ابجد و…) آیامی تونند ای سال رو میلادی یا قمری ازش در بیارند؟

 347. موجي
  ژوئن 7, 2010 در 12:47 ب.ظ.

  خب ديگه پس فكر كردين شوخي مي كردن ميگفتن امام زمان ظهور ميكنه. نه آقا جون شوخي نبوده احتمال زياد اين همون ظهور امام زمان هست ديگه

 348. یکی
  ژوئن 12, 2010 در 9:07 ق.ظ.

  دوستان اماده باشید/ تمام علائمی که شما انتظار داشتید در 2012 بیافتد امسال یعنی 1389 اتفاق میافتد. تمام حوادث را رصد کنید. اتشفشانها طوفانای خورشیدی. سال فرد هم شمسی هم قمری 1431-1389 سالی پراز زلزله هجوم ملخها و درنده شدن حیوانات رعد وبرق ها و سیلهای سهمیگین.اتش سوزی جنگلها جنگ قرقیسیا .امدن پرچمهای سرخ و سیاه و زرد به اشتباه نیفتید من در تقویم تمام تاریخایی که منجر به ظهور است رصد کردم. همه امسال است. محرم شب عاشورا در جمعه .نیمه رمضان (سقوط شهاب سنگ ) شهریور امسال در شب جمعه. وقایع پی در پی ماههای از جمادی الاول الی تا محرم که همه شگفت انگیز خواهند بود.در امسال. امسال سالی است که اگر خداوند بخواهند ما به مولایمان حضرت مهدی عج خواهیم رسید انشاالله.

 349. گمراه
  ژوئن 20, 2010 در 1:02 ب.ظ.

  سلام به خواننده هاي اينده اين مطلب.فكر كنم يكي از پر كامنت ترين مطالب در سايت هاي ايراني باشه اين مطلبي كه دوستمون زحمت درجش رو كشيدن. در جاي خودش ازشون تشكر ميكنم.

  اگر مثل من وقت بگذاريد (سه روز)‌و تمامي نطرات رو از بالا تا پايين مطالعه كنيد و دلايل و شواهدي كه بعضا مستند شدن به سايت هاي ديگه و نوشته هاي ديگه رو هم ز توي نظرات دوستان پيگيري كنيد به نتايج جالبي ميرسين كه موضوع رو براتون گسترده تر ميكنه و به شما اجازه ميده كه با ديد باز تر اين قضيه 2012 رو درك كنيد. يك نتيجه گيري كلي كه ميتونم خدمت شما عزيزان ارائه بدم اينه كه حدود 99% كساني كه با اتفاقي كه در 2012 پيشبيني شده مخالفت كردن دليل و مدرك علمي براي صحبت خودشون نياوردن. دوستانمون با اين جملات اين پيشبيني رو رد كردن:
  – فقط خدا ميدونه كي دنيا تمام ميشه
  – كسي از وقت ظهور اطلاعي نداره
  – خرافات رو رها كنيد و به زندگيتون برسيد
  – اين شايعه اي هست از طرف يهودي ها و غربي ها
  – اگر چيزي بود در قآن بهش اشاره ميشد
  – هنوز اما زمان نيومده كه همه دنيا رو نجات بده پس اين اتفاق نميتونه بيافته قبل از آمدن آقا
  – توطئه كشورهاي توسعه يافته براي در دست گرفتن افكار جهان سومي هاست
  و از اين دست نظراتي كه همونطور كه ديدين هيچگونه توضيح و توجيه علمي پشت اون نيست. اون 1% باقي مانده هم كه اين پيشبيني رو نفي كردن موضوع رو به شوخي گرفتن.

  حالا ببينيم اونهايي كه موافق هستن با پيشگويي مايا چطوري نظر دادن راجع به اين مطلب. يه چيزي تو مايه هاي 20% از اونها به مسايلي ديني متوصل شدن از جمله اين نظرات:
  – قطبهاي زمين كه عوض ميشه و زمين به صورت معكوس ميچرخه. خورشيد هم از مغرب طلوع ميكنه و همون روزي هست كه از قبل براي ورود امام زمان پيشبيني شده. پس اين پيشگويي درسته
  – در آيين زرتشتي ناجي عالم شب يلدا مياد و امام زمان هم در دهم محرم ظهور ميكنه. هر دوي اين تاريخ ها با 21 دسامبر 2012 مصادف هست. پس اين پيشگويي صحت داره
  – تازيخي كه در پيشگويي آمده ممكنه دقيق نباشه و به خاطر مفاسدي كه در دنيا داره اتفاق ميافته و احتمال نزديك شدن به ظهور امام زمان زياد هست

  اين دوستان براي خودشون استدلال مذهبي دارند. حدود 10% ديگه از عزيزان هم كه موافق با اين پيشگويي هستن (با كمال احترام) به خاطر خوندن مطالب و نظرات ديگران هيجان زده شدن و بدون هيچ تعملي اون رو پذيرفتن:
  – نميدونم و اينطوري كه شما ها استدلال كردين حتما اتفاق ميافته
  – فكر ميكنم اتفاق خوبي باشه
  – مثل اينكه قضيه جدي هست!

  بقيه 70% ي كه موندن از اون دسته كسايي هستن كه تا حدودي (كم يا زياد) تحقيق كردن و به خودشون زحمت خوندن چند تا مطلب ديگه رو هم دادن كه حتي اگر اين پيشبيني رو رد يا قبول كرده باشن واقعا محترم هستن. چون اگر توي زندگيشون هم اينطوري باشن ميتونن موفق باشن و به اهدافشون برسن. وقتي از بچگي به ما ياد دادن كه اين شعر رو بخونيم:
  منم بچه مسلمان-كتابم هست قرآْن- رسولم داده فرمان…
  ديگه نميتونيم ادعا كنيم كه ايمان آورديم يا اينكه مسلمان هستيم!‌چون دين به ما تضريق شده و ما اون رو كسب نكرديم (با كمال احترام به پيروان همه اديان. بنده موافق يا مخالف هيچ دين يا شريعتي نيستم) به هر حال اين عزيزان با مستنداتشون به جنگ خرافه اومدن:
  – راجع به نزديك شدن ستاره اي به مدار زمين كه در سايت ناسا راجع بهش توضيح داده شده من اين نتيجه گيري رو ميكنم
  – به خاطر ccd كه شايع شده و 80% از زنبور هاي آمريكا و نزديك به 30% از زنبور هاي ايران بدون دليل كندو ها رو ترك كردن و خبر اين موضوع رو در لينك زير ميتونين ببينيد. من اين پيشبيني رو قبول دارم
  – به خاطر طوفانهاي خورشيدي كه هر 11 سال يكبار بر وسعت و قدرتش افزوده ميشه و در اون تاريخ وارد 11 سال جديدي خواهيم شد كه به گفته ناسا در لينك زير ميتواند براي تنها كشور آمريكا تا 2 بيليارد دلار خسارت در بر داشته باشد ميتونيم به اين پيشبيني اعتقاد داشته باشيم
  – به خاطر علم اختر شناسي كه مايا ها داشتن و در چند مورد از قبيل پيشبيني خسوف و كسوف و همينطور دانستن موضوع گرد بودن زمين تقريبا 1000 سال قبل از كشف اون توسط گاليله فكر ميكنم كه پيشگويي اونها درست باشه…

  ببخشيد زياده گويي كردم ولي ازتون ميخوام كه براي نفي يا تاييد هر موضوعي مستدل صحبت كنيد. من دارم روي اين قضيه كار ميكنم و خوشحال ميشم كه بتونم با كساني كه اطلاعاتي دارند هم كاري كنم
  از طريق:
  bambybambybambo@yahoo.com
  ميتونيم با هم در ارتباط باشيم. موفق و شاد باشيد عزيزان

 350. توحید
  ژوئن 30, 2010 در 4:21 ب.ظ.

  اخ جون من که میرم بهشت تمام تکالیف های معنوی خودم رو انجام دادم شما به فکر خودتون باشید یا مهدی ادرکنی

 351. پریسا
  ژوئیه 7, 2010 در 9:41 ق.ظ.

  امیدوارم دنیا در این چند سال فرصت اینقدر از پاکی پر شه که هیچ نیازی به منجی نداشته باشیم واقعا برای افرادی که منتظر منجی هستن متاسفم

 352. X-MAN
  ژوئیه 7, 2010 در 12:07 ب.ظ.

  ما اگه بمیریم همه با هم میمیریم. پس مشکلی وجود نداره

 353. sina.setare
  ژوئیه 9, 2010 در 7:38 ق.ظ.

  b nazaram in kheyli jaleb v khoobe.chon y etefaghe jadide v man tarjih midam ghiamat she v donya nabood beshe ta in k beram too ghabr,zemnan natarsid chon bala tar az marg chizi nist,v marg chizie k hamamoon emtehanesh mikonim.

 354. بابی
  ژوئیه 9, 2010 در 3:24 ب.ظ.

  بدون شک یه خبری میشه که جهان رو تحت تاثیر قرار میده . حالا میتونه حیاتی دوباره برای موجود جدیدی باشه یا از بین رفتن یا اومدن فضاییا … هیچ کس حتی همونی که میگه 21 دسامبر دروغه بین 20 تا 22 دسامبر آرامش ذهنی نداره .

 355. LONEA
  ژوئیه 9, 2010 در 6:51 ب.ظ.

  هرچه زودتر بهتـــــــــــــــــر 🙂

 356. عطا
  ژوئیه 10, 2010 در 11:35 ق.ظ.

  من مطمئنم که اتفاق می افته،بد جوری هم می افته

 357. محمد
  ژوئیه 10, 2010 در 10:26 ب.ظ.

  هیچ نگران نباشید زیر صندلی شما یک چتر نجات هست که هنگام خطر ضامنش را بکشید.

  دور از شوخی (((((همه ما خواهیم مرد, من آرزو دارم می خواهم با دختر عمه ازدواج کنم)))))

 358. خودم
  ژوئیه 11, 2010 در 10:47 ق.ظ.

  سلام
  اقایون خانمها اصلا نگران نباشید
  نزدیکهای دسامبر 2012 برید چین اوجا کشتی هست سوار بشین در امان باشید 😀

  هرچی خدابخواد همون میشه فقط و فقط
  برای خداکاری نداره پیش بینی مایا رو عوض کنه

 359. مژگان
  ژوئیه 11, 2010 در 7:28 ب.ظ.

  نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه…من نمیخوام بمیرم!!!!من هنوز ازدواجم نکردم!!!!خدا جونم کمک کمک کمک کمک…

 360. ايليا
  ژوئیه 16, 2010 در 9:19 ق.ظ.

  ممكنه اتفاق بيف

 361. ايليا
  ژوئیه 16, 2010 در 9:23 ق.ظ.

  ممكنه يه خبرهايي بشه چون تو21 دسامبر خورشيد و زمين و مركز كهكشان راه شيري دقيقا تو يه خط قرار ميگيرند

 362. نيك اختر
  ژوئیه 16, 2010 در 3:41 ب.ظ.

  جالب بود اميدوارم كه اتفاق بيفته شايد از اين زندكي لعنتي بر از كناه تموم بشيم

 363. ژوئیه 16, 2010 در 6:03 ب.ظ.

  من تصور میکنم این اتفاق بیفته اما نه به این شدت که پیشبینی شده، ولی اگر بیفته خدا خودش رحم کنه .
  من اصلا متوجه نمی شم با این همه اطلاعاتی که در مورد این مقوله هست چرا کاری نمی کنن یا اگر هم میکنن درست و حسابی نمی کنن مثل اون انباری که توی یک جزیره توی قطب شماله ، (خودم میدونم که میتونه خیلی مواد غذایی ضخیره کنه) ولی باز هم دانشمندان میگن که ارتفاع این سازه خیلی کمتره ، نسبت به سطح آبی که قراره به صورت سیل بیاد

 364. forough
  ژوئیه 17, 2010 در 7:56 ب.ظ.

  on ruz vaghean didaniye;khob dar on ruz kheili az haghayegh roshan mishe

 365. maryam
  ژوئیه 18, 2010 در 7:27 ق.ظ.

  خداوند در سوره ي فاطر ايه 16 مي فرمايد اگر خدا بخواهد شما را ميبرد و خلق جديدي را مي اورد.شايد قراره اين طوري ما بريم يه ملت جديدي بياد كه اگه بياد زمينمون حرومشون تو گلوشون گير كنه

 366. مصطفی ماهان
  ژوئیه 21, 2010 در 10:02 ب.ظ.

  طبق گفته مرحوم آیت الله بهجت که با امام زمان در ارتباط غیر مستقیم بودند
  احتمال ظهور امام زمان به زودی وجود دارد شاید این اتفاق باشد البته این نظر من است و فقط یک احتمال است
  البته هیچکس حتی خود حضرت نیز از زمان ظهور مطلع نیست

 367. مهدی
  ژوئیه 22, 2010 در 7:26 ق.ظ.

  تمام چیزا با هم جور در میاد که 21 دسامبر زمین به پایان برسه و اون روز 7 صفره و جالب تر تولد 7 امام و در دین و آیین ما 7 عدد مقدسیه پس…

 368. سيروان
  ژوئیه 22, 2010 در 7:03 ب.ظ.

  اي بيعرضه
  از مردن ميترسي
  هم سناي تو فضارو گرفتن تو تنبل نميتوني دو متر بري زير زمين
  بيعرضه
  تنبل
  ماله اينه ما پيشرفت نميكنيم
  چون هميشه يا ما دنبال مرگيم يا مرگ دنبال ما

 369. سهراب
  ژوئیه 24, 2010 در 10:13 ق.ظ.

  با سلام خدمت همه
  در منابع مختلف اینترنتی دیدم و از برخی استادان اخترفیزیک دانشگاهی شنیدم که در این تاریخ بعضی سیارات به نحوی و طبق الگویی (که فکر کنم قوم مایا پیش بینی کرده باشه!) قرار می گیرند که ماکسیمم جاذبه یکی از سیاه چاله های موجود در جهان تاثیر خودش را روی کره زمین می گذارد و باعث یک سری تغییرات در کره زمین می شود ولی در هیچ منبع علمی تا حالا ندیدم که این تاثیرات آنقدر جدی باشند که باعث انقراض نسل آدمی بشود. البته در مورد دوره های مختلفی که مایا پیش بینی کرده من در هیچ منبع زمین شناسی و ژئوترمال نخواندم که مستقیماً به وقوع پیوسته باشد (شاید هم همان دوره ها و دوران های هستند؟!)
  شاید هم اطلاعات من کمه.

 370. ژوئیه 25, 2010 در 8:49 ق.ظ.

  سلام
  تا بحال دنیا بارها این کلاه سرش رفته این سیاست کنترل دنیا امریکایی است مگه سال سیاه 2000یادتان رفته بهران اقتصادی فقط یک فیلتر کردن اقتصادی بود یک سری باید حذف میشدند چون خیلی بزرگ شده بودند وخطرناک شده بودند شاید این برنامه 2012تمام شود واز دوبره یک اقتصاد جوان بوجود بیاید که پاک تر از فعلی باشد وتا2012بعدی که کند کارها در بیاید ودوبار پیش گویی ها جدید چرخه طبیعت باید نونوار شود ولی فقط توسط خدا نه مایاها که ساخته افکار سیاسی هستند
  با احترام

 371. مهدی
  ژوئیه 26, 2010 در 6:36 ق.ظ.

  مگه همه چیزو باید به آمریکا و سیاستاش ربط داد به نظر من هیچ ربطی به آمریکا این قضیه نداره
  بعدشم مایاها از ستاره ها استفاده های زیادی میکردن احتمال زیاد داره پیش بینیشون درست باشه

 372. ژوئیه 30, 2010 در 5:14 ب.ظ.

  چگونگی پیدایش افکار خرافی

  برای اعتقاد پیداکردن وزیر بنای فکری قراردادن، کتب علمی و مجلات تخصصی را مطالعه کنید
  به جرأت می توانم بگویم که تأییدی قوی برای وجود موجوات فضایی، می تواند بزرگترین خبر علمی در قرون اخیر باشد. ولی متأسفانه چنین تأییدی وجود ندارد!!
  عدم آشنایی با تاریخ و فلسفه ی علم و اعتماد به بعضی کتابهای پرفروش ولی غیر علمی غربی و شرقی و مطالعه ی مجلات خانواده و… برای کسب علم و دانش روز، منجر به افکاری خرافی می شود. آنچه معمولا در چنین مواردی توصیه می کنم این است که برای کسب دانش و اطلاعات مورد علاقه ی خود حتما به منابع معتبر رجوع کنید. حرف اطرافیان را منبع علم خود نگیرید. کتب علمی و مجلات تخصصی را مطالعه کنید. از طرف دیگر به هماهنگی و انسجام درونی مطالب توجه کنید. به همه چیز به دیده ی انتقادی بنگرید و اطلاعات گوناگون خود را که از منابع مختلف گرفته اید با هم مقایسه کنید و نتایج را با هم بسنجید.
  حتی به بعضی معلمین که در رشته ای خاص تخصص ندارند ولی دوست دارند در هر زمینه ای اظهار نظر کنند هم به راحتی اعتماد نکنید. بشنوید و بسنجید و مقایسه کنید و در نهایت خودتان نتیجه بگیرید. با این فرایند می توان اطمینان پیدا کرد که احتمالا با علم روز به طریقی موجه آشنا شده اید

 373. نرگس
  ژوئیه 31, 2010 در 1:13 ب.ظ.

  با سلام ولی نمیدونم این خبر راست باشه یادروغ؟ ولی میدونم سال 2012 یه تحولاتی روی زمین رخ خواهد داد. ولی هیچکس نمیدونه که دنیا کی به پایان میرسه. ولی میدونم هر موجود زنده ای که روی کره زمین وجود داره ازبین خواهد رفت. به نظر من فکر دوسال بعد رانکنید. هروقت سال 2012 شد بعدا فکرشو بکنید.

 374. مازیار
  ژوئیه 31, 2010 در 6:33 ب.ظ.

  به نظر من هیچ اتفاقی نمی افته
  1 ) هنوز که امام زمان ظهور نکرده
  2 ) خرافاته
  3 ) اینم از همون بازی های یهود(جهان بازیچه یهود) و آمریکاست

 375. اوت 1, 2010 در 5:41 ب.ظ.

  سلام دوستان/ من می خوام بگم من آرزو دارم خیلی زیاد هم نیست یه زندگی خوب و با آرامش ودر کمال سلامتی در کنار خانواده – من چه بخواد واقعا» اتفاقی بیفته چه نیفته امید دارم به زندگی به نظر من بعضی ها هستند حتی با شنیدن این حرفها امید خودشون رو از دست می دن مثل دل و دماغ مسافرت تحصیل ما باید امید وار باشیم حتی پس از هر اتفاقی .به امید روز های خوب وبهاری

 376. دوست
  اوت 1, 2010 در 10:03 ب.ظ.

  سلام
  جالبه ولی توجه کنید:زمان ظهور امام زمان بر کسی معلوم نیست حتی اومده که خوده امام زمان هم اطلاعی ندارندو به اذن خدا ظهور خواهند کرد. و همچنین از آخر زمان هم کسی اطلاعی نداره!به نظر من برخورد صحیح با چنین حرف هایی اینه که چون ما شیعه هستیم و مسلمان باید کارهامونو درست انجام بدیم و به اعتقاداتمون احترام بذاریم که اگه موقع ظهور باشه یا آخرزمان باشه چیزی رو از دست نداده باشیم و به فرامین الهی عمل کرده باشیم که اگه قراره جز. اونایی باشیم که نابود میشن ، خوب حداقل اون دنیارو داشته باشیم و اگه جز. اونایی هستیم که زنده میمونن خوب بتونیم در رکاب امام زمان باشیم!! حالا اگه بگیم که ظهور و آخرزمان نیست و در دنیا اتفاقی مهیب رخ میده و شروع زندگی جدیدیه و فقط خوب ها میمونن خوب باز هم چیزی از دست ندادیم !!!
  پس ترس به دلتون راه ندین و به یاد خدا باشین و سعی کنید خدارو داشته باشین که اگه اینطور باشه بهترین پناهگاه رو دارین!!!!!

 377. اوت 3, 2010 در 1:41 ق.ظ.

  يك مشت أدم بي عقل تو ناسا دارن جرت و برت ميكن شما احمق ها هم باور ميكنينز
  محمد – كنبد كاووس

 378. علیرضا
  اوت 3, 2010 در 4:54 ب.ظ.

  دروغ خودش معنی کذب میدهد و بالعکس.لطفاً اصلاح کنید مثلاً بنویسید کذب محض یا دروغ بزرگ

 379. علی
  اوت 3, 2010 در 7:28 ب.ظ.

  تا نباشر چیزکی مردم نگویند چیزها حتما یه اتفاقی می یوفته

 380. اوت 5, 2010 در 7:07 ق.ظ.

  اگه همه پیش بینی های مایاها درست بوده نمیتونیم راحت از کنار این قضیه یعنی پایان دنیا در سال 2012بگذریم. بهتره اعمال و رفتارمون رو درست کنیم تا لااقل اگه پیشبینی درست باشه شرمنده خدا نشیم .

 381. روح متحرک
  اوت 6, 2010 در 11:10 ب.ظ.

  تو حقیقت پیش بینی مایاها هیچ شکی نیست دوستان مسئله اصلی اینه که این تغییر چگونه است و راههای مقابله با اون چیه ؟ شاید بخاطر اعمال انسان ها چه معنوی چه مادی
  البته به سیاست قدرتمند ترین گروه دنیا یعنی یهودیان مربوط میشه کاملا شبیه داستان مسجد القصی و معبد پنهان زیر مسجد
  میدونید که مسجد القصی واقعی اینی نیست که شماها تو تلویزیون میبینید این مسجد گنبد طلای اسمش قبه السخره هست و مسجد القصی یجورایی سبز رنگ هست البته خیلی ها میگن سیاه اما سبز تیره است
  عجیب ترین داستانی واقعی که شنیدم راجع به معبد پنهان در مسجد القصی بوده

 382. sami
  اوت 7, 2010 در 12:28 ب.ظ.

  دنبال چی هستیم ما……؟؟؟؟ من یه تحقیقاتی انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که امام زمان ظهور کرده و در قران سوره سجده ایه 4 گفته شده که مدت وجود امت اسلام یک روزه و بعد از اون دین جدیدی خواهد اومد و میدونیم که یک روز در ایات قران به معنای 1000 سال هست و این اتفاق افتاده و پیامبری اومد و پیروانش 167 ساله که دارن تلاش میکنن تا دنیا به صلح و ارامش و وحدت برسه.خلاصه خیلی زیباست.سعی میکنم در اسرع وقت یه منبع بدم.ممنون.

 383. mahdi
  اوت 11, 2010 در 6:18 ق.ظ.

  به امید ان روز

 384. مسعود
  اوت 13, 2010 در 8:10 ق.ظ.

  ازنظر من فقط درزمینه نجوم آگاه بوده و در زمیهنه پیش بینی هیچ آگاهی ندارند

 385. مهرداد
  اوت 14, 2010 در 7:07 ق.ظ.

  رسالت ما در این جهان لذت بردن از لحظه لحظه های زندگی است. پس چرا با یه مشت پیشگویی ها ( چه درست چه غلط ) لحظه های زیبای زندگی را خراب کنیم . اگه واقعا مشتاقید که بدونید چی می شه فقط یه راه داره . صبر کنید.

 386. ابوالفضل
  اوت 14, 2010 در 7:11 ق.ظ.

  اگه اتفاق افتاد شماره حساب بدید من به شما نفری یه میلیون می دم. قول میدم. D-:

 387. اوت 15, 2010 در 10:22 ق.ظ.

  man hanuz kheyli arezoo daram

 388. اوت 15, 2010 در 10:23 ق.ظ.

  bas zoodi beram karaye auandamo bokonam

  d:

 389. اوت 15, 2010 در 7:48 ب.ظ.

  به نظر من هر چیز ممکنه
  و من آدم بد شانسیم چون 1 دی 1391 روز تولد منه…

 390. sina
  اوت 15, 2010 در 10:02 ب.ظ.

  یک جنگ تبلیغاتی است و بخاطر بحران جهانی اقتصاد و در مضیغه افتادن مردم ساخته شده تا مشغله ی مشکل مادی و (غصه ی مال و منال خوردن) را در افکار عمومی در این برهه ی حساس از بین ببرند
  همین…

  واقعاً هم مثل توپ صدا کرد…دمشون گرم…

  شما هم صاف و ساده بازی خوردید!

 391. نیما
  اوت 19, 2010 در 7:40 ب.ظ.

  به نظر من با توجه به پیشگویی های درستشون ممکنه این اتفاق بیفته.چون دوست دارم ببینم بعدش چی میشه.

 392. مهرشاد
  اوت 20, 2010 در 3:08 ب.ظ.

  بايد زندگي كرد

 393. بیابان گرد
  اوت 21, 2010 در 10:39 ق.ظ.

  سلام،پایان دنیا بدین معنی نیست که همه قراره بمیرن.به قول شاعر گفتنی:پایان شب سیه سپید است،احتمالا دیگه این نکبتی هایی که تو دنیاست تموم میشه،میشه دنیا گل و بلبل.
  نصف بیشتر عمرم تو بیابون بودم.شب ها برین بیابون اون وقت پی به یه چیزایی میبرین

 394. م
  اوت 22, 2010 در 4:03 ق.ظ.

  اگه فكر ميكنيد تا يكي دو سال ديگه همه چي براتون تموم ميشه پس لطفا پولهاي خود را به من بسپاريد

 395. aria
  اوت 24, 2010 در 11:29 ب.ظ.

  salam yeki az doostan goft 21 sep rooz jomaast va emam zaman zohoor mikonad ba tavajoh be in mozia ke sal ghamari har sal 10 roz aghab miayad va alan 3 shahrivare 89 hast che joori 2 sal dige ke 20 rooz mah ghamari rafte aghab too dey mah sal 91 miofte????pas natije migirim in etefagh 100 dar 100 ghiamat nist.lotfan javab bebin

 396. Hamed
  اوت 25, 2010 در 2:32 ب.ظ.

  khaste nabashi kash in etefagh biofte

 397. MORTEZA
  اوت 25, 2010 در 7:43 ب.ظ.

  به ما میگن نسله دو لنگ به هوا…اون از مملکتمون «اینم از دونیامون…واقعا نسله سوخته ایم..من فقط دوست دارم 1 بار برم کنسرت testo

 398. masoud
  اوت 28, 2010 در 11:19 ق.ظ.

  ما مسلمونا اعتقاد داريم تا امام زمان ظهور نكند قيامتي در كار نيست
  پس اي يه چيزي الكي هست مگر اينكه توي اين 2 سال امام زمان ظهور كند و تمام كارهايش رو هم انجام داده مگر 21 دسامبر همون روزي باشه ك امام زمان ظهور ميكند كه اين با اتفاق هاي كه قراره در هنگام ظهور اتفاق بيافتد جور در نمياد

 399. yashar
  اوت 30, 2010 در 8:16 ق.ظ.

  بابا تو يكي ديگه آخرشي ميشه منبع هم معرفي كنيد؟

 400. danyal
  اوت 31, 2010 در 5:21 ق.ظ.

  بجای این حرفها فکر کنید ببینید حق الناس گردن
  تان نباشد

 401. montezuma
  اوت 31, 2010 در 10:27 ب.ظ.

  من واقعا تعجب کردم، نه از 2012 بلکه از نظرات عجیب و در پاره ای موارد بی ربط دوستان؛ تنها یک حرف برای گفتن دارم:
  ای برادران پیشگویی مایا را به افکار سطحی خود و مساعلی همچون «سیاست آمریکا، مدهب ،ناسا، میانبر های کهکشانی،گیاه خواری، مهاجرت رنبور ها» و هزار جور چرت و پرت دیگر وصله نکرده و شکوه و اقتدار آن قوم باستانی را زیر سوال نبرید و این قدر زود لو ندهید که سطحی نگر هستید.!!!
  با تشکر مونتزوما

 402. مهسا
  سپتامبر 2, 2010 در 5:09 ب.ظ.

  واقعا نمي دونم چي بگم

 403. رضا
  سپتامبر 5, 2010 در 12:11 ق.ظ.

  جمعه كه تعطيله !!!

 404. سپتامبر 7, 2010 در 10:08 ق.ظ.

  من خیلی در این مورد مطالعه کردم وبه این نتیجه رسیدم که هرچیزی امکان دار که اتفاق بیوفته.

  فراموش نکونیم که کتاب های مختلفی با زبان های گوناگون این اتفاق رو پیشگوی کردن

  مثل کتاب قران . انجیل وکتاب های دیگه با دین های مختلف این پیشگوی را یاداوری کردن اما روز و سال ان را مشخص نکردن.

  زمانی دنیا بپایان میرسد که روز قیامتی در کار باشد. وتمامی فرشتگان به زمین بیان

 405. محمد
  سپتامبر 9, 2010 در 2:28 ق.ظ.

  سلام من فقط می خواستم بگم قوم مایا احتمال خرا ب شدن بیشبینیشون 30 ثانیه کم و زیاد بود
  و در ضمن سردسته قوم مایا گفته: و آن گاه خدایان از آسمان آمدند و از ما جایی برای نشستن می خواستند. به قومم وعده دادند که بناهایی بسازید تا بتوانیم بر روی آن فرود آییم و ما دوباره بر می گردیم، همان هنگام که بنا ساخته شد و این قوم را با خود می بریم و برای رسیدن به اهدافشان، به آن قوم علم ریاضیات و نجوم بخشید. و در روز موعود آنها برگشتند و هزاران نفر از اقوامم را بردند و من می دانم.»

 406. mehrdad
  سپتامبر 10, 2010 در 10:55 ق.ظ.

  زندگی ادامه داره …

 407. ساسان عشقی
  سپتامبر 10, 2010 در 12:02 ب.ظ.

  بابا من شنیدم سال 2014 این اتفاق میوفته نه سال 2012 . به هر حال از این مطالب باز هم بزاریدددددد

 408. امیر
  سپتامبر 14, 2010 در 10:16 ب.ظ.

  اگر سال 2012 سالی باشد که مردم به آرامش برسند مبارک است حال چه آرامش در این دنیا ، یا همگی بمیرند به آرامش تو اون دنیا برسند. البته شنیده شده به آرامش بین این دو تا دنیا هم می شه رسید

 409. نازنین
  سپتامبر 14, 2010 در 10:28 ب.ظ.

  من فکر نمیکنم قیامت بشه ممکنه تحولاتی صورت بگیره

 410. سارینا
  سپتامبر 15, 2010 در 3:30 ب.ظ.

  سلا م ضمن تشکر از مطلب جالبتون نظرات همه رو خوندم مخالف/موافق/بی طرف.اما هیچکس نظری درباره اینکه اکه این اتفاق بیافته چی کار باید کرد نداشته .خب به نظر من این احتمال وجود داره که اتفاقی رخ بده .من چند سال قبل مطلبی در کتابی از علما دینی خوندم که بی ربط به اتفاق 2012نیست .مطلب در رابطه با حادثه ای در جهان است که باعث از کار افتادن تمام وسایل الکترونیکی و مکانیکی واز بین رفتن تعدا د زیادی از مردم جهان بر اثر بیماری های مسری و جنگ و …است .خب مطمئنا این حادثه به معنی ازبین رفتن کل جهان نیست .وقرار است مردمی در دوره ششم زندگی کنند.پس بهتره از حالا اماده شیم که اگه اتفاقی افتاد ما هم جزوانسانهایی باشیم که قراره در دوهر بعدی زندگی کنیم ….خب برای شروع اول خودم چندتا پیشنهاد میدم /بهتره برای شروع چندتا کار مهم ر و یاد بگیریم /زندگی به سبک انسانهای اولیه / 1.اموزش شنا و غواصی در سطحی که بتوانید جان خود را از سیل نجات دهید .بهتره از حالا لوازم مورد نیاز رو تهیه کنید و چندتا حلقه و جلقه نجات تهیه کنید 2.کوهنوردی و صخره نوردی… برای اینکه ممکنه وقتی از تو اب خودتونو نجات بدید ازبین صخره ها ی بلند سر در بیاید و لازم باشه ازاونا بالا برید .3/تیر اندازی با کمان …چون اگه احتمالا تمام وسایل پیشرفته از بین برن شما ممکنه نتونید از اسلحه استفاده کنید بنابرین یاد بگیرید چطور از شاخه درختا یک کمان عالی بسازید وچندتا تیر برای شکار موجودات باقی مانده .خب یادتون باشه شب مورد نظر وسایل مورد نیاز رو اماده کنید /در ضمن سوار کاری رو یاد بگیرید .اگه احتمالا خری/قاطری/ اسبی / شتری جون سالم بدر برد بتونید سوارش بشید خیلی ضایس با این همه پیشرفت نتونید سوار یه خر بشید .یه مقدار از اطلاعات در باره کشاورزی و دامداری یاد بگیرید بدرد میخوره . خب اگه کسی پیشنهاد بهتری داره بگه استفاده کنیم بهتره اماده باشیم اگرم اتفاقی نیافتاد شما کارا یمهمی رو یاد گرفتید پس ضرر نکردید امیدوارم تو دوره ششم ببینمتون .

 411. آرمانا
  سپتامبر 15, 2010 در 3:43 ب.ظ.

  من اینو خطاب به بیابانگرد میگم که م ا دخترارو تا سر کوچه نمی ذارن بریم چه برسه به بیابون چون خودتون میدونید که
  با عین حال هم جراتشو داریم هم استعدادشو و بمون آب نشون نمیدن وگرنه شناگران قابلی هستیم ه رچند که تمتم پدیده های ی که وجود دارن هر کدوم یه راز ی داخلشون هست ولی باتون موافقم بیابون هم توی روز وهم توی شب اثر زیادی رو بنیا د ادم داره

 412. آرمانا
  سپتامبر 15, 2010 در 3:56 ب.ظ.

  در ضمن اگر خوب دقت کنید تغییرات زیادی رو در اطرافتون میبینید که بیانگر اینه که یه اتفاقی داره میوفته معلوم نیست چه اتفاقی ولی به هر حال میوفته یکیشم اینه که ما تو چند سال گذشته فقط دوفصل از 4 فصل برامون باقی مونده تابستون داغ وزمستونه سرد وخشک بدون برف خوب فکر کنید فصلای ما دارن به هم نزدیک میشن وروزها مونم خیلی سریع میگذرن البته با همون تایم قبلی ویه سری اتفاقات بد دیگه …

 413. آرمانا
  سپتامبر 15, 2010 در 4:13 ب.ظ.

  به هر حال به جای این حرفا بیاید سوادمون رو بیشتر کنیم تا بتونیم ما ه بشقاب پرنده واین چیزای پیشرفته که تو اروپا وامریکا و حتی هند هم هست بسازیم واسه ی فرار اینا سوای واقعیت داشتن ذهن ما ایرانیارو مشغول می کنه و باعش پس رفت جوونای ما میشه درسته که مرگ میاد ولی تا نیومده باید تلاشه خودونو بکنیم دیگه بهتر از بیکاریو فکرای اینجور ی کردنه که ذهن ما خودبه خود این مسایل رو جذب میکنه این خاصیت ذهن بشره مثل اتفاقی که توی جام جهانی امسال افتاد وچون از اول گفتن هلند برنده میشه واذهان مردم دنیا به سمت برنده شدن هلند بود ودر آخر این اتفاق افتاد وگرنه کدوم انسان عاقلی اختاپوس پیشگو رو قبول میکنه چند سال دیگه میفهمین که تنها ذهن ما باعث برد هلند وباخت برزیل شد؟

 414. سپتامبر 18, 2010 در 5:32 ب.ظ.

  سلام.
  مراجعه کنید به قرآن…
  همه چی رو گفته.گمراه نشین.مطالعه کنید ببینید موافقید یا مخالف.

 415. وحید
  سپتامبر 21, 2010 در 11:15 ق.ظ.

  من فکر می کنم که این تبلیغات بهانه ایست برای حمله به ایران

 416. mitra
  سپتامبر 24, 2010 در 6:11 ب.ظ.

  man mitarsam.koja ghayem besham?

 417. کسری
  سپتامبر 26, 2010 در 12:06 ب.ظ.

  به نظر من همش چرته هر چی قسمت باشه می شه ممکنه 3 سال دیگه یا 100000000000سال دیگه بالاخره که باید اتفاق بیفته .
  اما قصد توهین نداشتم فقط خواستم آگاهتون کنم.D;

 418. مارکو
  سپتامبر 26, 2010 در 3:38 ب.ظ.

  دوست عزیز توصیه میکنم اگر اهل مطالعه و تشنۀ پیدا کردن حقیقت هستی،حتماً کلام حقیقی خدا یعنی «کتاب مقدس» رو مطالعه کنی،علی الخصوص قسمت آخرش «مکاشفه» که توصیف وقایع زمانهای آخره.عیسی می گه:»حقیقت را خواهید شناخت و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد».او همینطور میگه:»من راه راستی و حقیقت و حیات هستم.»امیدوارم اگر شک و یا تردیدی در این باره داری حداقل یک بار کتاب مقدس رو مطالعه کنی تا حقیقت خدا به شما مکشوف بشه چون کلام خدا میگه:»ایمان از شنیدن و شنیدن از کلام خداست.»فیض عیسی تا همیشه با شما و هر آنکس که دنبال حقیقته باشه، آمین…

 419. شهریار
  سپتامبر 27, 2010 در 6:27 ق.ظ.

  طبق بررسی های سازمان هختر شناسی جهانی این اتفاقی در 2012 رخ می دهد که ان تایید شده و در اصطلاح به ان طوفان خورشیدی می گویند!!!!!!!!!!!!!!!

 420. سپتامبر 29, 2010 در 10:58 ق.ظ.

  ازکجا معلوم که راست نباشد باتوجه به اینکه نظریه های داموس به وقوع پیوسته.همچنین با توجه به قش کردن آیت الله بهجت و خبرظهور……وپیشگویی های مایاها

 421. سپتامبر 29, 2010 در 11:03 ق.ظ.

  با توجه به حرفای مادربزرگه وهاپوکومار همچنین پلنگ صورتی که از جدش پدرمیشا شنیده سال 2012که مصادف با ساله پلنگه حتمی است.

 422. شاهین ا
  سپتامبر 29, 2010 در 9:42 ب.ظ.

  چرا ما شیعیان تا هر حرفی ما نند این مطلب پیش میاید بلافاصله یاد داستان منجی و امام زمان و یا قیامت می افتیم!!!اخه پایان جهان که حتما معنی آن از بین رفتن گیتی و حیاط نیست.من فکر میکنم این واقعه و پیشگویی اگر حقیقت داشته باشد احتمالا یک فاجعه بیولوریکی یا احتمالا یکسری نابسامانی هوایی و یک رشته زلزله های زنجیره ای است که در نقاط مختلف بوقوع خواهد پذیرفت. در آن شب که به تاریخ ما ایرانی ها شب یلد سال 91 می باشد. ممکن است زمین در فضا در جایی قرار بگیرد. که چند سیاره دیگر منظومه شمسی در همان نزدیکی ها باشند. و این یک فشار مضاعف بر روی کره زمین می آورد. خوب اگر این واقعه جهانی باشد که ما هم روی بقیه هر چی بر سر همه امد ما هم روی آن. در ضمن اینقدر امام زمان بازی در نیاورید. فردی که قرار است منجی یک انقلاب جهانی بشود لااقل طبق روایات تشیع زمانش مشخص نیست بیخودی اینقدر این رویات بعضا نادرست را با وضعیت حال منطبق ندهید . چون اگر آن تاریخ ها بیاید و منجی ظهور نکند کل اعتقاد شما ضربه میخورد حالا متوجه شدید که چرا میگویند تعیین وقت حرام است. چون اگر حدس و گمان شما از تفسیر بعضی از روایات با اوضاع زمان خودتان جور در نیامد و اشتباه شد سایر اعتقادات شما هم زیر سئوال می رود. در ضمن چرا فکر میکنید ایام ظهور ایام خوبی است. نه اتفاقا آن ایام همه روزه شاهد شورشو جنگ و اغتشاش در لااقل خاور میانه خواهیم بود تا منجی بتواند بر امور مسلط و آرامش را بر مناطق تحت نفوذ خودش در بیاورد حداقل چهار .پنچ سال میگذرد.این اعتقاد که یک روزه همه چیز برمیگردد هم اشتباه است. چون فلسفه انقلاب مهدی و سختی کارش طی نمودن و گذراندن همان ایام است که صدها هزار شهید را بدنبال دارد.پس به خودتان آرامش بدهید بیخودی هم این سایت های نچندان معتبر را نگردید. اگر به وظایف الهی و مسلمانی خود بپردازید فکر کنم رسوال الله و مهدی منجی بیشتر از ما راضی باشند. انشالله

 423. واقعا انجام ميشه
  اکتبر 3, 2010 در 2:55 ب.ظ.

  vagan anjam meshe enu to rusiye shenedam ke yek kore bozurgtar az koreye zamin be zamin barkhurd mekone va onjayi ke bar khurd mekone dorst amrikast amrika ba ye moshake fazapeymaye atomi ke 1/300000 melyun dolar hazene karde bod be soye on kore shelik kard vali andazeye yek zamin fotbal ja baz kard be nazare daneshmandan 95% MOJUDATE KOREYE ZAMIN AZ BEYN MERE VE ON ROZ DORST BE JOME MEYUFTE RUS HA BE ON JOME JOMEYE SEYAH MEGAN AGE BAVAR NA MIKONID METONID TAHGIG KONID ALBATE EN MOZU TO AMRIKA KAMELAN SEREYE

 424. شاهین ا
  اکتبر 4, 2010 در 10:13 ب.ظ.

  من کمی بالاتر مطالبی نوشتم ولی این را اضافه بکنم که اگر واقعا این فاجهع طبیعی برای کره زمین میخواهد اتقاق بیاقتد. و یک سوم جمعیت دنیا از بین بروند . چون جایی برای فرار نداریم پس بیایید از این فرصت باقیمانده برای خوب بودن. مهربانی کردن.عبادت و رااز و نیاز کردن با خدا و گذرانیدن ایامی خوبی در کنار غریزانمان سپری کنیم. البته نه اینکه کار و تلاش را تعطیل کنیم . نه به هیچوجه. چون ممکن است در دقیقه نود حافظ و نگهبان و خالق هستی نجات بخش دنیا باشد.بیخحودی هم اضطراب به خود راه ندهید. چون اگر این یک بحران جهانی باشد پس راه نجاتی نیش جز به یاد او باشیم که آرامش بخش دهنده دلهاست.

 425. ت.ت
  اکتبر 6, 2010 در 9:13 ق.ظ.

  حدود 2 سالی هست از این جریان آگاه شدم. دوست دارم تصور کنم که درسته و اتفاق خواهد افتاد. بهترین تفسیر و نتیجه گیری که در باره این پیشگوی باهاش مواجه شدم این بود: زمین توسط تکان هایی که بخودش خواهد داد انرژی های منفی رو در خود فرو خواهد برد و البته کسانی کشته خواهند شد و انسانها از مادی گرایی به معنوییات روی خواهند آورد و گویا کلا دنیا بهتر خواد شد. 

 426. مجيد
  اکتبر 7, 2010 در 5:29 ب.ظ.

  خدا كنه هرچي زودتر سال 2012 بياد و كره زمين و هرچي توش هست رو نابود كنه تا همگي راحت شيم انشا الله به اميد ديدار در جهنم

 427. karkas
  اکتبر 12, 2010 در 2:32 ب.ظ.

  خدا همتونو بیامرزه :))

 428. شهرام
  اکتبر 19, 2010 در 9:01 ب.ظ.

  من واقعا براتون متاسفم!شک نکنید که کاسه ای زیر نیم کاسه هست.مطمئن باشید قضیه ی پیشگویی مایاها از خسوف و کسوف گرفته تا همه چی فقط یه داستان ساختگیه که آمریکاییها از خیلی وقت پیش روش سرمایه گذاری کردن!به جای اینکه فورا تسلیم بشین یه خورده واقع بینانه تر فکر کنین…منابعی که این پیشگویی هارو منتشر کردن تا چه حد موثقن؟؟؟؟؟؟اگه خوب فکر کنین به این که این قضیه چه نفعی میتونه واسه بعضیا داشته باشه و همه ی جوانبو در نظر بگیرین به همون نتیجه ای میرسین که من رسیدم!

 429. این حقیر
  اکتبر 20, 2010 در 11:32 ق.ظ.

  به نظر من سال ۲۰۱۲ سال زلزله تمامی ایده ها مذاهب و عقاید افکار آرا و مکاتب و … خواهد بود تمامی کسانی که فقط حرف میزنند و شعار میدهند از لحاظ شان و منزلت فرو خواهند ریخت و نقطه عطفی در تاریخ بشر شروع خواهد شد که تا سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت و از آن سال به بعد شاهد دگرگونی اساسی در روش زندگی انسانها بر اساس جدید خواهیم بود

 430. اکتبر 24, 2010 در 6:26 ق.ظ.

  بسم الله الرحمن الرحیم:
  پروژه 2012 طراحی شده از طرف شیطان است. قوم مایا یک قوم شیطان پرست بودند، فناوری آن ها غیر بشری است، این فناوری را در موارد زیر نیز می توانید ببینید:
  مصر باستان
  چغازنبیل
  و…
  هرم ها به منظور قربانی کردن انسان و پرستش شیطان بکار می روند. بشر هنوز به فناوری آن ها دست پیدا نکرده است، این امر دلیل محکمی بر غیر بشری بودن دانش آن ها دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:
  http://www.alvadossadegh.com/fa/article/45-cinema-and-apocalypse/2961–2012-.html
  مطالعه سایت زیر را نیز پیشنهاد می دهم:
  http://www.alvadossadegh.com/fa/

 431. سینا
  اکتبر 25, 2010 در 11:21 ق.ظ.

  ما رو هم ببرین اخرالزمان یه وقت تنها نرینا

 432. ل
  اکتبر 25, 2010 در 3:22 ب.ظ.

  بابا بسه چی می خواید بگید کافیه دیگه چون منبع فارسی ندارید باید هر چی میخواید بگید

 433. شاهین ا
  اکتبر 26, 2010 در 9:26 ب.ظ.

  مهدی جان هیچگاه یک قوم شیطان پرست تا این حد به پیشرفت نمی رسد قوم مایا.مصریان باستان.ساکنین شهر سوخته واقع در سیستان ایران و دهه نمونه دیگر در جهان همه نشانه های شیطان پرستی نیستند بلکه نشانگر این می باشند که جهان در چند صد سال قبل به پیشرفت هایی بالای دستیافته بود که بر اثر جنگ جهانی یا یک فاجعه زیست محیطی از بین رفت است و باز مانده های آن دوران اگر نگویم از صفر ولی از حد پایینی دوباره شروع به پیشرفت و جمع اوری اطلاعات خود از قبل از ان فاجعه نمودند. هیچگاه یک قدرت شیطان پرست تا به این حد پیشرفت نخواهد نمود.برداشت افراد این دوران از بسیاری از عبادات و مراسم های ان دوران دلیل بر بت و شیطان پرستی مردم ان دوران نیست.مرگ عبادات مسیحیان در کلیسا و دعا خواندن انها در این مکان دلیلی بر بت پرستی است یعنی مجسمه مسیح را می پرستند. یا مسلمانان با گردش بر دور کعبه سنگی دلیل بر خرافه و سنگ پرستی است. مسلما خیر. پس هیچگاه یک تنه قضاوت نکنیم.

 434. سجاد
  اکتبر 27, 2010 در 12:21 ب.ظ.

  فقط تبلیغاته چرا باور میکنین؟
  دروغ دروغههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

 435. golnaz
  اکتبر 31, 2010 در 9:09 ب.ظ.

  slm
  mikhastam rajebe charkhesh ghotb a begam ke tahala hezaran bar etefagh oftate ke dalile an az bein raftane midane meghnatisi va dobare be vojod amadane an ke dar hale hazer 6 darsade an az bein rafte va hodode 2000 dg tol mikeshe ke kamelwn nabod shavad

 436. golnaz
  اکتبر 31, 2010 در 9:21 ب.ظ.

  bebakhshid eshte bah neveshtam manzoram in bod ke 6 darsade an az bein rafte vali hodode 2000 sal dg tol mikeshe ke kamel az bein bere

 437. samy
  نوامبر 3, 2010 در 4:16 ب.ظ.

  مطالبتون عاليه. بريم توبه كنيم كه رفتني هستيم. خوبيش ميدمني چيه؟ اينه كه همه با هم ميريم. احتمالا يه اتفاق يا خوب يا بد سال2012 ميفته. به اميد آن روز

 438. نوامبر 13, 2010 در 12:43 ب.ظ.

  salam bar tebghe 13 sal tahghighate man chenin chizi doroste shoma ba khondane adyane mokhtalef mitonid motevajeh shid ma az nisti amadeh im va be nisti baz migardim va3 tamame harfam dalil daram ye film pishnehad mikonam bebinid (filme sarcheshme)ba kargardanie hio jak man ,ya dare arnofski
  agar a dine eslam bekhaym pish berim be adamo hava miresim ke dar nahayat bade chandin dore hame mimiran va 2 shakhs bade darke 9darbe elm va falsafe va erfan be donyaye tariki ke 95%donyaye hale maro tashkil mide bar migardan felan ta inja kafie

 439. نوامبر 16, 2010 در 1:41 ب.ظ.

  جالبه و حقیقت داره
  حتی تو روایات ما هست حذف دو سوم از مردم کره ی زمین قبل از ظهور امام مهدی علیه السلام
  و بعدش صلح و آرامش . . .
  باید سال باحالی باشه
  خوش بحال اونایی که اونموقه کنکور دارن!

 440. فلانی
  نوامبر 20, 2010 در 8:54 ب.ظ.

  من از این که با جهالت و بر اساس یه چیز برا سرگرمی نظر بدین یا بخاطر ترس و یه کم مطلب خوندن تصمیم بگیرید خیلی بدم میاد من 6 ماه دارم تحقیق می کنم تو تمام مطالب موجود در مورد موجودات فضایی قرآن جن و غیره شما رو مطمئن کنم که وجود دارن و در حال آزمایش رو نسل ما هستند می خواهند انسان به دوره نهایی تکامل برسه و این نسل پر اشکال انسان به یک نسل جاودانه باهوش تر و … تبدیل شود ازمایش های آنها به تنتیجه خواهند رسید و در همین 2012 با ایجاد تغییر در نسل انسان های زمینی نسل مارو کامل کنن درزم یه دلیل منطقی وجود داره که خدشونو به ما شنشون نمیدن در حال حاظر ما برای دیگر سیارات در صورت داشتن تکنولوژِِی بشقاب پرنده و … خیلی خطرناک می شیم و حیات رو روی دیگر کرات تهدید کرده و حتی منظومه شمسی رو هم نابود می کنیم پس خدشونو مخفی می کنن همین الانشم یه کم فزول باشید می فهمید که ما آدما کلی از تکنولوژی بشقاب پرنده هارو کشف کردیم…. اینا امکان داره اشتباه باشن ولی مطمئن باشید واقعیت به این که گفتم خیلی نزیکه

 441. فلانی
  نوامبر 21, 2010 در 3:46 ب.ظ.

  الان اینم فهمیدم
  قبل و بعد از زمان 2012 جنگ های بسیار بزرگی در زمین بوجود خواهد آمد بین شر و خوبی که بعد از 2012 این جنگ ها در روی زمین تمام شده و جنگ های جدیدی در آسمان ها شروع خواهد شد
  فراری ها از زمین (بد های فراری) و دیگر سیاراتی که با صلح و خوبی مخالفت کنند نمی توان گفت در این میان هیچ سیاره ی خوبی وجود ندارد که با ما متحد شود درزم منبع خوبی دارم برای اینجور خبر ها حالا بعضی ها راسته دروغ و چرت و پرت خیلی کمه … Ufolove.wordpress.com

 442. farid
  نوامبر 22, 2010 در 12:34 ب.ظ.

  سلام دوستان این همه رو خوندید این رو هم بخونید اگر فیلم 2012 را دیده باشید اخر دست با سفینه های دریایی فرار میکنند و به سمت غروب میروند. شیطان پرستان غروب را نماد شیطان میدانند و میگویند:همانطورکه شیطان به حرف خدا گوش نکرد و به انسان سجده نکرد و از دست خدا فرار کرد ما هم در سال 2012 که بلایی الهی بر سرمان نازل میشود ما هم با کمک شیطان از دست خداوند فرار کرده و زندگی خود را ادامه میدهیم.این نظریه ای پوچ است و به خاطر همین است که انان گناه میکنند وفکر میکنند میتوانند در بروند.هیچ کس نمیداند امام زمان کی ظهور میکند وهمچنین کی قیامت میشود. علاوه بر ان قوم مایا به طور کامل نابودی دنیا را پیش بینی نکرده اند زیرا یک حالت وجود دارد:قوم مایا نتوانستند بیش از این 2012 سال را پیش بینی کنند و این سال را تحولی شگرف دانسته اند که از اسم ان(شگرف)معلوم است که هنوز معلوم نیست چه اتفاقی میخواهد بیفتد که این نظریه با دست کاری برخی افراد صورت گرفته تا ان را نابودی زمین تلقی کنند و ما را به سمت شیطان بکشانند… تا خدا نخواهد برگ از درخت نمی افتد

 443. mohammad
  نوامبر 23, 2010 در 11:52 ق.ظ.

  فکر نکنم

 444. شاهین ا
  نوامبر 23, 2010 در 3:21 ب.ظ.

  چرا اینجا همه در باره حضرت مهدی حرف می زنند .مگه این دو تا باید ربطی به هم داشته باشند. یک قوم باستانی هر چند هم که پیشرفته باشد یک ادعا کرده که در یک همچون روزی یک اتفاق زیست محیطی پیش خواهد امد . همین و بس دیگه نگفته که کره زمین منهدم میشود.حالا ممکن است این اتفاق هم نیفتاد یا چیزی مانند چند سونومی یا زلزله هم پشت سر هم اتفاق بیافتد. خوب این که دلیل بر یکسان بودن این فاجعه برای کل بشریت نیست. و اصلا هم ربطی به منجی موعودی که در داستانها همه ادیان اماده است. ندارد. اگر هم قرار باشد یک فقط یک سوم مردم جهان باقی بمانند . پس اصلا حکومت واحد جهانی بدر چی میخورد !! چرا مسائل نچندان علمی را به مذهب ارتباط میدهید. تازه منجی و مصلح جهانی فقط به مسلمانان ربط ندارد همه ادیان به روایات مذهبی خودشان به اینکه یک روز ظلم ریشه کن شود اعتقاد دارند.ما هم اگر میخواهیم کمک به ایجاد زمینه حکومت واحد جهانی نمایی چرا اروپای متحد را الگو قرار نمیدهیم.پس غیره مسلمانان بیشتر از مسلمانان به فکر اتحاد و یکدلی هستند. هر گاره سه تا کشور مسلمان حاضر شند مرزها را بردارند انوقت مهدی موعود هم موفق خواهد شد.

 445. F4R$HAD
  نوامبر 24, 2010 در 9:00 ق.ظ.

  Man Ba Dalil MiGam Ke In EtefaGh MiOftE.1.ShOma Be Energye MoSBatO manfi EteGhad DariD? KhOb Hala Fek KoniD tOo haamin Ghesmate Nazar Sanjie Site Chan Nafar In GhaziarO Bavar Daran Paas Bavar Dashtan Mosavi Ba VoOoghOoOE EteFagh!!!!! KhOda lanatet Kone EsraEEl

 446. F4R$HAD
  نوامبر 24, 2010 در 9:03 ق.ظ.

  TaZe Inja Faghatr ye Jaye majazie maskharaS Shoma EteGhade Kole DonyarO Dar Nazar BeGir

 447. dark
  نوامبر 25, 2010 در 6:10 ب.ظ.

  شاید باورت نشه اما من هم خودم پیشگو هستم نمیگم که پیشگویی هستم که قدرت جهانی داشته باشم مثل مایا نه فقط چند دوره دیدم اما از نظر من ممکنه یا نه بهتره بگم باید در سال 2012 امام زمان ظهور کنه چون نشانی های ظهورشان ظاهر شده مثلا یکی از نشانه های ایشان این است که دختر ها مثل پسر ها میشن وپسر ها مثل دختر ها میشن نمونش اینه که پسر ها موهای بلندوابروهای ورداشته شده ودختر هامثل پسر ها لباس میپوشن.یکی دیگه از نشانی ها اینه که در مردم کوفه ی قدیم که عراق امروز می باشد خون جاری می شود که الان هم این اتفاق افتاده باز هم یکی دیگه از نشانه ها اینه که دخترها موهایشان را مثل کوهان شتربه بالا می زنند که الان هماز این جور دختر ها در خیابان ها پر هست.

 448. سپهر
  نوامبر 28, 2010 در 11:11 ق.ظ.

  خدا کنه اتفاق بیفته !!!!! مطمئن باشین تو عمرتون چنین هیجانی گیرتون نخواهد اومد!!!! چه حالی میده از بازمانده های این اتفاق باشی !!! من که میخوام برم بیرون شهر از دور خراب شدن خونه ها رو ببینم و فیلم بگیرم با کیفیت HD !!!!!!!

 449. فلانی
  نوامبر 28, 2010 در 8:47 ب.ظ.

  بخدا امروز این قدر بهت زده شدم که نزدیک بود سکته کنم
  کلا تا حالا این چیزا رو در باره ی 2012 فهمیدم اونم با 6 ماه تحقیق درست
  کلا بگم:تغییر جهت مغناطیسی زمین(و ضعیف شدن جاذبه زمین).آدم فضایی ها البته 2 دستن نمی دونم خاکستری ها خوباشن یا خزنده هاش.نوساناتی از سمت خورشید.جنگ جهانی سوم (خیلی وحشتناک تر).ظهور امام زمان در واقع امام زمان همان کسی است که دسته نیک انسان هارو رهنمایی کرده و فرمانده ی جنگ جهانی سوم و اووووولین نفر آغاز کننده اون. اینا رو به هر پیشگویی بگین میگه درسته بی شک بگم 100% همه اینا درست 100000000000000000000%

 450. فلانی
  نوامبر 28, 2010 در 8:50 ب.ظ.

  در رابطه با باور کردنم بگم تا یه چیز واقعی نباشه اصلا باور نمی شه مگر به وسیله افراد نا آگاه و بی خرد

 451. فلانی
  نوامبر 28, 2010 در 8:53 ب.ظ.

  درزم من خیلی بچه خرابی هستم ولی میگم بهتون 2012 یا میمیرید 50% یا زنده می مونید بستگی داره به میزان هوش و منطق شما نسبت به خدتونه
  بد باشید یا خوب

 452. احسان
  نوامبر 28, 2010 در 9:10 ب.ظ.

  سلام
  دنیا آبستن حوادث بسیار مهمیه! و جرقه این تغییر و دگرگونی از ایران زده میشه. الان که اینو مینویسم کمتر از دو سال به شروع این جرقه در ایران باقی مونده! اما درباره امام زمان باید بگم سال 2012 تازه روند ظهور ایشون علنی میشه. البته تا سال ظهور خیلی مونده ولی مطمئن باشید قبل از سال 2020 این اتفاق رخ میده.
  اما اینکه هیجان داره و خیلی باهاله. اصلا اینطور نیست. فتنه چون شب تاریک همه رو در بر میگیره در حالیکه هیچ راهنما و هدایتگری نیست.

 453. بد بخت
  نوامبر 29, 2010 در 11:36 ق.ظ.

  یک نفر میاد که خورشید و ماه ومریخ ومشتری وزهره واورانوس برای او تعظیم میکنند و تمام ستارگان در پشت خورشید و… به او تعظیم میکنند .اون موقع نزدیک خیلی نزدیک

 454. فلانی
  نوامبر 29, 2010 در 1:33 ب.ظ.

  این آقای بد بخت باید بگن که منظورشون از تعظیم چیه

 455. فلانی
  نوامبر 29, 2010 در 1:41 ب.ظ.

  درزم تو قرآن که از جنبه علمی اگه در نظر بگیریم گفته شده که انسان هیچ وقت از بین نمیره حتی اگه بمیره منظور از میردن چیه؟
  در واقع می گه نسل بشر هیچ وقت منقرض نمی شه حتی اگه تو بمی ری آثار و انرژی هایی که از تو صادر می شه به جا می مونه تا اینکه دوباره به دنیا بیای اکثر انسان ها پس از مرگ دچار از بین رفتن حافظه می شن در واقع انسان بعد از مرگ دچار تناسخ می شه اما چه قدر در میحط باقی می مونه معلوم نیست تا حالا بعضی هارا (تعداد خیلی کم) مشاهده کرده اند که از یک زندگی قبل از این زندگی چیز هایی به یاد می آورند حتی یک زن شوهر زنگی قبلی اش را به یاد آورده بود و آن را که در کشوری دیگر با نام و نشان و نام های پدر زن و غیره را می دانسته و ..
  کلا بگم انسان هیچ وقت نمیمیره یا اگه بمیره دو باره زنده می شه این چیزا خیلی مبهمن و باید
  یه چیزی باشه میانگین پیشگویی چند پیشگوی بزرگ که از پیشگویی هم خبر ندارند و پیشگویی را انجام میدهند

 456. فلانی
  نوامبر 29, 2010 در 1:45 ب.ظ.

  تازه تازه 2012 سال انتخاب رئیس جمهور جدیده

 457. فلانی
  نوامبر 29, 2010 در 1:48 ب.ظ.

  homan.last man یه نظر داده که به نظر من فقط مثل دیدن یه نمایشه نه پشت پرده اش

 458. محمد
  نوامبر 29, 2010 در 4:51 ب.ظ.

  متن اصلی این پیشگویی که به قلم مایای اعظم نوشته شده یه این صورت است که:
  در آن روز مردم را چهره هایشان را بسیار هراسان و درهم رفته و خون آلود خواهی دید که به هر سو در حال فرار هستند و از پی آنها جمعی از موجودات انسان نما که ظاهری شبیه انسان دارند د حال تعقیب آنها هستند. این موجودات صورتی پشمالو و جامه هایی شبیه پیرهن مردانه دارند و پاهایشان نیز چیزی شبیه صندل چسبیده است. و صدایی چونان غرش چهارپایان باری دارند که مردم در نظر اول به غایت به حد شگفتی و تعجب میرسند و سپس ترس تمام وجودشان را فرا می گیرد و پا به فرار می گذارند. آنطور که در متن اصلی آمده اینطور دریافت می گردد که این موجودات به چند شکل مردم را از پای در می آورند که از جمله مهمترین آنها تغییرات آب و هوایی و آب شدن یخهای زمین می باشد. به این صورت که این موجودات به هنگام حمله چنان بوی نافذ و کشنده ای از ناحیه ی پا و بعضا دیگر نواحی بدن منتشر و متصاعد می کنند که تاثیرات شگرفی در جو زمین و اتمسفر بصورت کاملا ضربتی ایجاد میکنند که ناگهان دمای جو به 313 درجه ی حضرت فارنهایت ( که لقب یکی از سرداران سپاه این موجودات است) می رسد .( لازم به ذکر است که عدد 313 قدوسیت خاصی برای این موجودات داشته و این درجه حرارت بی ارتباط با این قضیه نیست).بعد از این تغییر هوای ناگهانی تمام یخها ذوب خواهند شد و قسمتهای زیادی از زمین به زیر آب فرو خواهد رفت که این یکی از استراتژی های این موجودات است تا مردمی که دستشان به آنها نمیرسد را هم کشته باشند.بعد از آن به ناگاه همه یکصدا صدایی را منتشر می کنند که خبر از آمدن غولشان به میدان می کنند که بنا بر مشاهدات تاریخی موجودی ست که چهره ی پشمالوتری داشته و لباسش هم فرق می کند و دریکی از جنگها دست راستش هم ترکیده و دو شیشه ی مربع شکل نیز در جلوی چشمانش قرار دارد.دست کم تعداد این موجودات به 2012 نفر میرسد که این تعداد از زمان شروع سال میلادی به ازای هر سال 1 قلاده متولد شده است و 11 فرمانده ی اصلی دارند که تاریخ ذکر شده بی ارتباط با این قضیه نیست و 21 روز هم طول می کشد تا تمام زمین را قبضه کنند. پس از آن به شدت نسلشان رو به فزونی می گذارد چرا که این موجودات علاقه ی شدیدی نسبت به جنس ماده ی نوع انسان دارند و گفته می شود که به هنگام جفتگیری با آنان جنس ماده ی نوع انسان به شدت مورد آسیب واقع می شود و پس از تولد نوزاد موجود ذکر شده، جان خواهند داد. و در نهایت این موجودات شروع به خوردن زمین می کنند و زمین در نهایت تمام خواهد شد چرا که هیچ مدفوعی ندارند این موجودات و تمام چیزهایی را که می خورند جذب میکنند. بعد از تمام شدن زمین چون محلی برای مستقر شدن وجود نخواهد داشت و عملا همه آنها در خلاء(جایی بین زمین و آسمان) قرار میگیرند به سیاره ی دیگری کوچ می کنند و همین آش و همین کاسه را هم آنجا پیاده می کنند و در نهایت تمام کائنات به این صورت خورده می شود. این موجودان در حال حاضر به صورت کاملا طبیعی در آسیای میانه در حال زندگانی هستند و منتظر تولد 2012 امین نفر و بعد از آن کار خود را شروع خواهند کرد و نسل بشر از بین خواهد رفت.

 459. دانش آموز
  نوامبر 30, 2010 در 7:19 ب.ظ.

  سلام من یه دانش آموز سو راهنمایی هستم که تصمیم دارم به همراه دوتا از دوستام برای هفته ی پژوهش کنفرانسی درباره ی 2012 بدم .چیزی که ما فکر می کنیم برای مادر پدر ها شاید بهتر باشد که از نظر دینی ایین موضوع ثابت شود پس از شما می خواهم که اگه می تونید این موضوع را از نظر دینی هم بررسی کنید . البته ما هم به این نتیجه رسیدیم که ای اتفاق بنا به گفته ی قران می افتد ولی روز خاصی مشخص نشده پس می تونه اتفاق 2012در این سال اتفاق نیفتد.
  ویه چیز دیگه می شه ما توی کنفرانسمان از نظرات شما استفاده کنیم و نام شما را به خاطر این که زحمات شما از بین نرود بگوییم؟

 460. فلانی
  دسامبر 2, 2010 در 3:11 ب.ظ.

  آقا محمد یک چیز این وسط مشکل داره هرچی گفتی اگه درست باشن باید با یک دلیل که بتونه قرآن ، گفته های ما رو انکار کنه و گفته ی خودت رو ثابت کنه بیاری

 461. فلانی
  دسامبر 2, 2010 در 3:12 ب.ظ.

  تازه این نوشته تقلبی هست چون در زمان قوم مایا چیزی به اسم سال میلادی وجود نداشت که بگی تعدادشون 2012 تا هست پس هر چی گفتی دروغه مگر اینکه عکسشو ثابت کنی

 462. فلانی
  دسامبر 2, 2010 در 3:16 ب.ظ.

  دانش آموز تو باید بدونی که این موضوع مناسبی نیست چون اگه بخوای مطلب کاملا درستی دربارش ارائه بدی باید 1-فیلسوف باشی 2-نابغه باشی 3-تمام دنیا رو گشته و مدارک مربوطه رو هم ارائه بدی

 463. فلانی
  دسامبر 3, 2010 در 2:13 ب.ظ.

  این جا شما هرچی میگید مسئولیتش به عهده خدتون و اثباتشم به عهده شماست نمی تونید بگید که شخصی این رو گفته و دیگه به من ربطی نداره

 464. فربد
  دسامبر 6, 2010 در 6:14 ب.ظ.

  این یک واقعیت هست و نمیشه ازش فرار کرد
  بهتره خودمون رو گول نزنیم
  کتاب ارابه ی خدایان ثابت می کنه این ریداد در سالهای دور نیز رخ داده و می شه یک فرضیه گفت
  من خودم رشتم زمین هست و تغییر قطب چیزی نیست که دروغ باشه و تقریبا زمانش نزدیکه

 465. سعید
  دسامبر 7, 2010 در 6:17 ق.ظ.

  طبق گفته متن تا حالا که هر چی گفتن درست بود شاید هم این برنامه باشه برای به تثبیت رسوندن حکومت جهانی صهیونیست ها مثلا این برنامه رو ردیف کردن که ما بترسیم بعد اگه خودشون حکومت رو به دست گرفتن همه راضی باشن به قول معروف به مرگ گرفتن تا به درد راضی باشی.

 466. پریسا
  دسامبر 10, 2010 در 2:44 ب.ظ.

  نسل ما ذاتا ناامیده.چه برسه که بهشون بگی آخر دنیا نزدیکه.اون درصد کوچولو هم که ناامید نیستن هم دارن در میرن.اگه بعد از2012 دنیا ادامه پیدا کرد کی ایرانتون(ایرانمون)رو بسازه؟؟؟

 467. پریسا
  دسامبر 10, 2010 در 2:52 ب.ظ.

  خدا بدادمون برسه با این همه آدمای امیدوار!!!!اگه2012آخرالزمان باشه به جای صفاسیتی رفتن به فکر آب و نون باشید.

 468. k1
  دسامبر 12, 2010 در 12:42 ب.ظ.

  NaMana!!!

 469. عارفه
  دسامبر 14, 2010 در 6:00 ق.ظ.

  سلام ما تو کلاسمون خیلی بحث کردیم نگران نباشید اتفاقی میفته اما تا امام عصر(عح)طهور نکنند قیامت نمیشه پس امیدوار باشید

 470. عارفه
  دسامبر 14, 2010 در 6:09 ق.ظ.

  مدت زمان خلافت امام عصر عح کم کم 10 که هست پس رو 10سال دیگه حساب کنید منظورمو فهمیدید

 471. سالار
  دسامبر 14, 2010 در 9:25 ب.ظ.

  اميدوارم كه اتفاق بيفته، زندگي به خودي خود يكنواخت داره پيش ميره احتياج به يك اتفاق بزرگ هست و چي از مردن دسته جمعي قشنگتر؛ تازه زودتر هم مي فهميم براي چي اومديم و يا اگه بازيچه بوديم . . .

 472. بهزاد
  دسامبر 15, 2010 در 6:58 ق.ظ.

  چرت و پرته.اگه به قرآن اعتقاد داشته باشیم،می دونیم که امام زمان(عج) ظهور میکنه.بهد از سالهای طولانی قیامت میشود.

 473. مینا
  دسامبر 15, 2010 در 7:07 ق.ظ.

  بااین وضع جوونهای ایرون همون بهترکه قیامت بشه حداق اینطوری تکلیف مشخص میشه.حیف هممون ناکام ازدنیامیریم

 474. ماندانا
  دسامبر 18, 2010 در 5:58 ب.ظ.

  سلام
  من امشب نظرم جلب شد یه نگاهی به قرآن انداختم یه چیز تکان دهنده دیدم.
  آیه 2012 قرآن رو بخون میشه آیه 112 سوره نحل
  و همینطور آیه 12 از سوره 21 (انبیاء) شاید تصادفی باشه ولی موهای تنم سیخ شد

 475. علی
  دسامبر 18, 2010 در 7:38 ب.ظ.

  میگم شما ایرانی ها دیگه چرا

 476. علی اقا
  دسامبر 18, 2010 در 7:47 ب.ظ.

  بابا پریسا جون یه مطلب نخون و قضاوت کن می دونی چرا حالا بهتن میگم عزیز اولا شما حالت ببر تا……و نگران نباش این حرفا منشاش داخل امریکا است ..امریکا با این کارش 100000000…میلیارد سرمایه گذاری کرده در قطب شمال ویه جورایی مردم میپیچونه اخه خر اگه شیعه هستی پس سفارش می کنم روی 5000تومانی رو بخونی دیگه حرفی ندارم نذارید امریکا شما رم ……………….

 477. طاهر
  دسامبر 18, 2010 در 8:21 ب.ظ.

  من با توجه به مطالعات و تحقیقاتم توی کتابخونه مرکزی دانشگاه تهران با صحبت اساتید و کتابهای اسلامی و بقیه ادیان دیدم این موضوع صحت داره.اما تاریخ دقیقی ذکر نشده.نتایج نشون میدن میتونه 2012 باشه

 478. دسامبر 19, 2010 در 8:40 ق.ظ.

  فكركنم سال ديگه تنها شب يلدايي كه همه دنيا بيدار باشن
  بايد ببينيم
  200000000000000000000000012

 479. دسامبر 23, 2010 در 7:28 ق.ظ.

  درود بر شما ببين دوست عزيز در مورد خداياني ارشاه شدكه ذكر كردين علم خود را دراختيار قوم مايا قرار دادند. اقوام مايا .از جادو گران وساحره ها ميباشند .وهر انچه را كه گفتند از طريق جادو بود .پس در واقع چطوربه اين اين علم جادو گري رسيدند.انها با استفاده از جن
  وقدرت انها به اين دانش دسترسي پيدا كردند .وچون انها قدرت خود را مفتي در اختيار كسي قرار نمي دن .وارد معامله با انسان ميشوند .وچيزهاي وحشتناكي از انسانها ميخوان اگربه تمام گفته هايشان عمل كني .شما را وارث علم جادوگري ميكنند. چيزهاي مانند سكس با مادر خواهر يا كشتن فرزندان
  يا اتش زدن زن خود يا خوردن گوشت ادميزاد و…اين كار را خيلي از مردمان جهان نميتونند انجام بدن .كه بيان زن خود يا بچه خودش رو اتش بزنه درواقع شايد با قسمتي از خواسته هاي اجنه را مورد تاييد قرار دهند كه انها هم قسمتي از قدرت جادوكري را در اختيار افراد قرار ميدن .كه انسان تبذيل به (دعانويس ميشه).اما درمورد قوم مايا فرق ميكنه اينها همه خواسته هاي اجنه را انجام دادند شايد .كه به اين قدرت شيطاني دسرسي پيدا كردند .اجنه نماينده شيطان است .كه در واقع ماموريت انها اين است .كه انسان را از رسيدن به اليه راجعون باز دارند وهركسي كه با انها نشت
  و برخاست كند .الوده به موجودات غير اورگانيك ميشه وبدين ترتيب همه عمر بايد در اختيار شيطان باقي بماند. خدا در قران در سوره الزخرف ايه 36. گفته هركسي از من غافل شود خود شياطين را برايش ميگمارم .كه براي قوم مايا گماشته است.همه اهرام ساخته شده قوم مايا واهرام مصر اگر تحقيق كنيد به هيج
  وسيله كه ان سنگها را به هم وصل كند وجود ندارد و انه همين طوري روي هم قرار گرفته اند .يعني با كمك طلسمات سر پاهستند .اگر طلسم اهرام بشكنه همه انها فرو ميرزن وهمه اسرار كه مربوط به علم طلسمات باشد را اجنه بلدند .انها خود را در اختيار انسان قرار ميدهند تا انسان هرگز به او(خدا) نرسد .واكر به او نرسيم هميشه نيازمند خواهيم ماند او بينياز است اگر بخواهيم به او برسيم بايد به بي نيازي برسيم.حالا همه گفته هاي مايا درست باشد .ايا متواند به3 سوال من هم جواب درست بدن .از كجا امدهام چرا امدام وبه كجا خواهيم رفت .انسان از ابتدا در پي يافتن يك جواب بر اين سوال بود .جواب كه همواره معرفت را به همراه داشت.واين دقيقا ماموريتي بود كه انسان براي يافتنش پا به اين كره خاكي گداشت.نه اينكه بياد اينده خواني بكنه اونم 400سال را .اينده خواني را قوم مايا كرد چه شد .جنك جهاني را گفتند ايا توانستند جلوشوبكيرند.كودكان خود را قرباني ميكردند به اين ترتيب قدرت شيطاني انها بيشتر ميشد .در مورد پر كردن دندانها هم گفتيد .انجه بود مربوط به علم كيميا كري مشد .كه الان به صنايع شميمي مبدل كشته .اما كيمياكري خود هم موكل هاي مرتبط به خود را داشت كه بايد احضار ميشدند تا انها هم اصلاعات مربوطه را در اختيار انسان قرار بدن.قوم مايا به اين علم كيمياكري هم رسيد .خوب همه انها به قدرت رسيدند ولي از اليه راجعون باز ماند .در مورد 400سال كه قوم مايا پيشگوي كردن شما يكي را نام ببريد كه موفق شده باشند جلوشو بگرند.خداوند در قران شيطان را لعنت كرده .لعنت نه به معني نفرين(البته معني نفرين را هم ميدهد)بلكه به معني دور باشيد است يعني از شيطان دور باشيد وهركسي كه به شيطان نزديك شود از خدا دور مشود در واقع مشويم ختم الله .مشويم ….مرا نيز در مورد مطالب ديگرت صدا كن؟ farhad_sarami@yahoo.com

 480. eyelight
  دسامبر 23, 2010 در 7:38 ب.ظ.

  تقدیم به همه شما ما انسانهایی که از صمیم قلب دوستتان دارم (از سخنان کریون) که بسیار علمی است من هم مثل شما درباره 2012 شنیدم ولی چون هیچ چیز غیر علمی را قبول نمیکنم بخاطر این تمرکزم رو گذاشتم رو این.بعد یک روز از جلوی یه مغازه کتاب فروشی رد میشدم که یهو چشم به کتابی افتاد که روش نوشته بود (پایان عمر = راز خلقت و دنیای پس از مرگ)رفتم و کتابو خریدمو اون چیز های که برای سعادت انسان و جواب سوال هایی که تو ذهنم بود رو یافتم من قسمت هایی از کتاب رو که درباره پیشگوییه از طرف کریون شده بود مینویسم

  صفحه 122 و 123 کتاب
  1.در آینده ای نه چندان دور متاسفانه عده بسیاری از شما در اثر حاکمیت برخی از بزرگان جامعه که خودشان را رهبران شما میدانند دچار قتل و کشتار عظیم خواهید شد این قتل منطقه جغرافیایی اسیا و شمال افریقا را در بر خواهد گرفت زیرا سردمداران ساکن در این مناطق در صدد کسب قدرت شیطانی بوده و بعضی از صاحبان روح شرور با آنها همراهی مینمایین و باعث خواهند شدکه میان انسانهای با روح متعالی روح شیطانی جنگ سختی در بگیرداما در این جنگ خانمان سوز گرچه جان انسانهای بسیار زیادی از بین خواهد رفت ولی زمینه برای رشد و تکامل روح انسانهای دیگر فراهم شده و ارزوی انسانهای متعالی که سالیان سال در انتظار رسیدن به خواسته ی بر حق خودشان است محقق خواهد شد و بعد از آن منطقه یاد شده به عمران و ابادی روی خواهند اورد

  2.عقاید محکم دینی به تدریج رنگ باخته و ارزش های نا هنجار و ناهمگون در میان نسل جدید رواج خواهد یافت اما در این میان در غرب نسلی ابراز موجودیت خواهند کرد که همه را به تساوی حقوق و برابری دعوت میکنند و این خواسته در همه جا طرفدار خواهد داشت .

  *موضوعات و سوال و جواب های زیادی مطرح شده دوستانی که این کتاب رو دارن و مطالعه کردن
  به خوبی صحت و صداقت این کتاب واقفن.
  ****میتونید این کتاب رو تهیه کرده وبخونید
  با دلایل منطقی میتونید تحلیل کنید صحت و دروغش رو.البته بعضی موارد نیاز به زمان داره که ثابت بشه.
  **************نگران نباشین 2012 بشر نابود نمیشه نمیتونه بشه.چون جزوی از هستی که بدون اون هیچ معنی نداره.
  ********************************************
  نام :پایان عمر راز خلقت و دنیای پس از مرگ.
  ترجمه:قدیر گلکاریان
  *انتشارات:طلایه

 481. eyelight
  دسامبر 23, 2010 در 7:54 ب.ظ.

  من کتاب (ارابه خدایان.طلای خدایان.نشانه های خدایان .در جستجوی خدایان باستان رو خوندم)کاملا
  مشخص شده که دوره به دوره ای که گفته شده
  وبعد توسط طبیعت ازبین رفته (سیل .زلزله )انسان پیشرفته تر از این دوره بوده .و برای اثباتش نشانه هایی هم بجا گذاشته.

  اگه میخواین دقیق و بدون سرگردانی در مورد2012ویا … بدونین (به کتاب معرفی شده) رجوع کنید.

 482. eyelight
  دسامبر 23, 2010 در 8:26 ب.ظ.

  برای اطلاعات بیشتر به من ایمیل بزنین.
  a918phantom@yahoo.com

 483. eyelight
  دسامبر 24, 2010 در 4:06 ب.ظ.

  مطالعه‌ي ارقام آمارهاي هواشناسي در چند سال اخير نشان مي‌دهد که زمين ما بيمار است. موج بي‌سابقه‌‌ي گرما در برخي از مناطق زمستاني، و سرما‌هاي بي‌‌سابقه و طوفان‌هاي غيرمنتظره و مخرب در بعضي مناطق ديگر بسياري را متحير ساخته است. سرما و گرماي بي‌‌سابقه جان انسان‌ها و حتي حيوانات زيادي را مي‌گيرد. بيماري‌ها شيوع مي‌يابند، جنگل‌ها آتش مي‌گيرند و قحطي ناشي از خشکسالي در پيش است…

  آيا زمان آن فرا نرسيده است که از خود بپرسيم چه بر سرمان آمده، و اين نشانه‌ها براي ما چه پيامي دارند؟!

  خداوند در قرآن کريم مي‌فرمايد:

  «به سبب اعمال مردم، فساد در خشكي و دريا آشكار شد تا به آنان جزاي بعضي از كارهاي‌‌شان را بچشاند، باشد كه باز گردند.» (روم /41)

  پس آيا هنوز هم زمان آن نرسيده است که راهي براي بازگشت به سوي خداوند، سرچشمه‌‌ي پاکي‌ها، محبت و بخشش بيابيم؟

  «به آنان از عذاب نزديك (عذاب اين دنيا) پيش از عذاب بزرگ مي‌چشانيم شايد بازگردند.» (سجده/ 21)

  متون زير تنها نمونه‌‌هايي از سرخط خبرهايي است که در سال‌هاي اخير در ارتباط با آب و هوا منتشر شده‌‌اند. تعداد زيادي از اين خبر‌ها هم اکنون نيز جريان دارند. حتي نگاهي سطحي به اين اخبار هم بسيار هشدار دهنده است. خوانندگان خيلي زود متوجه خواهند شد که در تمام اين خبر‌ها سرما و يا گرما رکورد خود را شکسته است، فصل‌ها جابه‌جا شده و در يک کلام زمين دچار تب و لرز شده است!

  سرماي بي سابقه

  – سرماي شديد و مرگ‌بار در هند 50 نفر را به کام مرگ کشيد:

  به گزارش روزنامه‌ي‌ خليج تايمز، سرماي بي‌سابقه و کشنده در شمال و بخش‌هايي از شرق هند طي چند روز گذشته حداقل 50 نفر را به كام مرگ كشانيد. سرما و بوران و توفان‌هاي يخي صدها نفر را نيز به بيماري شديد مبتلا کرده است.

  سرماي بي‌سابقه‌ي چين در 40 سال اخير:

  بر اثر سرماي بي‌‌سابقه در ۴۰ سال اخير در چين و يخ زدن آب خليج بوهاي در شمال اين کشور، چندين کشتي و شناور و خدمه‌ي آنها در يخ به دام افتادند

  – سرماي بي سابقه در مسکو و کشورهاي اروپايي:

  برف و سرماي بي‌‌سابقه‌‌‌اي تمام شهر مسکو را فرا گرفته است. به گزارش شبکه‌ي تلويزيوني يورونيوز، در حالي‌كه معمولاً در اين موقع از سال دماي پايتخت روسيه دو يا سه درجه زير صفر بوده اما امسال دماي مسکو به بيش از ۲۰ درجه زير صفر کاهش يافته است…

  – موج سرما و يخبندان بي سابقه، همچنان اروپا را در مي‌نوردد:

  تعطيلي بسياري از فرودگاه‌ها، لغو پروازها، تأخير در حرکت و يا توقف کامل قطارها، در هم ريختگي حرکت اتوبوس‌ها و قطارهاي شهري و مرگ بيش از صد نفر، وضعيتي است که در پي موج سرماي سخت در اروپا پيش آمده است…

  – موج سرماي بي‌‌سابقه درايالت‌هاي جنوب شرق ايالات متحده:

  سرماي شديد و بي‌‌سابقه طي چند روز گذشته مناطق جنوب شرق ايالات متحده را به حالت فلج درآورده است….

  سرماي شديد محصولات مرکبات ايالت فلوريدا را نابود کرده است.

  هواي سرد فورت لادرديل و کي‌‌وست، شهرهاي ايالت فلوريدا بي‌‌سابقه بوده است. اُفت شديد دماي هوا دراين شهرها به حدود دو درجه‌ي سلسيوس رسيده که رکورد سه درجه‌ي سلسيوس چندين دهه‌ي گذشته را شکسته است…

  – سرماي بي‌‌سابقه در افغانستان و کشته شدن هزاران رأس دام…

  ده‌ها هزار رأس از دام‌هاي هرات بر اثر سرما از بين رفتند، و دست‌ها و پا‌هاي ده‌ها تن بر اثر يخ زدگي قطع گرديد.

  و حال بشنويم از گرماي بي سابقه!!

  – رکورد گرماي بي سابقه‌ي فصل زمستان در مسکو:

  http://pe.rian.ru/society/20081206/118727200.html

  به گزارش «ريا نووستي» از پايگاه اينترنتي «متئو نووستي»، شب گذشته در مسکو دماي هوا 9,4 درجه بالاي صفر ثبت شد که 0,2 درجه نسبت به رکورد سال 2006 بيشتر است.

  – گرما سراسر اروپا و آمريكا را فراگرفت:

  گرماي بي‌‌سابقه در اروپا و آمريكا كه تاكنون سبب مرگ ۲۰۰ نفر از ساكنان اين دو قاره شده است، همچنان ادامه دارد. به گفته‌ي پژوهشگران اين گرما در پي تغيير شرايط اقليمي، آلودگي و افزايش گازهاي گلخانه‌‌اي است. پژوهشگران سوئيسي در سال ۲۰۰۳ در مورد افزايش هرساله‌ي گرما پيش بيني‌هايي كرده بودند كه اين ادعا در سال ۲۰۰۶ عينيت يافت. بيش از ۲۰ هزار نفر در سال ۲۰۰۳ در اروپا جان باختند كه از اين عده حدود سه هزار نفر آن‌ها در فرانسه از بين رفته‌اند. كريستوفرشار و همكارانش در مؤسسه‌ي فناوري فدرال سوئيس مي‌گويند آب و هواي اروپا در فصل تابستان در واكنش به تاثير گازهاي گلخانه‌‌اي سال به سال شدت مي‌گيرد و چنين رويدادي سبب موج گرما و خشكسالي مكرر مي‌شود. نتايج به دست آمده از تحقيقات نشان مي‌دهد در سال‌هاي پاياني قرن حاضر از هر دو فصل تابستان يكي به شدت گرم و خشك خواهد بود. گرما امسال در فرانسه تاكنون ۷۰ نفر را كشته و بسياري از منابع انرژي در اين منطقه همانند ساير كشورها قطع شده است. انگليس نيز گرماي بي‌‌سابقه در طول تاريخ اين كشور را تجربه مي‌كند و بسياري از مراكز تفريحي و كلوپ‌هاي شبانه در مناطق ديدني، تجاري، تفريحي در لندن و ديگر شهرها براي صرفه‌‌جويي در مصرف انرژي بسته است. لهستان گرماي ۳۹ درجه‌ي تابستاني را تجربه مي‌كند كه در طول ۲۷۷ سال بي‌‌سابقه است، استفاده از انرژي برق در اين كشور به شدت افزايش يافته است. هلند نيز چنين وضعيتي دارد. تاكنون دو نفر در اين شهر جان خود را از دست داده‌‌اند.

  – گرماي بي‌سابقه و آتش سوزي جنگل‌ها در جنوب اروپا:

  Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:

  گرماي شديد در روماني کم‌آبي و خشکي زمين‌ها را به دنبال آورده است. ميليون‌ها تن در جنوب و جنوب شرقي اروپا از يک هفته پيش در معرض موجي از هواي بسيار گرم قرار گرفتند. گرماي بي‌‌سابقه‌ي هوا باعث مرگ ۱۲ نفر در روماني و ۴ نفر در ايتاليا و نابودي صدها هکتار جنگل شده است…

  – گرماي بي سابقه‌ي نيم کره‌ي شمالي:

  http://climatechange.persianblog.ir/post/16/

  بر پايه پژوهشي که به تازگي صورت گرفته، در دهه‌ي منتهي به سال ۲۰۰۶ گرماي نيمکره‌ي شمالي دست کم در طول ۱۳۰۰ سال گذشته بي سابقه بوده است.

  – استراليا بالاترين گرما طي 108 سال گذشته را تجربه كرد:

  http://news.police.ir/NCMS/FullStory/?Id=186112

  گروه بين الملل: در حالي که اروپا در سرما و سيل به سر مي‌برد استراليا در گرما مي‌سوزد. گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس به نقل از خبرگزاري «فرانسه» حاکي است، دماي هوا در ملبورن استراليا به بالاترين حد خود در 108 سال گذشته رسيد…

  – گرم ترين زمستان‌هاي طول تاريخ در کشور‌هاي اسکانديناوي:

  به شهادت آمارهاي اقليمي‌موجود، مردمان كشورهاي اسكانديناوي، به ويژه سوئد در آغازين ماه‌هاي 2008، يكي از گرم‌ترين زمستان‌هاي طول تاريخ حيات خويش را گذرانده‌اند.

  درحقيقت، بسياري از اهالي اغلب شهرهاي اين كشور مانند استكهلم و گوتنبرگ به دشواري مي‌توانند ژانويه و شب كريسمسي را به ياد آورند كه اين‌چنين عاري از سرما و بوران بوده و سكونت‌گاه‌ها با بلورهاي سپيدرنگ و ديرآشناي برف آراسته نشده باشد.
  ************************************
  مثالهایی که از کتاب( پایان عمر) اتفاق افتاد.

 484. eyelight
  دسامبر 24, 2010 در 4:43 ب.ظ.

  مدیر محترم سایت لطفا دیدگاه های من رو در سایت ثبت و تایید بفرمایید.
  ****
  آيا واقعاً در چند قدمي فاجعه‌ هستيم؟

  سرانجام پس از مدت‌ها بررسي و آزمايش، در مقاله‌اي كه توسط روزنامه‌ي رسمي روسيه، پراودا، به چاپ رسيد، پديده‌ي جديدي به جهانيان معرفي شد: بوريس كيپرييانويچ، كودكي كه از اسرار تمدن‌هاي پيشرفته‌ي كهن، سيارات منظومه‌ي شمسي و ساكنين آنها و آينده‌ي كره‌ي زمين خبرهاي شگفت‌انگيزي مي‌دهد.

  بوريسكا در 11 ژانويه 1996 به دنيا آمد، در هشت ماهگي با جملات كامل، سخن ‌گفت و زماني كه يك سال و نيم داشت، ‌توانست عناوين درشت روزنامه را بخواند. او هنوز به سن سه سالگي نرسيده بود كه براي والدينش از كهكشان‌هاي متعدد، سيارات و اقمارشان صحبت كرد و جالب اين كه تمام اسامي و مشخصاتي كه عنوان مي‌كرد، در كتاب‌هاي نجوم وجود داشت! دانشمندان علوم فضايي، ستاره‌شناسان و مورخان متفق‌القول هستند كه اصطلاحات تخصصي، لغات بيگانه‌ و جزئيات اطلاعاتي كه در اظهارات بوريسكا وجود دارد امكان هرگونه خيالبافي كودكانه را منتفي مي‌سازد.

  بوريس كوچك علاوه بر مطالب حيرت‌آوري كه در مورد سياره‌‌ي مريخ بيان كرده، در باره‌ي آينده‌ي كره‌ي زمين نيز هشدارهايي داده است كه ما را در چند قدمي يك فاجعه به تصوير مي‌كشد. طبق اظهارات او، زمين در آستانه‌ي تغييرات بزرگي قرار دارد؛ قطبين، جابه‌جا خواهند شد و دو مصيبت بزرگ كه هر دو با آب‌ مرتبط هستند، به وقوع خواهد پيوست. فاجعه‌ي اول در يكي از قاره‌ها، در سال 2009 اتفاق خواهد افتاد. در سال 2013،‌ زمين فاجعه‌ي ديگري را تجربه خواهد كرد كه ويراني و خسارات حاصل از آن به مراتب بيشتر از حادثه‌ي قبل است.

  اين اظهارات كه دور از انتظار هم به نظر نمي‌رسند، مي‌توانند از جهاتي قابل تأمل باشند: نخست آن كه با مستندات موجود درباره‌ي آب شدن يخ‌هاي قطبي، و احتمال وقوع زلزله‌هاي كمابيش شديد در بستر اقيانوس‌ها و هجوم گاه و بي‌گاه آب‌هاي طوفاني به سواحل، هم‌خواني دارد، دليل دوم، مشابهت زياد هشدار بوريسكا با برخي از پيش‌گويي‌هايي است كه از خردمندان و روشن‌بينان اقوام و ملل مختلف در مورد پايان دوره‌ي فعلي زمين در دست است(1). در اغلب اين پيش‌گويي‌ها، تغييرات زمين مقدمه‌اي براي آغاز عصري جديد در كره‌ي خاكي دانسته شده است، عصري كه در آن سطح آگاهي تغيير خواهد كرد و قابليت‌هاي نهفته در وجود انسان شكوفا خواهد شد.

  در متن مصاحبه‌هايي كه با بوريسكا انجام شده است نكات شگفت‌آور و اعجاب انگيز بسياري وجود دارد اما شايد شنيدن علت درد و بيماري بشر از زبان اين كودك خارق‌العاده، لطف ديگري داشته باشد: «بيماري بشر از زندگي نادرست و از اين كه قادر نيست شاد و خوش‌بخت باشد ناشي مي‌شود… بايد منتظر نيمه‌ي كيهاني خود باشيد. نبايد در سرنوشت ديگران دخالت كنيد و آن را بر هم بزنيد. مردم نبايد از اشتباهات گذشته‌ي خود رنج بكشند، به جاي آن بايد در سير آن‌‌چه برايشان مقدر شده است، قرار بگيرند و تلاش كنند به تعالي و به رؤياهاي خود برسند.

  شما بايد مهربان‌تر شويد. اگر كسي شما را زد، او را در آغوش بكشيد، عذرخواهي كنيد، در مقابلش زانو بزنيد. اگر كسي از شما تنفر دارد صميمانه به او عشق بورزيد و درخواست بخشش كنيد. اين قانون عشق و فروتني است. مي‌دانيد چرا تمدن لمر(2) از ميان رفت؟ چون مردم آن ديگر نخواستند سير تكامل معنوي را طي كنند. آنها از مسير درست منحرف شدند و تماميت زمين را از بين بردند. انحراف از راه درست و دنبال كردن طريق «جادو» به بن‌بست منتهي مي‌شود. جادوي واقعي، همان عشق است…»

  پي‌نوشت:

  1ـ براي زمين چهار دوره قائل شده‌اند كه به دوران‌هاي طلا، نقره،‌ مس و آهن معروف هستند. در حال حاضر، ما در اواخر دوره‌ي آهن به سر مي‌بريم كه دوره‌ي تيرگي، رنج و دوري است. در دوره‌ي طلا، بشر كاملاً با فطرت الهي خود هماهنگ بود و طبيعت مايحتاج او را در اختيارش مي‌گذاشت. طول عمر بشر بسيار زياد و شبيه افسانه بود و خودش پيوسته در حالت جذبه و سرور قرار داشت.

  2ـ ,Lemuriaتمدني است كه نقشه‌هاي دقيق آن بر روي كتيبه‌هاي سنگي اقوام اينكا در كشور پرو حك شده است. متجاوز از 50.000 سال پيش، جزيره‌اي كه مهد اين تمدن بود و در اقيانوس آرام قرار داشت (آتلانتيس)، به زير آب فرو رفت. جزاير فعلي اقيانوس آرام، قله‌هاي مرتفع باقي‌مانده از اين حادثه‌ي طبيعي هستند. فعاليت مردم لمر بر مراقبه و پرورش ادراكات فراحسي (ESP) نظير تله‌پاتي، تجارب خروج از جسم و … متمركز بوده است. بر اساس تحقيقات انجام شده، مردم تبت، اسكيموها،‌ قوم مايا و سرخپوستان امريكا بازماندگان اين جزيره‌ي غرق شده هستند و اسرار مقدس آن را سينه به سينه منتقل كرده‌اند.
  ***بر گرفته از سایت (safireaseman.com)

 485. سیاه
  دسامبر 27, 2010 در 5:32 ق.ظ.

  پیش گویی های دینی نسبت به خاموش شدن زمین. ناسا اعلام کرد که طوفان های خورشیدی در سال 2012باعث قطع برق در کره زمین می شوند.یا پیشگویی های آداموس ،وهمچنین هشدار های سازمان های زمین شناسی ،گرمایش زمین ،سخن رانی های جرج سروس ،وخیلی چیزهای دیگر که نشان دهنده آینده سیاه دنیا است.

 486. دسامبر 29, 2010 در 11:17 ق.ظ.

  آقای محقق دم شما گرم ولی باید بدونیم که این ها واقعیت است پس سعی نکن پیشگویی های درست قوم مایا را کذب جلوه بدی . آهان تی بالا می سر

 487. داریوش
  دسامبر 29, 2010 در 7:41 ب.ظ.

  با این کارهایی که از ادما سر میزند به نظرم درسته

 488. tanha
  ژانویه 2, 2011 در 2:32 ب.ظ.

  salam bebinid inke inja neveshte ke vared bahse mazhabi nashim eshtebahe shoma bebinid 2ta din too donya hast ke harf avalro too donya mizanan ye doone masihia yedoone mosalmanhaye shiee VA HARDO MONTAZERE MONJI HASTAN MASIHIA MIGAN MASIH BE ASEMAN RAFTE MA HAM KE MONTAZERE EMEM ZAMAN HASTIM shoma bebinid agar etefaghi bekhd biofte vase hamegan hast agar migan ke 2012 etefagh miofte bayad too in modat monjie in 2ta din biad agra naiad hich etefaghi nemiofte va in bahs ke migan taghvim donya tamooom mishe agr in etefagh dorost bashe motmaen bashin ba zoohoor monji ke emam zaman hast vared taghvimi baename ZOHOOR mishim yani hejri shamsi hejri ghamri miladi hame tamam va ZOHOR bevojood miadyani rooze badaz 21desambr2012=ba 1/1/1 sale zohoor va rooze badaz91/9/30=ba1/1//1zohoor

 489. فرزانه
  ژانویه 4, 2011 در 10:52 ق.ظ.

  سلام
  در مورد مایاها باید این رو بدونید که این قوم خشونت رو به معنای واقعی تفسیر کرد و دانمندان هم به این نتیجه رسیده اند که ایشان الهه های شیطانی داشته اند. همانطور که امروزه علم در حصار عده ی قلیلی است که بر دنیا حکومت می کنند و افکار رو کنترل می کنند و البته فراماسون یعنی شیطان پرست هستند انها نیز با اتصال به نیروهای شیطان به علم بی نظیری از جمله پیشگویی دست پیدا کرده بودند برای شیطان پرست ها 11 عدد مقدسی است(مثل 11 سپتامبر!!) که در سال 2001 اتفاق افتاد حالا 11 را با 2001 جمع کنید می شود 2012 هر 11 سال یکبار خون بسیار زیادی می ریزند تا انرژی فراوانی برای ظهور شیطان ازاد شود یعنی همان دجال یا همان ضد مسیح!راستی 11 تعداد سالهای یک چرخش خورشید است که خورشید نیز برایشان مقدس است.11 را که از 2001 کم کنید می شود 1990 یعنی فروپاشی شوروی که این هم یعنی برطرف شدن بزرگترین خطر… می تونید به وبلاگ بیداری اندیشه سری بزنید و مستند ظهور رو دانلود کنید

 490. عرفان
  ژانویه 7, 2011 در 10:11 ق.ظ.

  سلام دوست عزیز در مورد جریان این 2012 ای که قراره اتفاق بیافته من یه چیزای دیگه ای ازش فهمیدم و گفتن حالا نمیدونم صحت داشته باشه یا نه.
  این پیش بینی که میگن من یه جور دیگه شنیدم که اینا پیش بینی کردن که تو این سال یه کشوری تو دنیا به وجود میاد که به نهایت پیشرفت خودش میرسه و از طریق بمب اتمی تمام دنیا رو ویران میکنه حالا کشورهای غربی به این فکر افتادن که این کشور ممکنه ایران باشه که باعث نابودی تمام دنیا بشه فکر کنم کشور های غربی یکی از دلایلی که می خواد به ایران حمله کنه و … همین باشه یا ممکنه این پیشگویی قوم مایا هم یه بهانه ای باشه برای نابودی ایران.
  ولی به نظر من اینم یه شایعه تو دنیاست اما اگه یادتون باشه سال 2000 هم این وعده رو دادن اما هیچ اتفاقی نیافتاد اینم یه شایعه ست مثل اون هیچ کس نمی تونه این مسئله رو به طور کامل تایید کنه اونم بی دلیل به خدا همش شایعه است 2012 ی چی نون نیست بخوریم.

 491. ژانویه 7, 2011 در 10:18 ق.ظ.

  نان چی! کشک چی ! تا 17 آبان سال 1391 خدا بزرگه شاید تنها قوم مایا نابود شد اینا از حسودی همه رو قاطی خودشون کردن فکر پول نان باش خربزه آبه

 492. ژانویه 7, 2011 در 11:08 ب.ظ.

  jale
  nasa taeid karde. hata too saite nasa beri hast. u ch jori in harfaro dar ovordi. haghighat sakhte rooberoo beshi. darket mikonam. vali fah midam kolan hichi tahghighi nakardi.

 493. ژانویه 8, 2011 در 6:24 ب.ظ.

  من از بچه های رویدار پادگان ابوذر هستم جناب 2012به قول خودم فکر خربزه باش نان ابه باوانگم کی بمونه کی بمیره ماها شادیمو شادیو ذاتی داریم چرا ناراحت بشم وقتی پارتی داریم

 494. ژانویه 8, 2011 در 6:36 ب.ظ.

  نه خدا شاهده این مطلبی که نوشتم تو دانشگاه کرمانشاه شایعه بود حالا درستی یا غلط بودنشو نمی دونم اصلا هم ترس نداره اگه حقیقت داشته باشه هیچم تلخ نیست تو این شرایطی که جوانا قرار دارن (از هر لحاظی بگی) باید دعا کنیم که هر چه زود تر این روز برسه من خودم یکی از طالبان همین روز هستم امیدوارم که حقیقت داشته باشه.
  در مورد این که من تحقیق کردم یا نه اگه کسی جریان سال 2000 رو شنیده باشه مطمئنا همین حرف منو تکرار می کنه که 2012 هم مثل 2000 یه شایعه بیش نیست بعدشم از هم پاشیدن دنیا هم دست اوس کریمه اگه بخواد امشب زیر و روش میکنه اگه هم نخواد هیچ کس نمیتونه تکونش بده … یا علی.

 495. حمیدرضا
  ژانویه 12, 2011 در 7:41 ب.ظ.

  سلام
  این یک برنامه صهیونیستیه
  درسته اونا میخوان در سال 2012بر تمام دنیا مسلط بشن وارباب این دنیا بشن.
  تا حالا چیزی در مورد فراموسونری ،باشگاه رم،کمیته 300و…شنیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  صهیونیست میخواد در سال 2012 نظم نوین جهانی رو بر قرار کنه.پیشنهاد میکنم حتما به این سایت http://www.antisemitism.blogfa.com مراجعه کنید تا هم اطلاعاتتون بالا بره و هم خیالبافی نکنید!!!!

 496. nasir
  ژانویه 16, 2011 در 7:55 ب.ظ.

  سلام عزیزان
  خیالتون راحت باشه چون در اخر ظلم نابود میشه
  نترسید.
  اونایی میترسن که ظالمن.بخندید که خدا با ماست.
  خدا دوستاشو تنها نمیزاره.امریکا چیه.صهیونیست کیلو چنده.اینا با دست خودشون قبر خودشونو کندن.برید زندگیتونو بکنید.نا امید نشید

 497. جوجو
  ژانویه 23, 2011 در 8:11 ق.ظ.

  با سلام
  من سعی کردم همه نظرات رو بخونم بالاخره موفق شدم که بیشترش رو بخونم اما تنها نتیجه ای که گرفتم تاسف بسیار زیاد خودم در مورد اطلاعاتم بود که خیلی کمه و همچنین اینکه ما چقدر تضاد فکری توی نسلمون داریم حالا مگه چه فرقی می کنه که امروز بمیریم یا سال 2012 ؟؟ مهم اینکه که خوب بمیریم و از اینکه قراره بمیریم ناراحت نباشیم اگر خدا وجود داره و همونطوری باشه که همه می گن اونقدر بخشنده هست که همه مون را به نحوی ببخشه مگه میشه والدینی که اینقدر فرزندشون رو دوست دارن خواسته بچه شون رو که این همه خون دل خوردن واسش رو اذیت کنه مگه با عقل جور در می آد؟گرچه این به این معنا نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست بکنه .
  اگرم خدا نباشه واسه چی اینجور حرص می خورید دوستان واسه یه زندگی پوچ که ارزش نداره آدم اینطوری خودش رو با افکار نامربوط اذیت کنه
  مهم اینکه که هر بلایی قرار باشه سرمون بیاد ، خودمون می آریم هر گلی که بزنیم خودمون زدیم .
  فقط ای کاش یکم به خود درونمون بیایم و ببینیم از بودن خودمون راضی هستیم یا نه ؟
  به نظر من تمام حرفهایی که در قرون و اعصار گذشته و حال از زبان هر کسی بیان می شه به این نکته اشاره داره که هر انسانی دنیای خودش رو خودش رقم می زنه ( اخلاق ، رفتار ، فلسفه،قانون و… همه رو خودمون به وجود آوردیم خودمون نقضش کردیم گاهی هم اجراش کردیم پس قدرتش رو داریم هر کاری که بخوایم انجام بدیم به شرطی که بخوایم
  با تشکر از همه شما دوستان و نویسنده این مطلب

 498. ليلا
  ژانویه 29, 2011 در 6:49 ق.ظ.

  بهتر نيست بجاي اينكه اينقدر تو سايت هاي منحرف كننده اذهان عمومي سرك بكشيم عزيزان دلم يه نگاهي هم به كتاب آسماني خودمون بندازيم.يكم فكر كنيم.

 499. ژانویه 30, 2011 در 10:07 ق.ظ.

  سلام ببینین من خودم حساب کردم روز 22 سپتامبر 2012 دقیقا مصادف با روز 31 شهریور 1391 میشه که روز جمعه هم هست. نظری که من راجع به این روز دارم اینه که به امید خدا تو این روز جمعه ی عزیز مهدی موعود انشاالله میاد و از یه سر دنیا شروع میکنه به اجرای عدالت که این کار با یه حوادثی که پیشگویی شده اغاز میشه و در نهایت ما ، ما که نه… یه نسل جدیدی در یه دنیای پاک و عادل شروع به زیستن میکنن کسی نمیتونه روز ظهور آقا رو مشخص کنه منم همچین غلطی نکردم فقط فقط و فقط امیدوارم که اینطور باشه… اللهم عجل لولیک الحجه ابن حسن. خدا رو از یاد نبرید شاید که رستگار شویم……..

 500. ژانویه 30, 2011 در 10:16 ق.ظ.

  البته ببخشید دسامبر هست. که من اشتباهی نوشتم سپتامبر

 501. وحید
  فوریه 2, 2011 در 7:31 ق.ظ.

  داریوش :
  با این کارهایی که از ادما سر میزند به نظرم درسته

  طوری میگی از ادما انگار خودت آدم نیستی

 502. حشمت
  فوریه 3, 2011 در 8:42 ب.ظ.

  اولااگر به قران معتقد هستیدنگران نباشید.چون هرگونه پیش گویی را خداوند رد کرده.
  ثانیا افراد پیش گو همیشه در لفافه حرف زده تانظرات مختلف رادر بر گرفته ونیاز به تفسیر
  داشته باشد.اگر به گفته های نوستراداموس دقت کنید حرفهای ایشان هم نیازمند رمز گشایی و
  تفسیر است.اگر این آقایان از عالم غیب اطلاعاتی دارند چرا رک وصریح اعلام نمی کنند.وهمیشه
  با اشاره صحبت میکنند.نگران نباشید تاشقایق هست زندگی بایدکرد

 503. علی
  فوریه 6, 2011 در 5:01 ب.ظ.

  سلام. در کل هر کس یه روزی میمیره اما این پیشگویی با قرآن تناقض داره چون فعلن امام زمان ظهور نکرده که قرار قیامت بشه پس نگران هیچ چی نباشید.

 504. danial
  فوریه 7, 2011 در 7:39 ب.ظ.

  همه ي اينا دروغه !!
  لپ كلام 2012 آمريكا به ايران يجوري حمله ميكنه كه به هيچ چيزي آسيب نميرسه جز موجودات زنده!!
  (خنثي شدن اكسيژن) صلوات

  سال 91 پاييز ماه منتظر حمله باشيد!!
  درضمن آمريكا داره دور تا دور ايران رو با سربازاي نظامي و آمريكايي اشغال ميكنه كه به ايران نزديك شه و بكوب ايران رو !!!

  باور نداريد اما به حرفم ميرسين !!!!

 505. مریم
  فوریه 10, 2011 در 8:48 ب.ظ.

  من یه جمع بندی کلی و جامع از اطلاعات و تحقیقات خودم و کامنت های دوستان انجام دادم، اون رو در اینجا قرار میدم که بصورت یکجا اطلاعات کافی و مفیدی رو به دوستان بده:

  پایان دنیا از بدی ها در سال 2012

  من در این مورد تحقیقات زیادی کردم و به نکات مشترک و جالبی برخورد کردم. مقالات و منابعی که پیدا کردم خیلی گسترده و زیاده، پس بطور خیلی خلاصه اون ها رو با شما در میون می زارم. در مورد هر کدوم از موارد اگر شک کردید و یا اطلاعات کاملتر و بیشتری خواستید کافیه که یه سرچ توی گوگل بزنید و سند ها و مدارک زیادی در مورد اونها پیدا کنید. خوشحال می شم اگر نظریات شما رو در این مورد بدونم و حتی اگر اطلاعات معتبری دارید به مطالب من اضافه کنید.

  این موضوع رو از چند جنبه جداگانه بررسی می کنیم : 1) پیش بینی ها 2) جنبه دینی 3) جنبه علمی

  1) پیش بینی ها:
  قوم مایا: با مطالعه دقیق و گسترده در مورد این قوم می توان این بحث را در قسمت علمی هم قرار داد. چون این قوم بسیار متمدن، هوشمند ، دارای تکنولوژی بالا و افراد نخبه و ستاره شناس های فوق العاده بوده است. اما چون پیش بینی آنها در مورد پایان دنیا در تاریخ 21 دسامبر سال 2012 میلادی معروف شده است آنها را در این بخش قرار داده ام. برای آنکه بتونید مثل من بهشون اعتقاد پیدا کنید پیشنهاد می کنم کتاب ارابه خدایان (نوشته اریک فون دنیکن) رو بخونید، می تونید از توی اینترنت هم نسخه الکترونیکیش رو دانلود کنید: http://ketabnak.com/comment.php?dlid=2896
  چیزی که بیشتر از همه باعث شهرت مایا ها شده است، تقویم مخصوص آنهاست که بسیار دقیق ساخته شده است. این تقویم مثل تقویم های امروزی کاغذی یا مقوایی نیست! بلکه یک عمارت سنگی عجیب است که هنوز هم دانشمندان نتونستند همه ی رازهای اون رو گشف کنند. این قوم هزاران سال پیش معبد و هرمی رو با 365 پله ساختند. به تعداد روزهای سال. مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن و با همین تقویم و همچنین تکنولوژی عجیب، دقیق و ناشناخته ای که در نجوم و ستاره شناسی داشتند تاریخ دقیق پایان دنیا رو مشخص کردند. مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پیش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو با جزئیات دقیق و فنی روی سنگ ثبت کردن! (عکس این لوحه ها در کتاب ارابه خدایان موجود است). مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال ماه رو که 279 روز هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند. که دانشمندان به تازگی تونستند با ابزار ها و ماهواره های پیشرفتشون اون رو کشف و به اثبات برسونن!!! پیشگویی مایا می گه: در 21 دسامبر سال 2012 در اثر برخورد یک سنگ بسیار بزرگ که هیچ تکنولوژی ای قادر به نابود کردن آن و یا تغییر مسیر آن نخواهد بود این زندگی روی کره زمین به اتمام می رسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه . مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. سال 2012 پایان دوره پنجم هست و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه. این موضوع رو زمین شناسان امروز هم تایید کرده اند که دوره ی پنجم زمین شناسی در سال 2012 به پایان خواهد رسید. البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد. البته مایا ها پیشبینی های دیگری نیز داشته اند که به حقیقت پیوسته، مثل پیش بینی زمان جنگ های جهانی و حتی تاریخ انقراض قوم خودشان و خیلی چیزهای دیگر… بهتون پیشنهاد می کنم که حتما ارابه خدایان رو بخونید.

  نوستراداموس: اگر می خواهید در مورد بیوگرافی و زندگی نوستراداموس بدانید به این لینک بروید: http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3
  من خیلی خلاصه فقط در مورد پیش بینی هایی که کرده و به وقوع پیوسته صحبت کنم. او انقلاب کبیر فرانسه، انقلاب ایران، تاریخ جنگ جهانی اول و دوم و سوم ،کشته شدن آبراهام لینکلن، ظهور هیتلر، ترور کندی،ظهور بن لادن ،هدف قرار گرفتن برجهای دو قلو مرکز تجارت جهانی در نیویورک در 11 سپتامبر و خیلی چیزهای زیاد دیگری را پیش بینی کرده است که تا کنون همه ی آنها در همه ی تاریخ هایی که گفته به وقوع پیوسته و تنها جنگ جهانی سوم و پایان دنیا در 21 دسامبر 2012 میلادی باقی مانده است. با توجه به کارنامه ی درخشانی که اون داره احتمالش خیلی زیاده که این دوتای آخر هم به وقوع بپیونده.

  2) جنبه دینی:
  من خودم به شخصه اعتقاد زیادی به مسایل دینی ندارم و فقط به دلیل تطابقات بسیار جالبی که با پیشبینی ها دارند این جنبه رو عنوان میکنم. اول از همه می خوام در مورد دین اصلی و باستانی ما ایرانی ها بگم یعنی:
  دین زرتشت: در اوستا و دیگر کتاب های دینی دیگر زرتشتی نوشته شده است که در ابتدای آغاز بشریت، یعنی در سه هزار سال اول اهورامزدا (یا همان خداوند یکتا) انسان های نیک رفتار و نیک پندار و نیک گفتار را به وجود آورد. در مقابل اهریمن شروع به شبیه سازی کرد و انسان های شرور و بد کردار را به وجود آورد. در سه هزار سال دوم نیکی و بدی با هم در جدال خواهند بود. در انتهای سه هزار سال سوم و در واقع سه هزار سال آخر در یک شب یلدا شخصی به نام سوشیانت (به معنای نجات دهنده و رهاننده) ظهور خواهد کرد و دنیا را از بدی ها پاک خواهد کرد و آنگاه فقط خوبی ها باقی خواهند ماند. نکته جالب اینه که 21 دسامبر سال 2012 میلادی دقیقا مصادف با شب یلدای سال 1391 شمسی است !!!! باز هم اگه دقت کنید در این مورد هم میبینید که قرار نیست در این تا ریخ دنیا نابود شود یا به پایان برسد، بلکه قرار است با یک تحول بزرگ دنیا از بدی ها پاک شود و فقط خوبی ها باقی بماند.
  و اما دین اسلام: حتما همتون این رو حفظ هستید که در دین اسلام آمده است که در یک روز جمعه منجی بشریت امام زمان ظهور می کند و با بدی ها می جنگد و آنها را نابود می کند و پس از آن خوبها می توانند در صلح و آرامش زندگی کنند. و اما نکته مشترک و جالب این موضوع اینه که 21 دسامبر 2012 میلادی روز جمعه است!!! البته پیش بینی هایی هم در مورد اتفاقاتی که چند سال قبل از این روز رخ می دهد هم چیزهای زیادی در قرآن و کتب دیگر اسلامی وجود دارد، مانند سیل ها و سونامی های عظیم، زلزله های متعدد و مخرب و بزرگ، ترویج فقر ، فحشا، فساد و جنایت و گناه و چیزهای بسیار دیگری مانند شبیه شدن پسران به دختران و بر عکس ، که الان چند سالی است هر روزه به چشم خود وقوع آنها را می بینیم و با گوش خود می شنویم و می بینیم که روز به روز هم وضعیت بدتر می شود. و باز هم در این جنبه هم اشاره می شود که دنیا نابود نمی شود، بلکه بدی ها از بین می روند و دنیا در صلح و آرامش فرو میرود. اما هیچ کس و هیچ قومی در مورد اینکه چه کسانی و چه چیزهایی در دوره ی جدید باقی می مانند چیزی نگفته و پیش بینی ای نکرده.

  3) جنبه علمی:
  در این قسمت در مورد هیچ کدام از مباحثات و اتفاقات تاریخ دقیقی گفته نشده، چون معمولا دانشمندان و کلا افراد علمی از تاریخ و زمان اعلام کردن خوششان نمی آید!!! اما سال 2012 و حدود آن در بیشتر آن مقالات و تحقیقات به چشم می خورد.
  زمین شناسان: مقالات زیادی هم به زبان انگلیسی و هم فارسی در این مورد وجود داره که زمین شناسان گفته اند که به پایان دوره ی پنجم زمین شناسی و آغاز دوره ی ششم نزدیک می شویم. همچنین زمین شناسان با تحقیقاتی که سالیان سال داشته اند به این نتیجه رسیده اند که سال هاست که به دلیل انتشار شدید گازهای گلخانه ای و گرم شدن زمین ، یخ های قطب به سرعت در حال آب شدن هستند و سسرعتشان ثانیه به ثانیه رو به افزایش است. در نتیجه خشکی ها و قاره ها ی جوار آنها به سرعت در حال به زیر آب رفتن و کوچک شدن هستند. در نتیجه به زودی کل کره زمین به زیر آب خواهد رفت. همچنین تحقیقات آنها نشان می دهد نوعی ویروسهای ناشناخته و بسیار خطرناک و مسری از دوران ماقبل تاریخ در درون این کوه های یخی قطب وجود دارند که در صورت آب شدن آنها ویروس ها به سرعت در سرار زمین آزاد و پخش خواهد شد. برخی از آنها بر این اعتقادند که همین بیماری هایی که این روزها همه ی دنیا با ان دست و پنجه نرم میکنند مانند انواع مختلف آنفلونزاها و بیماریهای ناشناخته ی دیگر در اثر آب شدن بخشی از این کوه های یخ است. مورد بعدی در خصوص تغیرات حرکتی زمین که زمین شناسان معتقدند هر 26000 سال اتفاق میفته که باعث میشه زمین چند درجه بیشتر کج بشه که دقیقا این 26000 سال تاریخ 21/12/2012 تمام میشه که باعث سرما و گرما خیلی زیادی در مناطق مختلف زمین میشه البته اگه مقدار مغناطیس توفان های خورشیدی زیاد تر از مغناطیس زمین بشه از سرعت زمین کم میشه و اگه باز هم زیاد تر باشه باعث ایست کامل حرکت بدور خود و تغییر قطب های زمین و باعث چرخش برعکس زمین میشه در آن روز خورشید از غرب طلوع خواهد کرد و آن روز طولانی ترین روز بشریت خواهد بود. دلیل این اتفاق این است که خورشید دقیقا در وسط منظومه شمسی قرار می گیرد به گونه ای که در این منظومه در فضا بسیار روشن می شود و وسط آمدن خورشید باعث تشکیل دونیمه در زمین می شود.(خیلی سرد و خیلی گرم) گرمی حاصل به قدری است که ماهی های درون دریا ها و اقیانوس ها کاملا پخته می شوند. همین الان هم اگر دقت کنید به ان دچار شده ایم. مطالعه‌ي ارقام آمارهاي هواشناسي در چند سال اخير نشان مي‌دهد که زمين ما بيمار است. موج بي‌سابقه‌‌ي گرما در برخي از مناطق زمستاني، و سرما‌هاي بي‌‌سابقه و طوفان‌هاي غيرمنتظره و مخرب در بعضي مناطق ديگر بسياري را متحير ساخته است. سرما و گرماي بي‌‌سابقه جان انسان‌ها و حتي حيوانات زيادي را مي‌گيرد. بيماري‌ها شيوع مي‌يابند، جنگل‌ها آتش مي‌گيرند و قحطي ناشي از خشکسالي در پيش است

  نظریه دانشمندان ناسا: آنها در مورد وضعیت زمین در سال در مصاحبه ای که لینک اصلی ی آن را هم برایتان می گذارم گفته اند:
  http://www.wired.com/wiredscience/2009/04/storms2012/
  بعلت وجود حفره هایی در نوار مغناطیسی زمین و وجود بار مغناطیسی بسیار شدید خورشید و یا همون طوفانهای خورشیدی که در سال 2012 به اوج خودش میرسه و در نتیجه تداخل توفان های خورشیدی با مغناطیس زمین، اختلالات شدیدی رو در سیستمهای برقی و الکترونیکی و کلاً هرچیزی که بعد از کشف برق توسط بشر ساخته شده است رو مشاهده کنیم و همچنین بلایای طبیعی و یا غیرطبیعی دیگه ایی رو هم پیش رو خواهیم داشت. پیش بینی که کردند خود آمریکا به تنهایی چیزی بین 1 تریلیون و یا 2 تریلیون دلار ضرر مالی رو مشاهده خواهد کرد و برای بازسازی کشورشان چیزی نزدیک به 10 سال وقت نیاز دارند. خیلی مفصله، اگر اطلاعات کامل در این مورد رو می خواین به لینکی که در بالا گذاشتم برید.

  دانشمندان: یک تیم از دانشمندان در آمریکا چس از سال ها مطالعات و تحقیقات نظریه ای مبنی بر احتمال وقوع این اتفاقات را در سال 2012 اعلام کردند:
  1)تغییر قطب های مغناتیسی زمین
  2)بحران خورشیذی
  3)انفجار یک ابر آتشفشان و در پی آن زلزله های بسیار شدید
  4)نابودی نسل زنبور ها و ….

 506. افشين
  مارس 22, 2011 در 9:29 ب.ظ.

  اولين زلزله ي مهلك
  ژاپن …
  واااااي خداي من …

 507. سهیل
  مارس 27, 2011 در 3:28 ب.ظ.

  و بعد از زلزله ی 8.9 ریشتری در ژاپن، زلزله 6.9 در چین اومد و کمی بعد از چین هم، زلزله ی 6.8 در میانمار !!!

 508. mazi
  آوریل 3, 2011 در 4:28 ب.ظ.

  21.sep.2012 = 31shahrivar 1391

 509. mazi
  آوریل 3, 2011 در 4:28 ب.ظ.

  jomeh21.sep.2012 = 31shahrivar 1391

 510. سپیده
  آوریل 3, 2011 در 6:21 ب.ظ.

  مطالب ارزنده ای بود.علی الخصوص مریم باجمع اوری اطلاعات ودسته بندی انها نشون دادکه بادقت وظرافت به تحقیق پرداخته مرسی…به هرحال اتفاقاتی رخ خواهد داد.پس چه بهترکه قدرلحظات رو دونست اگه بیپووولی باحداقلت خوش باش واگرهم وضعت بدنیست خساست بخرج نده .خرج کن مسافرت داشته باش وبه کشورهایی که هزینه بالایی ندارند برو……دم همتون گرم …….

 511. نیاز
  آوریل 6, 2011 در 4:49 ق.ظ.

  اندیشه نیستی مادرترحم است مرزمیان تووهمنوع تراترحم ازمیان برمیدارد
  یکسانی تو و همنوع ت تو همنوع ترا در تو به تحقق می رسا ند
  انکس که همنوع خودرادرخود به تحقق بر ساند به من می پیوندد
  وانکس که به من بپیوندد بودا خواهد شد.

 512. alireza
  آوریل 10, 2011 در 6:19 ب.ظ.

  سلام به همه
  خيلي فكر نازنينتون را صرف اين حرف ها نكنيد. دو تا شعر برايتان مي نويسم فكرتان راحت بشه:
  1- كار ساز ما به فكر كار ماست فكر ما در كار ما آزار ماست

  2- گر نگهدار من آنست كه من مي دانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

 513. hirad
  آوریل 12, 2011 در 5:21 ب.ظ.
 514. فرشته
  آوریل 22, 2011 در 1:27 ب.ظ.

  اگر دنيا به صورت دورهاي دچار تغيير بشه پس بايد مايا همون قومي باشه كه از تخريب دوره قبل روي زمين باقي موندن ..مثلا اگر بنا باشد كه جهان كنوني ما هم ازبين بره واغاز دوباره باشه قطعا عدهاي كه با هوش ترن باقي مي مونن براي نسل بعدي …و به نظرم علمي بودن اين افراد نتيجه دانش بشري بوده و اصلا ربطي به خدايان نداشته عين اتفاقي كه مثلا اگر 2012 پيش بيني بشه كه مي افته ..

 515. آفتاب احمد
  مه 11, 2011 در 11:09 ق.ظ.

  معلومات

 516. مهدی
  مه 28, 2011 در 1:06 ق.ظ.

  اینا لاف برای فروش کتاب 2012……شما اگه مسلمونین که نباید به این خرافات توجه ای کنین .. حضرت مهدی که ظهور کنه همه چی مشخص میشه… به امید ظهور امام زمان

 517. ژوئیه 24, 2011 در 9:07 ق.ظ.

  سلام
  آقا 2012 هیچ اتفاقی نمیوفته و بیخودی هم حول نشید اگر اتفاقی بیوفته ربطی به روز قیامت نداره چون روز قیامت ساختگی هستش البته فکر نکنید من کافرم من فقط خدارو قبول دارم چون هر چیزی خالقی داره و خالق ما هم خداست .

 518. 20121121
  ژوئیه 29, 2011 در 8:52 ق.ظ.

  مرا از دیدگاه‌های پس از این، به وسیله‌ی رایانامه آگاه کن

 519. اوت 17, 2011 در 10:18 ق.ظ.

  اميدوارم كه اشتباه كرده باشند

 520. ARSES
  اوت 18, 2011 در 11:37 ق.ظ.

  دوستایی که میخوان در مورد هارپ یا وحشتناکتر از اون بدونن برن به آدرس زیر :
  http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=16056&postdays=0&postorder=asc&start=0

 521. محسن
  اوت 25, 2011 در 2:28 ق.ظ.

  حدود 4 ماه به آغاز سال 2012 باقی مانده دوستان فقط بگم نه جنگی هست نه خواخد شئ نه سیل و یا زلزله غیر طبیعی
  در کل همه چی آرومه من چقدر خوشبختم ……..
  خوش باشید و به زندگیتون برسید

 522. کاوه
  سپتامبر 20, 2011 در 6:25 ب.ظ.

  خیلی جالب بوذ .. ممنون دوست عزیز بابت اطلاعات مفیدتون
  من که شخصا باور دارم

 523. سپتامبر 21, 2011 در 9:07 ب.ظ.

  سلام دوستان من در این مورد شک ندارم مهر 1391 پروزمو تحویل استاد میدم و از اول آبان 97 میخوام برم دنبال کار احتمالا تا 29آذر 91نتونم کار پیدا کنم در نتیجه قاطی کنم و از 30آذر شروع کنم به اصلاح کل دنیا و چون خداهم آدمایی مثل منو بخاطر نیت پاک دوست داره کمکم میکنه و دوره پنجم انسانیت بدست من شروع بشه
  پس زیاد نگران نباشید چون هر اتفاقی واسه ما بیافته از امروزم که نمیخواد بدتر باشه

 524. Anti-freemason
  اکتبر 5, 2011 در 9:40 ق.ظ.

  http://freemasonsecret.wordpress.com/
  فقط در مورد فراماسون ها بخونین میبینین که 2012 چیه

 525. خیلی هیلی مشتاق
  اکتبر 11, 2011 در 4:39 ب.ظ.

  واااااای چه هیجانی داره…من که خیلی مشتاقم

 526. یلدا
  اکتبر 22, 2011 در 3:25 ب.ظ.

  روز تولد من؟ نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!!

 527. Shima
  اکتبر 31, 2011 در 7:06 ب.ظ.

  slm vagan kheili mamnon az etelaateh jameeton nazareh shakhsie manam ineke donya tamom nemisheh vali dareh ye taghirati eijad mishe ke u ham be payaneh doreyeh 5 oum va aghazeh doreyeh 6 oum eshareh kardi!man ham teyeh tahgigatam be in natijat residam mamnon

 528. اسماعيلي
  نوامبر 10, 2011 در 9:40 ق.ظ.

  من فكر ميكنم كه هميشه انسان به ياد خداوند بأشد وبه او توكل نمايد .و هميشه اماده مردن .

 529. alfered
  دسامبر 4, 2011 در 5:05 ب.ظ.

  ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود.

  به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیونها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچالها، تلفنهای همراه و ماهواره ها خاموش می شوند.

  از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یکبار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فورانهای خورشیدی و پرتاب تاجهای خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فورانها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفانهای ژئومغناطیسی زمین شود.
  ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در دو سر اقیانوس اطلس خارج از استفاده کرد.

  در گزارش 132 صفحه ای ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است: «انرژی برق کلید فناوری جامعه مدرن امروزی است و تمام زیرساختها و سرویسها به آن وابسته هستند. اگر توفان سال 1859 امروز اتفاق بیفتد به طور حتم خسارتهای اجتماعی و اقتصادی وسیعی برجای خواهد گذاشت.»

  به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفانهای خورشیدی بین سالهای 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند.

  در 2012 چه بر سر ما خواهد آمد؟

  نظریه های متفاوتی وجد دارد که در سال 2012 چه اتفاقی می افتد :

  1- طوفان خورشیدی :

  احتمال وقوع یک حادثه طبیعی جدی در ماه سپتامبر سال دو هزار و دوازده وجود دارد
  به نوشته روزنامه اینترنتی روسی ایزوستیا ؛دانشمندان آکادمی ملی علوم آمریکا که به بررسی تغییرات و روندهای جاری در خورشید مشغولند اعلام کرده اند در این تاریخ طوفان مغناطیسی بسیار عظیمی در خورشید رخ خواهد داد و بر اثر انفجارهای بسیار شدید هسته ای سیل ذرات یونیزه شده به سوی کره زمین سرازیر خواهد شد.
  محققان در عین حال اطمینان داده اند که جوّ زمین و میدان مغناطیسی ان در حد قابل توجهی مانع برخورد بخش اعظم این ذرات به سیاره ما خواهند شد اما با این وجود اختلالات گسترده ای در سیستم الکترو مغناطیسی زمین رخ می دهد، اسیب فراوانی به سیستمهای رایانه ای وارد می شود و زیربناهای شهری هم در حد قابل توجهی خسارت می بینند.
  به گفته کارشناسان پس از این طوفان عظیم خورشیدی دوران بحران اقتصادی طولانی اغاز می شود که مقابله با پیامدهای ان بسیار دشوار خواهد بود.

  2- بر عکس شدن حرکت کره زمین :

  خورشید از مغرب طلوع می کندو در مشرق غروب می کند …. بعضی های می گویند که حرکت کره زمین بر عکس میشه ، اما چیزی که وجود دارد اینه که روزی حرکت کره زمین بر عکس میشه که امام زمان بخواهد ظهور کنه .. اما توجه داشته باشید که هیچ کس نمی تواند زمان ظهور امام زمان (عج) را پیش بینی کند …

  21 دسامبر 2012 روز جمعه هست و روز جمعه هم امام زمان ظهور خواهد کرد اما دلیل نمیشه که بگیم امام زمان در سال 2012 ظهور میکنه … هیچ کس نمی تواند زمان ظهور امام مهدی(عج) را مشخص یا تعیین کند …

  (( امام صادق، علیه السلام، در روایتی خطاب به محمدبن سلم می فرماید:

  یا محمد، من اخبرک عنا توقیتا فلاتهابن ان تکذبه، فانا لانوقت لاحد وقتا.

  ای محمد سلم ! هر کس برای تو خبری از ما درباره تعیین وقت [ظهور] نقل کرد در تکذیب او درنگ نکن; زیرا برای هیچکس وقت ظهور را تعیین نکرده ایم. ))

  پس این حرف نمی تونه صحت داشته باشه و کذب هست

  ————–

  3- بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد :

  ظاهراً، در 21 دسامبر سال 2012 تحول عظیمی در جهان رخ خواهد داد به طوری که بخش بزرگی از نوع بشری نابود خواهند شد

  بله، درست متوجه شدید! دیگر برای شغل آینده ی خود برنامه ریزی نکنید! بدنبال خرید خانه نباشید، و در عوض، چند سال آخر زندگی تان را هرآنطور که می خواهید بگذرانید.

  اکنون شما 2 سال فرصت دارید که از زندگی لذت ببرید…!!

  مایاها قومی بودند که چند هزار سال پیش تو مناطق آمریکای مرکزی زندگی می کردند، البته الان هم از قوم اونها بازماندگانی وجود دارن. حتما معبد زیر رو که متعلق به مایا هست رو دیدید.

  قبل از اینکه وارد مقوله پیش گویی اصلی مایا بشم باید توضیحاتی راجع به قدرت و تمدن این قوم براتون بنویسم.

  مایا! قومی که هزاران سال پیش معبد و هرمی که در پایین مشاهده می کنید رو با 365 پله ساخته! به تعداد روزهای سال.

  مایا تمامی خسوف ها و کسوف ها را دقیقا تا سال 2012 ثبت کرده و همشون طبق برنامه دارن اتفاق می افتن، مایا چندین هزار سال پیش عدد یک میلیون رو کشف کرده بود، مایا هزاران سال پش تو معابدش تصاویری از سفینه ها و فضانوردان رو روی سنگ ثبت کردن!
  مایا آن زمان حتی تعداد روزهای هر سال کره ماه هست محاسبه کرده بود. مایا ها از اورانوس و نپتون اطلاع داشتند، تقویم مایا برای 400 میلیون سال استخراج شده است، سال خورشید و زهره را تا چهار رقم اعشار محاسبه کرده اند.

  همه اینها رو به دو دلیل اشاره کردم یکیش اینکه بگم مایا چقدر قدرت محاسباتی و علمی داشته و دوم رو هم تو پی نوشت ها خواهید خوند. حالا بریم سر اصل مطلب، پیشگویی!

  پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 زندگی روی کره زمین وارد یک دوره جدید می شه. تو چند تا سایت خوندم که این دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی از سیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیا می دونست).
  حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنم. یکی از استادان دانشگاه هم اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائید کنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!

  مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه

  این کدها درخود قسمتها وقسمتهای زیادی را در مورد یک اتفاق هراسناک خورشیدی درسال2012بیان میکند دانشمندان متفق النظر هستند که هر100 سال یا بیشتر شعله های خورشیدزبانه می کشند و منظومه شمسی را تحت تاثیر خود قرار میدهند.

  تئوری میگوید که درسال 2012 یک شهاب سنگ باعث انفجار خورشیدی میشود که باعث سوزاندن کره ی زمین میشود.

  دو مطلب جالب: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون رو پیشبینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند!

  البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بین می ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که این دوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.

  همین حس کنجکاوی خیلی از مردم و دانشمندان را برانگیخته است که چرا تقویم مایان ها در روز ذکر شده تمام می شود.
  آیا روز 21 دسامبر سال 2012 روزی است که جهان به پایان می رسد یا اینکه آغاز دوره ای جدید است؟ آیا به پایان رسیدن تقویم مایان ها را می توان نشانه ای دانست بر وقوع یک اتفاق خاص در جهان؟شاید هم …… به هر حال باید صبر کرد.

  فیلم 2012

  حالا در این باره ، رولان امریچ فیلمی ساخته است که بی گمان باید آن را در زمره شاهکارهای تاریخ سینما نامید.

  نام این فیلم 2012 است و علاوه بر جذابیت داستانی ،که روایتگر تلاش آخرین انسان ها برای نجات از دوره پنجم زمین و ورود به دوره ششم حیات است ، از بهترین جلوه های ویژه که تا کنون نظیر آن وجود نداشته ، استفاده شده است به گونه ای که تماشاگر ، مجذوب تصاویری مانند ویران شدن یکجای شهرها ، زیر آب رفتن کوه ها و … می شود و گذر 158 دقیقه این فیلم را متوجه نمی شود.

  این فیلم همزمان با اکران جهانی آن در امریکا و سایر کشورهای جهان در فروشگاه های اینترنتی ایران نیز قابل دسترسی است.

  دیدن این فیلم مهیج و به یاد ماندنی و صد البته «متفاوت» خاطره یا ماندگار از سینما را در ذهن شما به یادگار خواهد گذاشت ، خاطره ای که شاید با فرارسیدن 21 دسامبر 2012 ، مانند همه چیز این دنیا ، فنا شود!

 530. مهدی
  مارس 12, 2012 در 2:21 ب.ظ.

  زمان زمان طوفان نوح است………… تا دیر نشده برید اگاه بشید ثا مثل جاهلان زمان نوح خودتون خودتونو غرق نکنید

 531. fatemeh
  ژوئن 23, 2012 در 4:42 ب.ظ.

  khaheshan bekhooooonid: avalan ke :sale 2000 ham goftand ke zamin az bein mire va kheili montazere oon rooz boodand ke shenide boodam be naboodi zamin khatm mishe o hata khod koshi kardand . 2voman : khoda too ghoranesh gofte ke hichkas nemidoone 2nya kei nabood mishe…… badesham ehtamalan tooie in sal ye rooidadahaie kheili moheme siasio….. pish miad ke 2nyaro avaz mikone albate momkene…..

 532. mohammad
  سپتامبر 2, 2012 در 10:19 ق.ظ.

  خدا کنه یک اتفاق بیفته به خدا همه راحت میشیم من که فکر میکنم اینا همه یک نقشه که سره مردم رو گرم کنن امریما ایران همه وهمهدستشون توی یک کاسه هست بهترسن راح برای دزدی رو انتخاب کردن

 533. ma
  سپتامبر 21, 2012 در 12:59 ب.ظ.

  واقعا برای همتون متاسفم. فقط خدا میداند وبس.

 534. su.sh
  اکتبر 22, 2012 در 12:34 ب.ظ.

  شاید تو سال 2012 بخواد ی اتفاقی بیفته اما همه چیز بر میگرده ب اعتقادات خود ادم …
  اگرم قرار باشه اتفاقی بیفته … ی دفعه همه چیز ک کنفیکون نمیشه … حتما باید قبلش ی سری اتفاقات بیفته …
  در کل دادن دسمون
  بچه بشین زندگیتو بکن کاریم ب ای حرفا نداشته باش … هممون ک بالاخره باید بمیریم حالا زمانش دیگه چ فرقی میکنه؟؟

 535. su.sh
  اکتبر 22, 2012 در 12:41 ب.ظ.

  من ب شخصه فقط ب قران اعتقاد دارم … بقیه پیشگویی ها رو نمیتونم قبول کنم اخه خدایی قابل قبول هم نیستن

 536. مهرنوش
  نوامبر 14, 2012 در 10:13 ب.ظ.

  با سلام هر مدتی مردم روسر کار میزارن مگر خداوند با مشورت اینا دنیا رو به وجود آورد که حالا با نظر اینا دنیا رو نابود کن

 537. nmn
  نوامبر 19, 2012 در 12:20 ب.ظ.

  همش حرف مفت و هیچ اتفاقی نمیفته
  نهایتش اینه که دنیا وامیسته رضاصادقی پیاده میشه

 538. سحر
  دسامبر 3, 2012 در 11:56 ق.ظ.

  با سلام . منم نظرم همینه امام زمان(عج) میان.

 539. hamed
  دسامبر 9, 2012 در 9:39 ق.ظ.

  امیدوارم که یه اتفاقی بیفته , ازین تکرار خسته شدم …

 540. shark
  دسامبر 9, 2012 در 1:31 ب.ظ.

  man kheili doost daram ke saritar 1day biad bebinam chi mishe vali nasa gofte hich khatari zamin ro tahdid nemikone taz hich kas nemitoone in pishbini ha ro bokone hala masalan momkene toofane khoorshidi ro as ro 3tare ha tashkhis dan vali naboodi ham taghriban me3 zelzelas fekr nakonam emkan chenin chizi bashe

 541. omid.hamed. moradi
  دسامبر 15, 2012 در 9:33 ب.ظ.

  BEBINI IN ETEFAGH MIYOFTE.HAMATON KE IYATOLA BEJETO GHABOL DARID ONAM GHOFET K YE ETEFAGHI BE ZODI MIYOFTE TO K MIGI GHORANO GHABOL DARI BACH JOON BORO AZ MAMIT BEPORS BEJAT KIYE HAMATOON HERSIT

 542. omid.hamed. moradi
  دسامبر 15, 2012 در 9:36 ب.ظ.

  KOJAI KHODET NISTI TO IDI YE BACHE HA K DIDAM ASAN AZ SALE 2011 J NADADI ALAN BE KOMAKET ETIYAJ DARIM J MANO BEDE MONTAZERAM

 543. omid.hamed. moradi
  دسامبر 15, 2012 در 9:38 ب.ظ.

  IN ETEFAGH TA 5.6 ROZ DG MIYOFTE KOJAIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 544. omid.hamed. moradi
  دسامبر 18, 2012 در 10:28 ب.ظ.

  age hasti mkhonii in peghamoo k hich emroz 4shanbast farda ham tamom mishe aghalan farda vasamon tozih bedeplz

 545. usa
  فوریه 1, 2013 در 6:48 ب.ظ.

  today is Feb. 1th 2013. nothing has happened

 1. اکتبر 28, 2008 در 6:50 ب.ظ.
 2. ژانویه 5, 2009 در 3:30 ب.ظ.
 3. ژانویه 8, 2011 در 9:13 ق.ظ.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: